Sari la conținut

Credeti ca bolnavii psihic sunt normali ?


Postări Recomandate

Vizitator mareleshaf
Reputație: 0

Mie ami plake sa traiesc cu mai multi uameni la mine an cap, unii sant amuzanti, altii sant analfabeti, altii sant psihopati, altii sant fatalai docili, altii sant schizofrenici, nu se stie niciodata cum ma trezesc dimineata si preia unul volanul, nu ma pliktisesc deloc

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
3 hours ago, gaspar0 said:

Am ajuns la o teorie discutand cu a mea nevasta la o ceasca de cafea: oare bolnavii psihic sunt normali iar ce-i ce ii vad din afara cercului au impresia ca sunt nebuni ?

E o teorie buna. Alte teorii relevante (sa aveți teme de discuție):

-  curvele nu ie curve ci victime. 
 - poponarii nu ie ciudați ie normal, ce plm sa nu-ți placa la o pwla in cur?
- transexualii ie noul normal, in final cum sa nu-ți placa sa futi o femeie cu coaie și pula mai mare ca tine?!

Din păcate nu as putea eu sa îți răspund la întrebare dar poți încerca sa intrebi la Bălăceanca sunt sigur ca au un răspuns pe măsura.

 

 

Link spre comentariu

Bolnavii psihic se comporta diferit fata de restul lumii,  cum majoritatea face norma e logic să îi declare anormali.

Pentru a se comporta normal au nevoie de o asistenta personala la pat, o hrana vegetariana proaspătă și săracă în grăsimi, soare, mișcare în aer liber și mult înot în piscină. Adică preocupări plăcute care nu le mai lasă timp pentru luptele din capul lor.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 9 ore, gaspar0 a spus:

Am ajuns la o teorie discutand cu a mea nevasta la o ceasca de cafea          

Care este teoria? 

"""oare bolnavii psihic sunt normali iar ce-i ce ii vad din afara cercului au impresia ca sunt nebuni ?"" -aceasta parte din postare este o intrebare

 Un cuplu bun de mers  la "Ce spun românii"!!

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 8 ore, cocalar20 a spus:

E o teorie buna. Alte teorii relevante (sa aveți teme de discuție):

-  curvele nu ie curve ci victime. 
 - poponarii nu ie ciudați ie normal, ce plm sa nu-ți placa la o pwla in cur?
- transexualii ie noul normal, in final cum sa nu-ți placa sa futi o femeie cu coaie și pula mai mare ca tine?!

Din păcate nu as putea eu sa îți răspund la întrebare dar poți încerca sa intrebi la Bălăceanca sunt sigur ca au un răspuns pe măsura.

 

 

Cred că toate femeile care se fut pe bani și și câștigă existența așa au o poveste tristă în spate, pe pîrțari și transsexuali nu pot să-i înțeleg nici eu...iar @gaspar0 ăsta, chiar nu cred nimic din ce spune el p-aici, cred că are o plăcere nebună de a deschide topice și a debita orice...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 12 ore, gaspar0 a spus:

Am ajuns la o teorie discutand cu a mea nevasta la o ceasca de cafea: oare bolnavii psihic sunt normali iar ce-i ce ii vad din afara cercului au impresia ca sunt nebuni ?

Sunt normali, doar pentru cei din interiorul cercului! 😁

  • Like 1

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
18 hours ago, gaspar0 said:

Am ajuns la o teorie discutand cu a mea nevasta la o ceasca de cafea: oare bolnavii psihic sunt normali iar ce-i ce ii vad din afara cercului au impresia ca sunt nebuni ?

Sub ce nume e pe forum? de nevasta ta zic.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 15 ore, mareleshaf a spus:

Mie ami plake sa traiesc cu mai multi uameni la mine an cap 

Oameni precum:  

-cwerty

-xoxo

-dolores

-kekuts ala transexual

-daenerys

-baiatu cu shaorma 

-una din clonele lui pidsadera ca sa pui de o diversiune 

-toleransyok???  

:D 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator mareleshaf
Reputație: 0
8 hours ago, HardSoft1 said:

Oameni precum:  

-cwerty

-xoxo

-dolores

-kekuts ala transexual

-daenerys

-baiatu cu shaorma 

-una din clonele lui pidsadera ca sa pui de o diversiune 

-toleransyok???  

