Sari la conținut

D😈I😈A😈N😈A PENTRU PRIMA OARA ÎN BUCUREȘTI 0720394394


Postări Recomandate

  • Oras:Bd unirii 80
  • Oras:Bd unirii 80

Buna  , numele meu este Diana am 23 de ani și sunt pentru  prima oară în orașul tău.

Sunt o  fata simpla, mereu o sa te astept cu zâmbetul pe buze și o sa ai parte de toată atenția mea.

Pozele mele sunt reale 100% si recente 

Oralul este pasiunea mea ma dedic in totalitate, la sex normal ma poți pune în toate pozițiile și promit ca o sa încercat sa iti satisfac toate plăcerile si cele mai ascunse fantezii 

Sunt o fata  foarte curata, prietenoasa cu bun simt si fara fițe, dacă vrei sa ai parte de moment placut te astept!

150lei -30 de min, Oral nep in funcții de igiena ta, normal protejat in diferite pozitii, sarutari, 69, finalizare corporala, masaj, dus împreună 

250-1h, 2 finalizari Oral nep in funcție de igiena ta, normal protejat in diverse pozitii, sarutari, 69, finalizare corporala, masaj, dus împreună ,sex intre sâni, diferite fantezii

Bd unirii, nr 80 foarte aproape de rond alba Iulia 

  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 4 minute, Diana13 a spus:

Buna  , numele meu este Diana am 23 de ani și sunt pentru  prima oară în orașul tău.

Sunt o  fata simpla, mereu o sa te astept cu zâmbetul pe buze și o sa ai parte de toată atenția mea.

Pozele mele sunt reale 100% si recente 

Oralul este pasiunea mea ma dedic in totalitate, la sex normal ma poți pune în toate pozițiile și promit ca o sa încercat sa iti satisfac toate plăcerile si cele mai ascunse fantezii 

Sunt o fata  foarte curata, prietenoasa cu bun simt si fara fițe, dacă vrei sa ai parte de moment placut te astept!

150lei -30 de min, Oral nep in funcții de igiena ta, normal protejat in diferite pozitii, sarutari, 69, finalizare corporala, masaj, dus împreună 

250-1h, 2 finalizari Oral nep in funcție de igiena ta, normal protejat in diverse pozitii, sarutari, 69, finalizare corporala, masaj, dus împreună ,sex intre sâni, diferite fantezii

Bd unirii, nr 80 foarte aproape de rond alba Iulia 

Nu ai atașat nici o poză, iar la acest cont nu mai ai alte topice din alte orașe. Unde ai mai activat?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, laury a spus:

Nu cumva sunteti in aceeasi locatie iar pestele este comun?

Descrierea este 100%scrisa de mine fiecare cuvânt!

Îmi pare rău să vad ca fetele copiază cuvânt cu cuvânt fara pic de originalitate :)

descrierea ma caracterizează 

Eu sunt pe Unirii 63 (colega cu Lorena )

Nu am peste ,dar sunt zodia pești!:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 minute, inspectorxxx a spus:

Nuuu, nici vorba :)

Una e la unirii 63  alta unirii 80

Managerul e BOSS ...  le a   pus  in  locatii diferite.

STRATEGIE DE MARKETING

 

Mi se pare ca tu ești pestele ei prin comentariile pe care le faci ,nu este vina mea ca o fata mi-a furat descrierea ,nu am ce sa fac .Dar vad ca tu îmi lași și comentarii urate la topicul meu si încerci oarecum sa ma acuzi de lucruri neadevărate fara sa ma cunoști sau sa stii ceva despre mine ,nu am nici o vina ca aceasta fata mi a furat descrierea

Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii 80
  • Oras:Bd unirii 80

Dragii mei ținând cont ca sunt nou venita în București am împrumutat câteva fraze din textul Alinei,  nu am nici o legătură cu domnișoara , Alina îmi cer scuze nu credeam ca va fi asa tam tam  o sa rog adminul sa îmi șteargă topicul sa pot face altul nou .

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0
Acum 14 ore, Alina25hot a spus:

Descrierea este 100%scrisa de mine fiecare cuvânt!

Îmi pare rău să vad ca fetele copiază cuvânt cu cuvânt fara pic de originalitate :)

descrierea ma caracterizează 

Eu sunt pe Unirii 63 (colega cu Lorena )

Nu am peste ,dar sunt zodia pești!:)

Blocul ala ar trebui sa aiba bulina roz 😀

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fata este parolista..  a spus mai sus sa o contactați pe whatsapp și va da mai multe detalii.  

Eu am primit ieri poze personale/reale - sper. Le a șters imediat ce le am deschis din motive de privacy presupun. Este simpatica. In poze cel puțin.  De vizitat nu am ajuns inca.

Sa ne convingă zic

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 hour ago, Alina25hot said:

Mi se pare ca tu ești pestele ei prin comentariile pe care le faci ,nu este vina mea ca o fata mi-a furat descrierea ,nu am ce sa fac .Dar vad ca tu îmi lași și comentarii urate la topicul meu si încerci oarecum sa ma acuzi de lucruri neadevărate fara sa ma cunoști sau sa stii ceva despre mine ,nu am nici o vina ca aceasta fata mi a furat descrierea

As prefera sa ramai asa cum esti....te rog  nu fi mai proasta de atat :)!  

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Budapesta
  • Oras:Budapesta
Acum 9 minute, giancarlofis a spus:

Fata este parolista..  a spus mai sus sa o contactați pe whatsapp și va da mai multe detalii.  

Eu am primit ieri poze personale/reale - sper. Le a șters imediat ce le am deschis din motive de privacy presupun. Este simpatica. In poze cel puțin.  De vizitat nu am ajuns inca.

Sa ne convingă zic

Pup cu drag

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...