Sari la conținut

Alessia 0730173709 ❤️


Vizitator alessia96

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Jiu
  • Oras:Targu Jiu
28 minutes ago, alessia96 said:

Bună dragilor as dori și eu să vă vizitez zilele astea , ce zonă îmi recomandați ? 🤗🤗

Am citit recenziile din alte orase si am vazut ca esti serioasa, Tg-Jiu e un oras mic deci oriunde gasesti,atata timp cat serviciile sunt de calitate nu prea 'conteaza' zona ,poate doar locatia sa fie ok(curata). Deci daca vi pe la noi asteptam un mesaj pe forum 😉

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0
Acum 44 minute, david556 a spus:

Am citit recenziile din alte orase si am vazut ca esti serioasa, Tg-Jiu e un oras mic deci oriunde gasesti,atata timp cat serviciile sunt de calitate nu prea 'conteaza' zona ,poate doar locatia sa fie ok(curata). Deci daca vi pe la noi asteptam un mesaj pe forum 😉

Mulțumesc 🤗

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0
Acum 21 minute, ganicius a spus:

Când ai de gând să ne vizitezi ?? :*

Zilele astea , posibil sâmbătă , duminica , nu știu exact , o sa postez aici pe forum , când găsesc o locație bună

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0

Bună , numele meu este Alessia si m am gandit sA vA fac o scurta  vizita.

 Sunt pentru prima data la voi in oraș !

NU FAC CONFIRMÄ‚RI VIDEO , NU TRIMIT POZE PENTRU CONFIRMÄ‚RI !

Nu accept cu bile ! Nu fac deplasări ! 

 

🤩150 ron/fin 25-30 min 

🤩300 h/2 finalizari 

🤩Finalizare orala +100 lei ( dacă igiena corespunde ) 

🤩Fin faciala +50 lei

 

🤩Oral neprotejat / protejat , Sex normal protejat în diferite pozitii

🤩69/ annilingus/cunnilingus- PASIVA

🤩 Masaj de relaxare 

🤩Body mesaj 

🤩Masaj erotic 

🤩Footfetish

🤩Finalizare corporală

🤩Sex între sâni 

❤️locația mea este centrala lângă hotel Gorj 

disponibila la nr de telefon 07301737093AFBB78E-975E-4752-AD71-23002ACFB73B.jpeg.ec3f0ac93028adcefff9006db66dd1d7.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0

Programările se pot face și pe whatsapp , mesaje normale sau apel telefonic , ele se confirma cu 15-20 de minute înainte 🤗

Disponibila azi până la ora 21:00

Link spre comentariu
  • Oras:tg jiu
  • Oras:tg jiu

dupa ce-am citit recenziile de pe alte orase am zis sa sprg eu gheta aici si sa vad cat sunt de reale si.. surpriza, chiar sunt reale. Asadar, facut progra

mare pe watts, mi-a raspuns destul de repede si a zis ca e ok ora propusa de mine cu rugamintea sa confirm cu 10 min inainte. La ora stabilita i-am dat mesaj ca ajung in 10-15 min.,am ajuns chiar ma repede fiind duminica si traficul lejer, am sunat mi-a zis interfonul si am urcat, ma astepta intr-un body transparent, cred ca are si poze daca nu ma insel, tipa draguta, foarte naturala si zambareata. Am facut cunostinta am stat la o tigara cateva min si apoi hai la actiune. Un punct plus, a trecut pe la dus inainte desi se vedea ca este curata si mirosea f bine. Am optat pt o finalizare si nu a fost deranjata de asta ca altele care daca nu le platesti o ora schimba imediat placa si devin sictirite si grabite, asadar un ON bun spre f bun,  cu atentie la zonele adiacente, mangaieri pe corp cu ulei, totul fara graba si forte tandra, dupa cateva min trecem la NP, am scimbat cateva pozitii, nu comenteza ba dimpotriva iti da impresia ca-i place, geme usor, priviri perverse, cum ziceam e foarte draguta la fata dupa care finalizare pe sani nu inainte dea mai da cateva limbute  pe ala micu care numai mic nu mai era. In concluzie, daca sunteti fan slim, mergeti cu incredere, fata merita, eu unul osa mai revin la ea cu drag. locatie 10 un apartament curat in spate la hotel Gorj, ON 9 spre zece, NP 10,schimbat 3-4 pozitii fara nici cea mai mica urma de repros. Cadou 150 lei foarte bine cheltuiti. Cum spuneam eu o sa mai merg daca mai sta la noi, zicea ca poate pleaca marti dar nu e sigur. Cu totul am stat in jur de 30-40 min fara se se uite la ceas sau sa dea impresia ca ar fi grabita. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0
Acum 6 minute, danylover a spus:

