Sari la conținut

0758736139 pe lângă Roz caffe


Postări Recomandate

  • Oras:B city
  • Oras:B city
Acum 25 minute, hedonis91 a spus:

Nu e rea dacă ea e în poză. Dar pare prostuță. Bine că ai menționat care, că mai e unul în Militari aproape de Chiajna.

E cam nouă, nu foarte nouă, dar nu e ca pizdele versate, îmi aduc aminte de câteva, care acum sunt pe circuit închis, și care la început ,...

Link spre comentariu
  • Oras:B city
  • Oras:B city
Acum 3 minute, mihaip86 a spus:

E cam nouă, nu foarte nouă, dar nu e ca pizdele versate, îmi aduc aminte de câteva, care acum sunt pe circuit închis, și care la început ,...

Când există un copil, și tu ai gură și încă 2 găuri, cu pește ( mai nașpa), s-au fără, tu ce faci? Există varianta de lucrat pe salariu minim pe economie, dar cu pula e mai ușor, mai ales dacă îți place. Ideea este următoarea: Ea vrea!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 9 ore, hedonis91 a spus:

Nu e rea dacă ea e în poză. Dar pare prostuță. Bine că ai menționat care, că mai e unul în Militari aproape de Chiajna

Ea este in poze.  Insa realitatea este cruntă.

Îmi era cumva in drum și mi s a părut intersanta.. scria frumos si fara greșeli pe whatsapp ..Dar a fost ptr prima oară când am refuzat o fata. Am fugit mâncând pământul. 

 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am fost la ea. Confirm locația. E mai chubby, dar ok ca persoană. Luat 1 oră, oral, normal, anal. Oral neprotejat, restul protejat. Finalizat cim. Fata înghite slobozul. 2 numere, deloc grăbit. Trecuse mai mult de 1 oră când m-am uitat la ceas. Comunicativă, făcut sex, stat la țigară, făcut iar sex. Vârsta i-aș da un 20-22. Pozele sunt reale. Note: prestație bună, cim, face și fk dacă doriți. Să zic 8+. Am mai menționat într-un alt post ( sunt fan teen). Calitate-preț bună.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 4 minute, Wolfff a spus:

Am fost la ea. Confirm locația. E mai chubby, dar ok ca persoană. Luat 1 oră, oral, normal, anal. Oral neprotejat, restul protejat. Finalizat cim. Fata înghite slobozul. 2 numere, deloc grăbit. Trecuse mai mult de 1 oră când m-am uitat la ceas. Comunicativă, făcut sex, stat la țigară, făcut iar sex. Vârsta i-aș da un 20-22. Pozele sunt reale. Note: prestație bună, cim, face și fk dacă doriți. Să zic 8+. Am mai menționat într-un alt post ( sunt fan teen). Calitate-preț bună.

150fin/250h.fara grabă.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, Wolfff a spus:

Am fost la ea. Confirm locația. E mai chubby, dar ok ca persoană. Luat 1 oră, oral, normal, anal. Oral neprotejat, restul protejat. Finalizat cim. Fata înghite slobozul. 2 numere, deloc grăbit. Trecuse mai mult de 1 oră când m-am uitat la ceas. Comunicativă, făcut sex, stat la țigară, făcut iar sex. Vârsta i-aș da un 20-22. Pozele sunt reale. Note: prestație bună, cim, face și fk dacă doriți. Să zic 8+. Am mai menționat într-un alt post ( sunt fan teen). Calitate-preț bună.

Are vreo legatura cu pozele?

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 1 oră, Wolfff a spus:

Am fost la ea. Confirm locația. E mai chubby, dar ok ca persoană. Luat 1 oră, oral, normal, anal. Oral neprotejat, restul protejat. Finalizat cim. Fata înghite slobozul. 2 numere, deloc grăbit. Trecuse mai mult de 1 oră când m-am uitat la ceas. Comunicativă, făcut sex, stat la țigară, făcut iar sex. Vârsta i-aș da un 20-22. Pozele sunt reale. Note: prestație bună, cim, face și fk dacă doriți. Să zic 8+. Am mai menționat într-un alt post ( sunt fan teen). Calitate-preț bună.

Inaltime? Greutate? Igiena? 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
1 hour ago, Wolfff said:

Am fost la ea. Confirm locația. E mai chubby, dar ok ca persoană. Luat 1 oră, oral, normal, anal. Oral neprotejat, restul protejat. Finalizat cim. Fata înghite slobozul. 2 numere, deloc grăbit. Trecuse mai mult de 1 oră când m-am uitat la ceas. Comunicativă, făcut sex, stat la țigară, făcut iar sex. Vârsta i-aș da un 20-22. Pozele sunt reale. Note: prestație bună, cim, face și fk dacă doriți. Să zic 8+. Am mai menționat într-un alt post ( sunt fan teen). Calitate-preț bună.

Un sogor a zis mai sus ca a fugit tare de la ea. Tatele cum sunt ? Din poze par lasate. Mersi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Are țâțele mari, puțin lăsate pentru că a născut. Igiena ok. Pozele îi aparțin. Când am fost la ea a făcut duș, avea încă părul ud. Nimerisem tocmai primul pe ziua aia. A coborât să mă ia de la scară.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

On 1/22/2021 at 11:07 AM, giancarlofis said:

Ea este in poze.  Insa realitatea este cruntă.

Îmi era cumva in drum și mi s a părut intersanta.. scria frumos si fara greșeli pe whatsapp ..Dar a fost ptr prima oară când am refuzat o fata. Am fugit mâncând pământul. 

 

II dau dreptate. Eram tentat sa fac acelasi lucru, in schimb am decis sa imi fac curaj si sa vad ce iese.

Locatia este langa Gradinita 246. Nu cred ca sunt 100m de acolo. In fine, este infernal sa gasesti un loc de parcare mai ales seara asa ca am lasat masina la vreun km de adresa ei pe avarii avand speranta sa o gasesc tot acolo cand ma intorc.

Locatie: 3, si 2 puncte doar pentru ca are o pisica super caterinca in rest era un miros de rancezeala combinat cu tutun la greu.
Maria: Pentru look, as intra in zona negativa cu numerele dar nu am cum asa ca am sa dau un 1. Personalitate si implicare 6. E friendly si open, vorbeste cu tine despre orice fara sa aiba vreo retinere.
ON: 8, nu se foloseste deloc de maini, nici nu trebuie sa ii dai indicatii. Imediat cum a inceput a luat-o pana in gat.
NP: Nu am avut curajul, nici cu lumina stinsa.
Finalizarea a fost CIM.

As dori sa spun mai multe dar incerc sa raman relativ pozitiv.
As mai reveni? Clar nu. Mai ales ca e atroce tipa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...