Sari la conținut

Chantal0737210423


Chantal13

Postări Recomandate

  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 2 ore, nobody a spus:

Note :

OP 9

NP : 10  

Primire : 10 

Concluzionat o puteti vizita deoarece este o prezenta unica si speciala . M-a lasat masca . 

Curata , frumoasa foc , amabila .

Bafta .

Ma bucur ca am reusit sa te fac sa te simti bine in prezenta mea si sper sa te reintorci cu drag. Te pup 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746280185
  • Oras:Medias
  • Telefon: 0746280185
  • Oras:Medias

Azi am fost din nou la Chantal.Sunt deja dependent de starea pe care aceasta fata superba mi-o provoaca.De fapt am ajuns sa merg la ea ca si la o iubita.E o fata fermecatoare,frumoasa iar ochii ei zambesc,e o fata buna,educata.Toti in visele noastre ne gandim la femei superbe,pe Chantal o poti privi si atinge in realitate,e un noroc ca a ajuns la Sibiu,daca as fi intalnit-o pe strada as fi intors ochii dupa ea atat de fermecatoare este.Iti multumesc Chantal pentru starile unice si intense pe care mi le provoci,te ador!

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 18 minute, meteoris a spus:

Azi am fost din nou la Chantal.Sunt deja dependent de starea pe care aceasta fata superba mi-o provoaca.De fapt am ajuns sa merg la ea ca si la o iubita.E o fata fermecatoare,frumoasa iar ochii ei zambesc,e o fata buna,educata.Toti in visele noastre ne gandim la femei superbe,pe Chantal o poti privi si atinge in realitate,e un noroc ca a ajuns la Sibiu,daca as fi intalnit-o pe strada as fi intors ochii dupa ea atat de fermecatoare este.Iti multumesc Chantal pentru starile unice si intense pe care mi le provoci,te ador!

Si eu iti multumesc ca alegi de fiecare data sa te reintorci la mine. Esti un dragut, te pup 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Depinde
  • Oras:Depinde

Dragi colegi , va postez o recenzie scurta dupa vizita la Chantal. Este o fata incantatoare, cu bun simt, si o atitudine. Nu o recomand pentru cei care prefera hardcore. 

1.Locatia –are locuri de parcare, este suficient de discreta
2.Modalitatea de contact -telefon,sms
3.Detalii despre intalnirea :  Chantal este miniona, pe mine m a primit intr o rochie mulata care ii scotea in evidenta formele; m-am cerut la un dus si am primit un prosop curat;
4.Programul de lucru: nu am discutat
5.Note acordate pentru serviciile de care ati beneficiat: oral 8;normal 10; atitudine pozitiva si nu am avut senzatia de graba ;telefon pe silent; OP-8; NP-10( aici am schimbat cateva pozitii pana a cazut juniorul); GFE 9(pentru lipsa FK);
6.Tarifare –150lei pe 30 min

O zi buna!

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 59 minute, florir a spus:

Dragi colegi , va postez o recenzie scurta dupa vizita la Chantal. Este o fata incantatoare, cu bun simt, si o atitudine. Nu o recomand pentru cei care prefera hardcore. 

1.Locatia –are locuri de parcare, este suficient de discreta
2.Modalitatea de contact -telefon,sms
3.Detalii despre intalnirea :  Chantal este miniona, pe mine m a primit intr o rochie mulata care ii scotea in evidenta formele; m-am cerut la un dus si am primit un prosop curat;
4.Programul de lucru: nu am discutat
5.Note acordate pentru serviciile de care ati beneficiat: oral 8;normal 10; atitudine pozitiva si nu am avut senzatia de graba ;telefon pe silent; OP-8; NP-10( aici am schimbat cateva pozitii pana a cazut juniorul); GFE 9(pentru lipsa FK);
6.Tarifare –150lei pe 30 min

O zi buna!

 

 

 

Iti multumesc frumos si te mai astept cu mare drag. Pupici 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746280185
  • Oras:Medias
  • Telefon: 0746280185
  • Oras:Medias

Nu m-am putut abtine sa nu o vizitez cam de dimineata pe Chantal,din fericire ea este o doamna si te primeste mereu cu eleganta si drag.A face dragoste cu ea nu mai descriu,e pur si simplu divin,cu chipul frumos,angelic,cu atitudinea calda iti creeaza o stare de confort si intimitate.Multumesc pentru tot splendida mea Chantal!

Link spre comentariu
  • Oras:Depinde
  • Oras:Depinde
Acum 53 minute, florir a spus:

Vad ca nu merge telefonul! Ai si whatsapp?

Acum 1 oră, Chantal13 a spus:

Disponibila pentru programari!!! Va astept cu mare drag 💋💋💋

 

Acum 1 oră, Chantal13 a spus:

Disponibila pentru programari!!! Va astept cu mare drag 💋💋💋

Hei Chantal, pot sa fac aici o programare? Vad ca sunt blocat pe telefon ?!

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 ore, meteoris a spus:

Nu m-am putut abtine sa nu o vizitez cam de dimineata pe Chantal,din fericire ea este o doamna si te primeste mereu cu eleganta si drag.A face dragoste cu ea nu mai descriu,e pur si simplu divin,cu chipul frumos,angelic,cu atitudinea calda iti creeaza o stare de confort si intimitate.Multumesc pentru tot splendida mea Chantal!

Vezi ca pui prea mult suflet...si sa nu te arzi!

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa
Acum 3 ore, meteoris a spus:

Nu m-am putut abtine sa nu o vizitez cam de dimineata pe Chantal,din fericire ea este o doamna si te primeste mereu cu eleganta si drag.A face dragoste cu ea nu mai descriu,e pur si simplu divin,cu chipul frumos,angelic,cu atitudinea calda iti creeaza o stare de confort si intimitate.Multumesc pentru tot splendida mea Chantal!

Si eu iti multumesc! Pupici 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 4 ore, meteoris a spus:

Nu m-am putut abtine sa nu o vizitez cam de dimineata pe Chantal,din fericire ea este o doamna si te primeste mereu cu eleganta si drag.A face dragoste cu ea nu mai descriu,e pur si simplu divin,cu chipul frumos,angelic,cu atitudinea calda iti creeaza o stare de confort si intimitate.Multumesc pentru tot splendida mea Chantal!

Incepi să ne plictisești!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 4 ore, Chantal13 a spus:

Consider ca fiecare are dreptul la libera exprimare!!! 😊

Are voie o data, de doua ori, hai sa zicem de trei ori dar deja e prea mult!

Nici nu stiu de ce te lauda in halul asta, arati binisor, dar ai carnea tare pe tine... ai si putina burtica...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Am fost si eu pe la Chantal, desi fata arata bine are carnea tare pe ea, cum spunea si un coleg, sanii sunt mari pentru corpul ei, intr-adevar are si putina burtica, nu m-a deranjat deloc, ce m-a deranjat cel mai mult e faptul ca pe langa ca e stramta are si vaginul foarte mic si nu m-am putut distra cum am vrut eu cu ea...

Note + info:

Atitudine: 8 e copilaroasa si foarte amabila.

Aspect: 8.5 as mai adauga ca e simpatica la fata/chip.

OP: nu dau nota, in orice caz, bun nu a fost. S-au simtit dintii prin prezervativ.

NP: nici aici nu dau note fiindca nu m-am simtit in largul meu si vroiam mai mult dar ea nu mai putea. Ca si caz fericit am reusit sa finalizez, deci ar fi o nota de trecere.

Per total am platit 250lei pentru o finalizare.
De revenit? Eu personal nu.
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...