Sari la conținut

Ema 0732872726


Postări Recomandate

6 minutes ago, futac_cta said:

meritai un minus la postarea asta 🤣

pai si ce te opreste mai nea Futac? am mai zis, nu tin mortis sa ma placa toata lumea sau sa primesc like de la toti... NU... asta sunt si nu mi-e jena cu mine, daca crezi ca merit minus, acorda-mi-l cu mare dragoste si incredere, fara ezitari... :D

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 1 minut, g2br13l a spus:

pai si ce te opreste mai nea Futac? am mai zis, nu tin mortis sa ma placa toata lumea sau sa primesc like de la toti... NU... asta sunt si nu mi-e jena cu mine, daca crezi ca merit minus, acorda-mi-l cu mare dragoste si incredere, fara ezitari... :D

as fi zis ca ai fost papagal, dar primul papagal am fost eu, asa ca nu iti mai zic :D :D :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Daca si pretul o sa fie cum au majoritatea fetelor noi sau pana avanseaza si ele , toate incep cu 100 de lei ( nu uitati de Antonia care avea pretul asta si fata era crima si Laura la fel ) ar fi bine pt toti..zic si eu , nu neg ca meriti mai mult pt ceea ce oferi si ce esti Ema , da altele habar nu au pe ce cer 150 sau 200 fin si ele sunt aruncate din tren ca o mica paranteza

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 9 minute, dragoionu a spus:

Hai Ema cu preturi, servicii si numarul de telefon! E bine ce vad in poze! 

Nu va suparati pe mibe dar fata a bagat lista de servicii in prima postare de pe acest topic :) nu esti singurul care intreaba :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...