Sari la conținut

0751892820 Raisa. Teapaaaa!!!


Postări Recomandate

Locatie Rivers Towers. Fata tinara...sani faini, craci, stramta,brobzata...buna de pula...100 numarul. 

 

Face numai oral protejat...incepe oralul slabut, GFE zero...

Ii spun sa se urce pe mine...se pune cu curul spre mine ca asa se fute ea mai bine. Dupa trei minute spund ca a obosit...schimbam pozitia si se tine cu mina de pula mea , dupa un minut ma intreaba daca mi-am dat drumul...ii zic ca nu, si cu figuri ca sa termin ca nu am luat ora... Ii mai dau 10 pompe si m-i s-a facut greata. Statea ca vaca sa nu o ating si cu mina pe pula mea. Banuiesc ca e debila aia care nu te lasa sa iti dai drumul in ea.

 

Am plecat dupa 6-7 minute de actiune...

Ps. Am cazut in capcana tura asta 😂😂😂😂

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Prietenului meu cel mai bun, care savureaza fete cu nerv la ora, ii recomand aceasta adevarata comoara.

Este tot la River, tarif mic si la ora si la numar. La numar , asa cum scrie si Sfinxul , nu merge deloc, are timp din start 15 min, dar include si pieptanatul, conversatia de introducere, intriga si deznodamantul. La ora nu prea are incotro. Dar atentie, e numai pt el, care a reusit sa o incalzeasca si pe Betty Ice, restul ar trebui sa intrebe si cat dureaza ora si ce include.

Ca doar nu e bufet suedez, ce plm...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
1 hour ago, ffsdnd said:

Blasfemie!

Ar trebuii sa fi excomunicat de pe forum. 🤣

Ps: iti este dor de mine?

Error.

Nu e decat un forumist (cunoscut) care poate fi pe lungime cu ea (dupa apreciarea mea, pot gresi si eu). Am vrut sa ma duc din curiozitate, are voce interesanta. Abia la al doilea apel am vazut ca ceva nu e in regula, pe urma am dat search pe numar.

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 1 oră, filipcozma a spus:

Error.

Nu e decat un forumist (cunoscut) care poate fi pe lungime cu ea (dupa apreciarea mea, pot gresi si eu). Am vrut sa ma duc din curiozitate, are voce interesanta. Abia la al doilea apel am vazut ca ceva nu e in regula, pe urma am dat search pe numar.

Cum am plecat eu din Iasi, a murit sectiunea, noroc cu fetele ca mai posteaza ceva interesant.....ca in rest...nu tu recenzii, nu tu cearta...

Ps: Nu am ajuns la Betty si nici la titulara.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
1 hour ago, ffsdnd said:

Cum am plecat eu din Iasi, a murit sectiunea, noroc cu fetele ca mai posteaza ceva interesant.....ca in rest...nu tu recenzii, nu tu cearta...

Daca nu te lauzi tu, atunci cine...

Pt cine intreaba. Pe Iasi in ultimii doi ani au fost 2 testeri: moneyfucker si dan1984. Recenziile la fete gen sweetperv, lauralaura, andreea, lori nu au mare valoare pt ca sunt cunoscute.

In ultimele luni mai aparuse un coleg gangboyiul care testa, si farisau-- foarte la obiect . Moneyfucker a disparut, iar dan1984 nu prea mai recenzeaza -doar daca intrebi pe ici-pe colo .

Discutii  gen "topul Iasului" sau "provocare" pt mine nu au nici o importanta. Si nici fetelor nu le ajuta. Crezi ca daca le pui pe sweetperv, andreea, renesmee intr-un top au mai multi clienti? Eu din cele 4 care au fost la top nu am mers la niciuna, pentru ca fiecare are jaloanele lui. Din cele testate de moneyfucker , am mers si la "de evitat", pt  ca stiam la ce sa ma astept si cum sa utilizez partea cu diplomatia.

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 47 minute, filipcozma a spus:iar dan1984 nu prea mai recenzeaza -doar daca intrebi pe ici-pe colo .

 

ca sa scriu recenzii noi la fete noi trebuie sa deschid toppinge noi. nu vrea nimeni sa vada (nici măcar eu) prima pagina doar cu toppinge deschise de mine… și jumatate dintre ele cu buna? valeu! paaa!!! stânga împrejur 

 

concluzii:

incerc sa imi limitez hate-ul pe care mi-l iau

 

mai bine deschid alții toppinge noi cu nr de tel noi pt fufe noi și imi spun și eu părerea=interacțiunea 

Link spre comentariu
La 31.08.2021 la 2:22, filipcozma a spus:

Prietenului meu cel mai bun, care savureaza fete cu nerv la ora, ii recomand aceasta adevarata comoara.

Este tot la River, tarif mic si la ora si la numar. La numar , asa cum scrie si Sfinxul , nu merge deloc, are timp din start 15 min, dar include si pieptanatul, conversatia de introducere, intriga si deznodamantul. La ora nu prea are incotro. Dar atentie, e numai pt el, care a reusit sa o incalzeasca si pe Betty Ice, restul ar trebui sa intrebe si cat dureaza ora si ce include.

Ca doar nu e bufet suedez, ce plm...

Filipuța, potlogarule...

Cum a venit frigul afara, cum te simti iarasi singur, trist si cersesti atentie. Vad ca ai inceput din nou sa-mi dai negative pe topice cu postari mai vechi de un an...😂 

Uite, tata Codex n-a avut timp de tine in ultima perioada, dar promite ca se va revansa. Vom merge si noi ca baietii undeva unde e frumos. Il luam cu noi in caruta si pe @ffsdnd iar pe drum iti vom arata cum merge ursul la deal(ma rog; eu la deal si el la munte pentru ca e mai aproape)🤣

Vom mai face roaba cu tine(el te tine de picioare, eu stau pe spinarea ta iar dupa ce obosim, schimbam dar tu vei ramane tot acolo jos).

