Sari la conținut

Leyla 100% reala 0720517644


lsegerzade

Postări Recomandate

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Buna dragilor , ma gândesc pe data de 27 Ianuarie sa va fac o vizita pentru 6 zile .  Pentru moment nu cunosc locația , dar am sa actualizez aici . Aveți posibilitate sa citiți câte ceva despre mine pe forum Satu Mare . 

O zi frumoasa . 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Buna dragilor , am ajuns in oraș sunt in cartierul Micalaca pe str Voinicilor . Pt mai multe detalii legat de locație va rog frumos sa ma contactați telefonic . 
100-15min (1quick ) 

150-30min (1 finalizare )

250-1h (2 finalizări ) .

Serviciile mele sunt Normal protejat , oral protejat , 69, diferite poziții , masaj de relaxare doar la ora ! Nu negociez nici preț nici servicii ! Mai multe păreri despre mine găsiți pe forum SATU mare . Sunt in oraș pana luni . Program 9:00-00:00 . Programările se confirma cu cel puțin 20 min înainte . Mulțumesc frumos 😍 poze găsiți și pe publi și pe forumul din SATU mare . 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Buna , telefonul in dau pe mod de avion când sunt ocupată , poți încerca acum sa ma suni , îmi cer scuze , dar valabil pentru toți doritorii dacă suna telef inchis sau nu răspund sa mi lasă ți un mesaj si eventual pana când puteți fi deranjați și am sa va contactez înapoi . Mulțumesc și îmi cer mii de scuze 

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost .. m’am simtit bine. Este perfecta pentru amatorii de femei cu forme. Atentie. Nu grase .. cu forme. 

 

Sani mari, naturali si fund senzatie .. mare, bombat .. o placere s’o futi pe la spate.

Am incercat vreo 8 pozitii .. mi’a refuzat o singura pozitie .. cel mai ok a fost pe la spate. 

O simti prezenta, se implica .. fara presiune, fara graba .. atitudine ok si in pat si in afara patului.

Pacat de meniul putin mai sarac .. sexul oral protejat pe care il face foarte ok .. nu se foloseste deloc de maini dar degeaba ca ii protejat si finalizarea corporala nu se poate. Era buna o finalizare pe fundul ala dar nu s’a putut.

Pacat ca unele care au potential nu au un meniu mai bogat ... asta ar insemna mai multi clienti, mai multe reveniri si mai multi bani dar fiecare stie ce vrea sa faca in acest domeniu .. pana unde vrea sa mearga si ce limita are.

O recomand amatorilor de femei cu forme. 

Multumesc pentru experienta.

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...