:D 

 

 

 

Mie imi plake despre Crazy Jane din Doom Patrol, ce misto este sa ai 42 da personalitati, fiecare cu viata ei, fiecare cu trairea ei, care sa apara asa la plesneala la volan si sa controleze halca aia de carne pa care o amparte cu restu 41 da nebune si sa fie ca o democratie asa unde se decide unanim, care dintre personalitati sa fie principala, pentru protectia si interestul tuturor

Mai misto e ca fiecare are puterea ei supranaturala, dara an viata reala care nu este o banda desenata DC, nu este chiar asea, dara totusi exista cazuri de multiple personalitati, sigur nu 42, dara sincer ce misto este sa nu stii ce ai facut ieri pentru ca altcineva a facut asta si doar prin vise sa comunicati unu cu altu si doar asa sa ai o idee despre ce se antampla cu viata ta.

Nu te-ai plictisit oricum, ah ce mi se scoala pula doar gandindu-ma lasa, mai ales la poligraf ar fi amuzant sa te gaseasca dupa numa dara ca constienta ala la conducere, doara daca printr-o coincidenta chiar este la volan, sa nu aive habar despre ce pula lui vorbesc detectivii aia despre hackerela onlyfansului celei mai celebre dive dupa scara ei de la bloc, si sa treaca cu brio testul

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bolnavii psihic ies din niște tipare stabilite de societate și din acest motiv sunt considerați anormali.  Unii pot constitui și pericol public și de aceea trebuie scoși din societate. Ca așa dacă ar fi sa luăm lucrurile în profunzime nimeni nu este perfect echilibrat psihic dar totuși nu sare calul așa cum o fac bolnavii psihic.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
On 1/21/2021 at 8:11 AM, cincistele said:

Cred că toate femeile care se fut pe bani și și câștigă existența așa au o poveste tristă în spate, pe pîrțari și transsexuali nu pot să-i înțeleg nici eu...iar @gaspar0 ăsta, chiar nu cred nimic din ce spune el p-aici, cred că are o plăcere nebună de a deschide topice și a debita orice...

Nu ți-am răspuns pana acuma ca m-am uitat la Loverboy și am plâns pana acuma.

așa ceva... 

Am plâns ca îmi pare rău ca sunt prea bătrân ca sa ma mai apuc de pestit.

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 1 oră, cocalar20 a spus:

Nu ți-am răspuns pana acuma ca m-am uitat la Loverboy și am plâns pana acuma.

așa ceva... 

Am plâns ca îmi pare rău ca sunt prea bătrân ca sa ma mai apuc de pestit.

Nu m-am uitat și nici nu cred că o să mă uit prea curând...da' cum bă să-ți dorești să fii pește ?! Mâine, poimâine te văd că ai fi vrut să fii "gunoier" ...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Cei care bantuie pe aici sunt oameni care au luat-o pe usa din dos in viata, start prost (evident, din cauza parintilor), sunt imorali, au structuri slabe (lipsa incredere in sine - traume, aspect exterior disgratios), unii da, sunt si bolnavi psihici, iar altora le place sa lovoeasca in primii (cei slabi) - psihopatii, fiecare are o motivatie in a sta pe aici - si anume SUPREMATIA, ATENTIA, ma indoiesc ca stau pesti sau curve de succes prin zona.

Link spre comentariu

  • Oras:bukujeg
  • Oras:bukujeg
La 23.01.2021 la 20:00, -yorick- a spus:

Cei care bantuie pe aici sunt oameni care au luat-o pe usa din dos in viata, start prost (evident, din cauza parintilor), sunt imorali, au structuri slabe (lipsa incredere in sine - traume, aspect exterior disgratios), unii da, sunt si bolnavi psihici, iar altora le place sa lovoeasca in primii (cei slabi) - psihopatii, fiecare are o motivatie in a sta pe aici - si anume SUPREMATIA, ATENTIA, ma indoiesc ca stau pesti sau curve de succes prin zona.

Ai dreptate, ma incadrez perfect aici, ca toti curvarii de aici.

Un barbat normal nu se duce la curve.

Un barbat normal, frumos, destept si bun crestin isi gaseste femeie cu care se dezvirgineaza in noaptea nuntii doar pentru a face copii. Si traieste cu femeia aia pana la adanci batraneti conform reperelor morale si religioase. 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...