Sari la conținut

Amenintare?!


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am un prieten care in urma cu mai bine de 1 an urcase pe camwhores un clip cu o vedeta/romanca, in care scrisese un titlu de genu "vedeta x face videochat" . A primit amenintari(somatii) sa stearga clipul daca nu va cere daune si va angaja avocat. I am spus sa stea linistit ca site-ul este cel care sterge clipurile si sa-i spuna vedetei sa dea report la clip daca nu-i convine si site-ul il va sterge...Am zis bine? PS chiar m-am uitat pe site-ul respectiv inainte de a pune intrebarea  si sunt zeci de clipuri cu ea, cu 2 nickname-uri pe care le-a folosit...

  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 19 minute, highheels72 a spus:

Am un prieten care in urma cu mai bine de 1 an urcase pe camwhores un clip cu o vedeta/romanca, in care scrisese un titlu de genu "vedeta x face videochat" . A primit amenintari(somatii) sa stearga clipul daca nu va cere daune si va angaja avocat. I am spus sa stea linistit ca site-ul este cel care sterge clipurile si sa-i spuna vedetei sa dea report la clip daca nu-i convine si site-ul il va sterge...Am zis bine? PS chiar m-am uitat pe site-ul respectiv inainte de a pune intrebarea  si sunt zeci de clipuri cu ea, cu 2 nickname-uri pe care le-a folosit...

asa si??:console

  • Like 3
  • Haha 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 5 ore, highheels72 a spus:

Am un prieten care in urma cu mai bine de 1 an urcase pe camwhores un clip cu o vedeta/romanca, in care scrisese un titlu de genu "vedeta x face videochat" . A primit amenintari(somatii) sa stearga clipul daca nu va cere daune si va angaja avocat. I am spus sa stea linistit ca site-ul este cel care sterge clipurile si sa-i spuna vedetei sa dea report la clip daca nu-i convine si site-ul il va sterge...Am zis bine? PS chiar m-am uitat pe site-ul respectiv inainte de a pune intrebarea  si sunt zeci de clipuri cu ea, cu 2 nickname-uri pe care le-a folosit...

Ce ne intereseaza pe noi de prietenul tau si ce face el? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...