Sari la conținut

Salutare


Vizitator secret91

Postări Recomandate

Vizitator secret91
Reputație: 0

salut tuturor, sunt un tip iubitor de masaj, ador daca este si bine făcut, haideți sa va povestesc una din experientele mele! 

  Zilele trecute ma gândesc sa caut o domnisoara sa o chem la domiciliul meu pentru un masaj de calitate, asa ca am hotărât sa intru pe Olx si sa dau de o frumoasa domnișoară, am văzut o sg fotografie am sunat-o, i am cerut detalii, mi le a oferit, țin sa menționez ca mi a spus de la bun început ca nu ofera masaj erotic sau alte propuneri indecente, toate bune si frumoase, a venit la mine am început masajul, uleiuri profesionale prezenta prezentabila, foarte curata si ce mi a plăcut a fost faptul ca a fost atenta pana la cele mai mici detalii. 

   Masajul a decurs excepțional, tehnicj nemaipomenite de nu am auzit niciodată de ele! ce m a impresionat a fost faptul ca mi a oferit masajul lingam ce multe domnișoare habar nu au ce inseamna, iti ofera un fel de "laba " de sus in jos si gata a scăpat de fraier, pe cand masajul lingam realizat ca la carte te va face sa revii ! merita încercat 😉 

  micuta de  statura, bruneta, parul lung, ochi caprui! am dorit sa o întâlnesc mi a plăcut modul ei de abordare, daca am înțeles eu bine de la ea a terminat prsihologia! voila ceva in plus 😉

   experienta mea a fost una unicata! o recomand! tin sa specific ca domnișoară face si finalizare prin masaj lingam dar isi alege clientela, este singurul lucru care poti sa vb la fata locului! nu ofera nici un fel de masaj cu tenta sexuala, cine dorește o partida buna, poate gasi oriunde dsr nu si un masaj de calitate ! pentru o relaxare impecabila contactati o nu o sa va para rau!      :0755291064. 🥰

    prezenta :10 +

    masaj :10+++

    Am revenit la ea de 3 ori, deja plutesc pe o coala alba! 

    

    

Link spre comentariu
Vizitator secret91
Reputație: 0
Chiar acum, caproshu a spus:

Pai observ ca ai mai deschis încă un topic....tot asa, pt promovare 

scuzele mele pentru aceasta neînțelegere, sunt nou pe acest site! nu știu cum sa folosesc aceasta aplicație! 

Link spre comentariu
Vizitator catalin2020
Reputație: 0
1 oră în urmă, secret91 a spus:

salut tuturor, sunt un tip iubitor de masaj, ador daca este si bine făcut, haideți sa va povestesc una din experientele mele! 

  Zilele trecute ma gândesc sa caut o domnisoara sa o chem la domiciliul meu pentru un masaj de calitate, asa ca am hotărât sa intru pe Olx si sa dau de o frumoasa domnișoară, am văzut o sg fotografie am sunat-o, i am cerut detalii, mi le a oferit, țin sa menționez ca mi a spus de la bun început ca nu ofera masaj erotic sau alte propuneri indecente, toate bune si frumoase, a venit la mine am început masajul, uleiuri profesionale prezenta prezentabila, foarte curata si ce mi a plăcut a fost faptul ca a fost atenta pana la cele mai mici detalii. 

   Masajul a decurs excepțional, tehnicj nemaipomenite de nu am auzit niciodată de ele! ce m a impresionat a fost faptul ca mi a oferit masajul lingam ce multe domnișoare habar nu au ce inseamna, iti ofera un fel de "laba " de sus in jos si gata a scăpat de fraier, pe cand masajul lingam realizat ca la carte te va face sa revii ! merita încercat 😉 

  micuta de  statura, bruneta, parul lung, ochi caprui! am dorit sa o întâlnesc mi a plăcut modul ei de abordare, daca am înțeles eu bine de la ea a terminat prsihologia! voila ceva in plus 😉

   experienta mea a fost una unicata! o recomand! tin sa specific ca domnișoară face si finalizare prin masaj lingam dar isi alege clientela, este singurul lucru care poti sa vb la fata locului! nu ofera nici un fel de masaj cu tenta sexuala, cine dorește o partida buna, poate gasi oriunde dsr nu si un masaj de calitate ! pentru o relaxare impecabila contactati o nu o sa va para rau!      :0755291064. 🥰

    prezenta :10 +

    masaj :10+++

    Am revenit la ea de 3 ori, deja plutesc pe o coala alba! 