dupa ce-am citit recenziile de pe alte orase am zis sa sprg eu gheta aici si sa vad cat sunt de reale si.. surpriza, chiar sunt reale. Asadar, facut progra

mare pe watts, mi-a raspuns destul de repede si a zis ca e ok ora propusa de mine cu rugamintea sa confirm cu 10 min inainte. La ora stabilita i-am dat mesaj ca ajung in 10-15 min.,am ajuns chiar ma repede fiind duminica si traficul lejer, am sunat mi-a zis interfonul si am urcat, ma astepta intr-un body transparent, cred ca are si poze daca nu ma insel, tipa draguta, foarte naturala si zambareata. Am facut cunostinta am stat la o tigara cateva min si apoi hai la actiune. Un punct plus, a trecut pe la dus inainte desi se vedea ca este curata si mirosea f bine. Am optat pt o finalizare si nu a fost deranjata de asta ca altele care daca nu le platesti o ora schimba imediat placa si devin sictirite si grabite, asadar un ON bun spre f bun,  cu atentie la zonele adiacente, mangaieri pe corp cu ulei, totul fara graba si forte tandra, dupa cateva min trecem la NP, am scimbat cateva pozitii, nu comenteza ba dimpotriva iti da impresia ca-i place, geme usor, priviri perverse, cum ziceam e foarte draguta la fata dupa care finalizare pe sani nu inainte dea mai da cateva limbute  pe ala micu care numai mic nu mai era. In concluzie, daca sunteti fan slim, mergeti cu incredere, fata merita, eu unul osa mai revin la ea cu drag. locatie 10 un apartament curat in spate la hotel Gorj, ON 9 spre zece, NP 10,schimbat 3-4 pozitii fara nici cea mai mica urma de repros. Cadou 150 lei foarte bine cheltuiti. Cum spuneam eu o sa mai merg daca mai sta la noi, zicea ca poate pleaca marti dar nu e sigur. Cu totul am stat in jur de 30-40 min fara se se uite la ceas sau sa dea impresia ca ar fi grabita. 

Te pup și te mai aștept ❤️

Link spre comentariu

Salutare futaciosilor! 

Am vizitat ieri domnișoara aceasta

Am făcut programare, ne-am sincronizat perfect. Urc la etaj, mă aștepta domnișoara fără sutien, simpatica la față, sânii micuți dar foarte frumoși, fund micuț dar simpatic și el. Intrăm în camera de acțiune, începe sa se dea cu ulei pe sani si sa trezească epava. S-a trezit epava si a început cu un oral neprotejat foarte mișto, însă nu adânc :(. Nu m-am putut abține și am băgat botul la savarina aia superbă de iti vine sa nu mai scoți botul de acolo. 

Trecem la normal unde pot spune ca se descurcă de minune, dădea niște contre foarte mișto de m-au făcut să cedez când nu trebuia. 

Un singur minus are, mai exact stă prea mult pe telefon înainte și dupa acțiune (cred ca scrie mesaje) și te simți nebăgat în seamă. Trebuie să mai lucreze la partea aceasta, să comunice mai mult cu clientul, mai ales înainte de acțiune să se simtă cât mai relaxat

Să dăm și note ca la școală 

ON - 8.5 (depunctez pentru ca nu a fost adânc și nici antenele nu le-a gâdilat) 

NP - 10 (aici chiar mi-a plăcut) 

GFE - 5 (mai are de lucrat mult aici) 

Ps: are și colegă, nu am vazut-o 

Decartat 150 lei o finalizare

Dacă mai lucrează la comportament, clar mai revin și îmi fac abonament :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...