Sari la conținut

Lora 0738525778


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

urasc sa scriu deja stiti dar linistea constiintei primeaza , asadar  , bifat posesoarea topicului , nr de conact din descriere . locatia celebra scara de la cimitirul eroilor republici , aparent amabila la tel si fiind ceva nou am zis sa probez , o prezenta placuta 24 , 25 de ani inaltime medie , bruneta par lung , draguta la fata , slim , tate medii frumoase cur belea ... am fost impresionat de gfe , ca actiune on -np schimbat cateva pozitii , plecat . 

-locatie 7 celebra scara de langa cimitir , stiti foarte bine cum arata apartamentul ala 

-aspect 8 o fata obisnuita cu un corp frumos , tanara ....

-on 7 destul de reusit cu momente de deep 

-np 8 se implica schimba poziti nu te fute la melodie cu graba se face placuta 

-gfe 9 nota mea maxima ptr ca fata a fost super amabila de la inceput pana la sfarsit si asta a facut toata actiunea incantatoare , m-am simtit rau ca nu am fost eu mai prietenos ... 

-scorul clasica 100 de ron 

o experienta reusita , de revenit cu siguranta si de recomandat celor care dau importanta gfe -ului 

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Acum 5 minute, futacu_din_carpati a spus:

urasc sa scriu deja stiti dar linistea constiintei primeaza , asadar  , bifat posesoarea topicului , nr de conact din descriere . locatia celebra scara de la cimitirul eroilor republici , aparent amabila la tel si fiind ceva nou am zis sa probez , o prezenta placuta 24 , 25 de ani inaltime medie , bruneta par lung , draguta la fata , slim , tate medii frumoase cur belea ... am fost impresionat de gfe , ca actiune on -np schimbat cateva pozitii , plecat . 

-locatie 7 celebra scara de langa cimitir , stiti foarte bine cum arata apartamentul ala 

-aspect 8 o fata obisnuita cu un corp frumos , tanara ....

-on 7 destul de reusit cu momente de deep 

-np 8 se implica schimba poziti nu te fute la melodie cu graba se face placuta 

-gfe 9 nota mea maxima ptr ca fata a fost super amabila de la inceput pana la sfarsit si asta a facut toata actiunea incantatoare , m-am simtit rau ca nu am fost eu mai prietenos ... 

-scorul clasica 100 de ron 

o experienta reusita , de revenit cu siguranta si de recomandat celor care dau importanta gfe -ului 

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multumesc de recenzie te mai asțept pe la mine😘😇

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...