Sari la conținut

Noua la voi - 0728386576


Postări Recomandate

    Buna dragii mei! Ma numesc Antonia și de mâine o sa fiu prezenta in orașul vostru pentru toți domnii careeîși doresc sa trăiască clipe de neuitat. 
    Am auzit foarte multe păreri bune in privința voastră de la prietena mea și vin cu toată încrederea la voi in oraș , dar prefer sa va las sa ma convingeți.

    Am 22 de ani, bruneta cu ochi albaștrii seducători pe care nu o sa ii poți uita așa ușor. Sunt o persoana prietenoasa, deschisă și foarte comunicativa, iar bunul simt și seriozitatea ma caracterizează. Igiena este foarte importantă pentru mine .

    Sunt dornica de a face schimb de experiențe incendiare 

    Te aștept într-un ambient romantic și discret unde răsfățul nu o sa lipsească și cu siguranța o sa îți dorești sa revii din nou.

Ca servicii: 

  - FK ( in funcție de igiena )

  - NP

  - OP

  - ON ( in funcție de igiena )

  - MASAJ de relaxare

  - DIFERITE POZIȚII ( inclusiv 69 )

  - Accept oral

  - Sărutări corporale 

  - Finalizare corporală 

  - Fantezii

  NU ACCEPT ANAL ! 

  NU accept alcoolici ! 

 

1 finalizare ( 30 min ) - 150

2 finalizări ( 1 ora ) - 250

     Nu ezita sa ma suni pentru orice detaliu erotic ai dorii sa l aflii. Va puppp și va aștept !😘😘

0728386576 ( inclusiv whatsapp )

19A6E36F-8FCC-4287-8E32-56305731C535.jpeg

EFE6F41D-EF59-4BB6-8BA7-E597BBC81BFE.jpeg

90C2995F-0D53-4646-B63A-FA024747F7DC.jpeg

C0FDCF8D-D0F6-447D-890A-99B19BBFC865.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Cuib Amy ... 😄🤣😘 Asta clar e o experienta inedita!😜 Nu te speria, ca e de bine. E un fel de bine ai venit la noi, dar eu nu stiu sa ma exprim atat de simplu. Amy e o fata deosebita, isteata si cu o personalitate interesanta... De altfel am cunoscut multe constantence si cam toate au fost experiente placute.  Sunt curios... esti incepatoare sau ai mai activat? Mi-ar fi placut sa-ti tai panglica :P, dar momentan m-am autosuspendat de la astfel de activitati din motive personale. Daca mai ramaneti pana sapt viitoare poate am noroc. Intrati si impreuna? Ma bate gandul sa o fac lata cand revin la aceste activitati profund umane :boob

Iti doresc nebanuite succese profesionale si o cariera stralucita in orasul nostru! :angel:

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Acum 18 minute, x the impaler a spus:

Cuib Amy ... 😄🤣😘 Asta clar e o experienta inedita!😜 Nu te speria, ca e de bine. E un fel de bine ai venit la noi, dar eu nu stiu sa ma exprim atat de simplu. Amy e o fata deosebita, isteata si cu o personalitate interesanta... De altfel am cunoscut multe constantence si cam toate au fost experiente placute.  Sunt curios... esti incepatoare sau ai mai activat? Mi-ar fi placut sa-ti tai panglica :P, dar momentan m-am autosuspendat de la astfel de activitati din motive personale. Daca mai ramaneti pana sapt viitoare poate am noroc. Intrati si impreuna? Ma bate gandul sa o fac lata cand revin la aceste activitati profund umane :boob

Iti doresc nebanuite succese profesionale si o cariera stralucita in orasul nostru! :angel:

Hei buna 😘 

Am activat in Timișoara , tot așa cu prietena mea ,iar acum am decis sa va facem o vizita și vouă . In alte orașe din România nu am mai activat , in schimb am activat prin Europa ( nu sunt începătoare ) . Și in privința constănțencelor , o fi așa cum spui tu , eu sunt moldoveanca , iar prietena mea bucureșteanca 😘 pupici

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , azi am hotarat sa o cunosc si pe Antonia  . 

Modalitate de contact wapp . 

Locatia o stiam de la Amy ( am fost cu o zi in urma ) 

Antonia , undeva la 1 60 , sani mari , piele alba putina burtica , cateva tatuaje , cercel in buric 😂😂, draguta chiar simpatica .

Igiena nu am ce sa reprosez .

Actiune 

Oral nep 8 clasic , de apreciat ca am hotarat eu sa montam anvelopa .

Normal protejat 8, nu comenteaza la schimbul de poziti .

Atitudine ok , fata numai un zambet .

Gfe 7   . Nu a existat preludiu , Fk . 

O experienta ok din punctul meu de vedere . 

De revenit posibil 

De recomandat macar odata .

Banuti 150 de lei . 

Multumesc Antonia 

Numai bine . 

  • Like 5
Link spre comentariu

Ceaw , orădenii mei😘! Disponibilă pentru programări. 
Dupa cum știți, programul meu nu îmi permite sa rămân mai mult . Acestea sunt ultimele 2 zile . Nu puteam sa vin in aceasta zona și sa nu va cunosc . Îmi pare foarte rău ca nu pot sta mai mult . 
Multi pupici și va aștept azi și mâine . 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, disney02 a spus:

Da,am dorit sa luam legătură pe whatsapp,eram curios de tarife si servicii,dar am primit block din prima. Dpmdv este neserioasă,specific,nu am cerut poze,doar am scris 'ca sunt interesat. Trageți voi concluziile.

Buna, azi am dat un singur Block, unei persoane care după ce a primit poza de confirmare mi-a demonstrat ca avea alte interese, nu acelea de a veni sa ma cunoască. 
dupa cum spui tu ca nu ai cerut poza de confirmare, poate nu ești tu acela. Dar eu sunt sigura azi i-am dat Block doar acelei persoane și ca mi-am verificat agenda și telefonul. 

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut șogori, aceasta este prima mea recenzie, dacă greșesc ma scuzați. 
Proaspăt ieșit de la domnișoara din topic, am sunat la numărul din anunț, a răspuns foarte repede, deși nu ma așteptam, mi-a comunicat prețurile și serviciile, și i-am spus ca in 15 minute ajung. Am ajuns puțin mai repede, am sunat-o din nou sa îmi comunice apartamentul, locație Grigore Moisil.am urcat și după ușă ma aștepta o domnișoara frumoasa, in lenjerie sexy, fără prea multe am intrat in dormitor, am scăpat de haine și a început cu ON bun, umed, fără atenție la zone, dar foarte plăcut, a montat Căciulița la cererea mea, apoi a venit in lot după care am schimbat in misionar și finalizat in aceasta poziție. Am stat puțin de vorba, domnișoara vorbăreață, după o pauza am început Nr 2, aici la fel, a început cu ON lent și umed, foarte plăcut, după am montat Căciulița din nou la cererea mea și apoi i-am cerut sa o iau pe la spate, priveliște frumoasa, apoi am schimbat in lot după vreo 5 minute a obosit și am trecut iar la misionar unde am pompat vreo 10 minute și finalizat in aceasta poziție.

Note:

-Locație 10, curat

-Aspect : 9 (cel puțin mie mi-a plăcut) 

-On : 9

- NP: 9,5

- Igiena: 10 nu a mers la dus, dar nu am simțit mirosuri, mirosea plăcut

- Prețuri : 150 fin/250 H

Raport preț calitate: bun

De revenit: Da, a fost o întâlnire reușită

Timp petrecut dtd 50 min

Sper sa va fie de folos aceasta recenzie și scuze dacă am omis ceva! 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...