La pauza mai bagam si un lapte-gros😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
54 minutes ago, codex2 said:

Filipuța, potlogarule...

Cum a venit frigul afara, cum te simti iarasi singur, trist si cersesti atentie. Vad ca ai inceput din nou sa-mi dai negative pe topice cu postari mai vechi de un an...😂 

Uite, tata Codex n-a avut timp de tine in ultima perioada, dar promite ca se va revansa. Vom merge si noi ca baietii undeva unde e frumos. Il luam cu noi in caruta si pe @ffsdnd iar pe drum iti vom arata cum merge ursul la deal(ma rog; eu la deal si el la munte pentru ca e mai aproape)🤣

Vom mai face roaba cu tine(el te tine de picioare, eu stau pe spinarea ta iar dupa ce obosim, schimbam dar tu vei ramane tot acolo jos).

La pauza mai bagam si un lapte-gros😂

Pularaule, ti-am raspuns doar pe jumatate la seriile negative pe care mi le-ai atribuit. N-am timp ca tine.

"Tata Codex" sa suga pwla. Ti-am zis sa nu mai creezi offtopic si sa nu mai interactionezi cu mine. Ce era asa de complicat?

Acuma daca te recunosti in ala care ia ora la tiganci asta e, eu nu am dat nume... Daca as fi spus Codexus Augustus Iulius Pullus era o adresare la personalitatea ta marcanta.

Daca tot ai busculat topicul , pot sa iti spun ca domnisoara titulara pt tine e o fata hibiscus moschata, fata de tigancile alea pt care ai fost Don Juan (in pwla goala).

Intr-un timp imi creasesi impresia ca ai ceva si capusorul de sus.

Ultimele trei paragrafe (cred ca ai lucrat o noapte la ele), arata baiatul pontos care esti , si care are chef de joaca. O sa caut sa imi fac putin timp pt un pic de taki-taki-rumba daca te mananca kwrw. Dar sa nu te plangi ca stric topice. 

pp Acuma o intrebare. Tu si cu fftznd sunteti impreuna? Inteleg ca va duceti in poienitza in doi... si va jucati de-a roaba, lapte-gros.  Sa stii ca eu inteleg asta. ( eu raman la fete, sunt putin demodat, dar eram curios cum va jucati voi doi de-a ursul, eu stiam ceva cu vulpea si cocosul). Te pup , si voi cauta sa nu te mai las singur in depresie (aici pe topic, ca in padure te joci cu fftznd de-a ursul, doctoru, pwla mea...)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 24 minute, filipcozma a spus:

Cand te duci cu fftznd in poienita undeva unde e frumos sa va harjoniti, va jucati "la ora", sau stati mai mult?

Te legi de banii si de timpul meu? =)) 

In interesul tau, ultimele mele recenzii au fost facute la finalizare....ti-am scris si durata vizitei in recenzie.

 

PS: Nu am sa intru in jocuri copilaresti cu porecle si atacuri la persoane.....sunt prea matur. 😅

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Yahoo
  • Oras:Intergalactic
  • Telefon: Yahoo
  • Oras:Intergalactic
4 hours ago, filipcozma said:

lol

Man ...lasa gunoierii astia doi in pace . Asa functioneaza forumul ....pe baza de recenzii false si mistouri si injuraturi . Unul din ei a recunoscut ca de fapt fata la care a fost nu e aia din poze . Face recenzii pe baza de "prieteni"...au gruparea lor care minuseaza la comanda . Sa te cobori la mintea lor si la caracterul lor jegos nu iti prieste Filipcozma ....astia de abia asteapta ca sa aiba motiv de dat clicuri la minus. Pisicuts ii tine in brate din motivele stiute numai de el ......regulile nu sunt pt toti aceleasi . 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Yahoo
  • Oras:Intergalactic
  • Telefon: Yahoo
  • Oras:Intergalactic
16 hours ago, codex2 said:

Filipuța, potlogarule...

Cum a venit frigul afara, cum te simti iarasi singur, trist si cersesti atentie. Vad ca ai inceput din nou sa-mi dai negative pe topice cu postari mai vechi de un an...😂 

Uite, tata Codex n-a avut timp de tine in ultima perioada, dar promite ca se va revansa. Vom merge si noi ca baietii undeva unde e frumos. Il luam cu noi in caruta si pe @ffsdnd iar pe drum iti vom arata cum merge ursul la deal(ma rog; eu la deal si el la munte pentru ca e mai aproape)🤣

Vom mai face roaba cu tine(el te tine de picioare, eu stau pe spinarea ta iar dupa ce obosim, schimbam dar tu vei ramane tot acolo jos).

La pauza mai bagam si un lapte-gros😂

Gainar mic si frustrat ....Codexule da de ce ai cautat toate postarile mele ca sa dai negative ...esti atit de tembel ca ai dat negative si unde a dat Pisicuts ok ; mare a gradina ta si cum cersesc unii atentie cu 20 de minusari ,De cind ai descoperit ca poti da minus cu un clic folosesti haotic butonul ca un copil mic de 3 ani care a descoperit creioanele colorate . Te defulezi la maxim observ cu minusurile ...te fac fericit presupun :))). ps. o sa fiu cu ochii pe tine si magariile tale cu recenzii la trompete rasuflate la comanda . 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
19 hours ago, ElPadron said:

Man ...lasa gunoierii astia doi in pace . Asa functioneaza forumul ....pe baza de recenzii false si mistouri si injuraturi .

Nu prea imi bat capul. Asta e tehnica la Codex, te ia la pwla si cand ii raspunzi starneste inca 4-5 in PM sa iti faca report.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...