Sari la conținut

Roxana 0746329915


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Spre placerea mea am zis sa las si eu recenzia si la experienta placuta cu Roxi de la de Deva asa ca ..

Am vizitat-o și eu pe Roxi vineri fiind primul si posibil si ultimul ei client din aceea zi pentru ca a plecat ... Cand am vazut ca scrie ca pleaca am zis sa dau si eu un ultim telefon (incercare) mai ales pentru ca am mai incercat de o perioada si fara succes dar spre norocul meu raspunde din prima (eu surprins) libera asa ca programere in 30 de minute locatia Sovata ... 

Ajung în apartament unde mă așteaptă o fata frumoasa slim, am ales o partida de o ora cu doua finalizari. Am facut un dus de igienizarea apartamentul este ok mi-a dat prosop curat stam la o apa, o surprind pe frumoasa domnisoara cu varsta mea apoi am trecut direct pe canapea la FK si la ON o mai mare placere cu saliva super oralul cu atentie la baieti foarte placut, i-am intors favoare are o piersicuta superba apoi am incercat si NP un misionar si finalizat in CIM are rabdare ia toti mostenitori sincer o fata foarte calma si cu care poti relationa  

Intre numere stat la povesti ai ce vorbi cu ea degajata una ala 

Pentru nr. 2 am procedat la mers in dormitor si la un oral neprotejat pe care il face foarte placut am procedat la diverse pozitii NP unde am avut impresia ca si ei i-a facut placere si la niste 69 numai bine ca am inceput furtuna si am deschis balconul pentru aer ca ne-am cam incalzit .... continuat atat oral cat si normal si am finalizat in CIM o adevarata placere tipa cu proxima ocazie v-oi mai reveni este exact ce trebuie

Am facut un dus la final si am mai stat 2-3 minute la povestii nu m-am simtit grabit.

Note:
Locatie: 8
Fata:  9.5 ... slim ... pe gustul meu o fata calda 
ON: 10 foarte ok cu deep atentie la vecini 

GFE 10 exact ce trebuie 
NP: 9 este ok se misca bine 

Raport calitate preț: 200lei ON si NP 

DTD: undeva la 65minute.

Din perspectiva mea este de revenit 100%

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
Acum 37 minute, Roxy_deva a spus:

Imi pare rau, fiind ca sunt faoarte ocupata

Roxy mâine ești la Oradea? Dacă da sper sa ne vedem pe la 11 dar te sun 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...