    

    

Nu stiam de masajul lingam si m-am uitat acum pe net, e un masaj pe penis. Cum poate sa nu fie erotic un masaj la penis ? 🙄🥴

Daca te-ai simtit bine e tot ce conteaza 👍

Link spre comentariu
Vizitator secret91
Reputație: 0
1 oră în urmă, catalin2020 a spus:

Nu stiam de masajul lingam si m-am uitat acum pe net, e un masaj pe penis. Cum poate sa nu fie erotic un masaj la penis ? 🙄🥴

Daca te-ai simtit bine e tot ce conteaza 👍

ma intreb, oare știti ce inseamna erotic? Domnișoara sta îmbrăcată si va maseaza, eretic este atunci cand se accpeta body to body, cand se imbraca într-o tinuta provocatoare! Da m am simțit foarte bn, poate nu ma aflu pe platforma pe care trebuie sa o promovez, imi cer scuze! 

Link spre comentariu
Vizitator secret91
Reputație: 0
Acum 22 minute, caproshu a spus:

Eretic este cu totul ALTCEVA 😂😂

consider ca nu ești in masura sa ma iei peste picior, sper sa nu ajunga astfel de oameni la ea! imi pare rau ca am scris recenzii aici, am ales platforma cea mai greșită, erotic *am vrut sa scriu, dar ramai tu deștept, oricum, nu vei ajunge in veci la ea! 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 ore, secret91 a spus:

doar o experienta! si chiar vreau sa o promovez ! te deranjează?

Promovarea se face pe site platind, nu asa din vorbe. Ia spune, ultima laba a fost gratuita nu? 😆😆😆

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0
Acum 13 minute, secret91 a spus:

consider ca nu ești in masura sa ma iei peste picior, sper sa nu ajunga astfel de oameni la ea! imi pare rau ca am scris recenzii aici, am ales platforma cea mai greșită, erotic *am vrut sa scriu, dar ramai tu deștept, oricum, nu vei ajunge in veci la ea! 

Mai omule, nu în înțeleg de ce te superi... Nu am avut intenția sa te iau în derâdere, doar ca tu ai greșit sectiunea și deschizi topic după topic... Și apropo, CHIAR nu mi doresc astfel de masaj... 

Link spre comentariu
Vizitator secret91
Reputație: 0
Acum 3 minute, laury a spus:

Promovarea se face pe site platind, nu asa din vorbe. Ia spune, ultima laba a fost gratuita nu? 😆😆😆

ramai prost, la ea nu vei ajunge in veci nici tu nici alții! sunteți prea labari, cate boli ati luat? nevestele voastre stiu ce faceți? si de unde au boli? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 minute, secret91 a spus:

ramai prost, la ea nu vei ajunge in veci nici tu nici alții! sunteți prea labari, cate boli ati luat? nevestele voastre stiu ce faceți? si de unde au boli? 🤣🤣🤣

Bai rahat prajit, te-ai inscris aici de cateva ore ca sa jignesti?...faci Cim?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

https://m.olx.ro/oferta/masaj-de-relaxare-lasa-ti-mesaj-pe-whatss-app-IDegDJJ.html

Nume de scenă Sonia.

A mai avut anunt si pe www.lajumate.ro, tot cu 150 Lei.

Fara zona intimă, fara finalizare.

Poate ne spune userul cel nou cum a convins-o sa ii facă masaj lingam.🤗😋😚

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 23.01.2021 la 12:43, derwall a spus:

https://m.olx.ro/oferta/masaj-de-relaxare-lasa-ti-mesaj-pe-whatss-app-IDegDJJ.html

Nume de scenă Sonia.

A mai avut anunt si pe www.lajumate.ro, tot cu 150 Lei.

Fara zona intimă, fara finalizare.

Poate ne spune userul cel nou cum a convins-o sa ii facă masaj lingam.🤗😋😚

Am fost si eu la aceasta domnisoara, e chiar foarte drăguță si știe ce sa faca, nu am avut parte de astfel de servicii contra cost, mi a spus ca Nu ofera masaj in zona intima, nici finalizare, nici atingeri inca de la de la telefon, asa ca  așteptăm user secret 91 sa ne dezvalui secretul tău! 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
On 1/22/2021 at 12:32 PM, Guest secret91 said:

ramai prost, la ea nu vei ajunge in veci nici tu nici alții! sunteți prea labari, cate boli ati luat? nevestele voastre stiu ce faceți? si de unde au boli? 🤣🤣🤣

Las o asa cum a ramas...povestea ta nu prea ai conceput o bine...la inceput spui ca nici vorba de ceva erotic si apoi o dai in cel mai bun masaj lingam...Maine poimaine o dai pe oral si asa mai departe...

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 minute, norbert1976us a spus:

Las o asa cum a ramas...povestea ta nu prea ai conceput o bine...la inceput spui ca nici vorba de ceva erotic si apoi o dai in cel mai bun masaj lingam...Maine poimaine o dai pe oral si asa mai departe...

bine punctat! 😅😅😅😅😅o sa urmăresc cu atenție acest topic 😅😅😅poate ne da si cheia succeaului! 😅😅😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...