Sari la conținut

Limbajul tolerat de administratia acestui site, clona facuta anul trecut de Craciun, toate postarile se mentin in aceleasi limite ale nesimtirii.


Postări Recomandate

  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

De apreciati ca macar spurca pe cine apuca in romaneste, daca folosea hieroglife egiptene era naspa😁😁 nu mai aflau nici curvele ca-s toate boarfe, nici futacii ca-s toti fraieri! 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 18 minute, nikilucy a spus:

trollul este in contiunare nebanat, conform graficului pana acum.

Nu-ti pierde speranta, Tutankhamon originalul a murit de tanar😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
1 hour ago, nikilucy said:

tot nebanat este , are viata mai lunga ca cel tanar cu administratia asta.

Stai papagalule cuminte la bancuri şi fazan şi muzică de youtube !!

În rest ce mai faci, minunată sârmă de NickiLucy juicy pussy, nici tu nu poți asculta în linişte muzică fără s-o postezi şi pe nimfo...? :))) Eşti cumva neam cu melomana dj-istă Pizdăseara, Eaprofesoara pe care o împing oxiurii preamăririi să posteze toată ziulica muzică, şi seara să mai scrie şi două recenzii noi despre cocuțe dintr-un județ străin de satul natal de lângă Drăgăneşti GL...?? :)))

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥

deoarece vad ca a aparut un specimen care consuma curentul la tastatura degeaba, ca buceafarul asta, ca atat il duce capul, mentionez ca am deschis acest topic deoarece singurul mod eficace , in lipsa unei administratiii care sa ia masuri utile contra trolilor,  ramane injuratul, nu-i problema ca am experienta zilnica la asta, dar nu e normal asa ceva, asa ca buciferii sa se abtina de la a consuma curentul degeaba aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
23 hours ago, nikilucy said:

deoarece vad ca a aparut un specimen care consuma curentul la tastatura degeaba, ca buceafarul asta, ca atat il duce capul, mentionez ca am deschis acest topic deoarece singurul mod eficace , in lipsa unei administratiii care sa ia masuri utile contra trolilor,  ramane injuratul, nu-i problema ca am experienta zilnica la asta, dar nu e normal asa ceva, asa ca buciferii sa se abtina de la a consuma curentul degeaba aici.

Esti venit din Narnia, baiete ?

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
On 1/23/2021 at 7:18 PM, nikilucy said:

esti neam cu asta care mananca kaka aiurea, un fraier cum spune el cumva? ca la inteligenta sigur esti. papagal ii taicatu ca nu suntem neamuri.

 
 
Vorbeşte frumos bă NikiLucy juisy pussy! :))) Cu ce eşti tu, la capitolul limbaj, diferit de ficiorul mumie pe care vii oripilat şi urticat tot să-l pârăşti la DG Bucureşti, pe când tu îți faci veacul acolo unde se agață harta în sârmă, vărsând abjectități verbale mai ceva decât colegii de şleahtă, pe str Adunați din SmardeIaşi...? :)))
Şi da, orice scribalău ce transcrie bancuri copiate de pe net şi nu din memorie, ptr mine e papagal!  Înțelegi? E o apreciere generală, nu atac la persoana ta. Ai grijă trompețâcă la decibeli când mai plângi ca un fătălău p'acilea, că deşi stau prost cu nervii, mi-am propus să fiu un om mai bun, ceea ce implică şi să nu-ți iau ciripitoarea pe cardan, melomanule dornic de afirmare la Oops - Hot Music şi rising starule de la topicul Bancuri ! :)))
 
Sugi plua şi tu Nicu28, clona lui Pizdăseara. Când pun gheara pe el, brusc o să tacă mult timp toate sosiile lui... 
Cheers ❤💋👍🏻
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
Acum 28 minute, tolerans_yok a spus:
 
 
Vorbeşte frumos bă NikiLucy juisy pussy! :))) Cu ce eşti tu, la capitolul limbaj, diferit de ficiorul mumie pe care vii oripilat şi urticat tot să-l pârăşti la DG Bucureşti, pe când tu îți faci veacul acolo unde se agață harta în sârmă, vărsând abjectități verbale mai ceva decât colegii de şleahtă, pe str Adunați din SmardeIaşi...? :)))
Şi da, orice scribalău ce transcrie bancuri copiate de pe net şi nu din memorie, ptr mine e papagal!  Înțelegi? E o apreciere generală, nu atac la persoana ta. Ai grijă trompețâcă la decibeli când mai plângi ca un fătălău p'acilea, că deşi stau prost cu nervii, mi-am propus să fiu un om mai bun, ceea ce implică şi să nu-ți iau ciripitoarea pe cardan, melomanule dornic de afirmare la Oops - Hot Music şi rising starule de la topicul Bancuri ! :)))
 
Sugi plua şi tu Nicu28, clona lui Pizdăseara. Când pun gheara pe el, brusc o să tacă mult timp toate sosiile lui... 
Cheers ❤💋👍🏻

fereasca sfantul sa ajungem ca tine.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona
On 27/01/2021 at 7:55 PM, nikilucy said:

fereasca sfantul sa ajungem ca tine.

Nu ii dori asta, e deja prea tarziu . Vezi ca e o poza cu el pe forum cand s-a pisat pe ciocatele luate din iarmaroc de la bunelu' 😂😂 pe un imprumut facut la CAR. Se intampla undeva prin canalele din gay district de pe zona rosie Amsterdam, unde a foat detasat de partid. Stai sa vezi replica acum, doar asa vei intelege de ce nu ii mai functioneaza hipofiza si are insomnii✌

 

  • Like 8
  • Haha 2
  • Minus 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
7 hours ago, stefan717 said:

Nu ii dori asta, e deja prea tarziu . Vezi ca e o poza cu el pe forum cand s-a pisat pe ciocatele luate din iarmaroc de la bunelu' 😂😂 pe un imprumut facut la CAR. Se intampla undeva prin canalele din gay district de pe zona rosie Amsterdam, unde a foat detasat de partid. Stai sa vezi replica acum, doar asa vei intelege de ce nu ii mai functioneaza hipofiza si are insomnii✌

 

Am insomnii printre altele şi din cauză că te-ai refugiat înapoi în GL şi-mi îngreunezi treaba prin Bucureşti, zdreanță multiclonată de @Pizdăseara.

Dar vine şi ziua în care-ți scriu recenzie, îți promit!!  ❤💋🌷

 

👍🏻😉👍🏻

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona
21 minutes ago, tolerans_yok said:

Am insomnii printre altele şi din cauză că te-ai refugiat înapoi în GL şi-mi îngreunezi treaba prin Bucureşti, zdreanță multiclonată de @Pizdăseara.

Dar vine şi ziua în care-ți scriu recenzie, îți promit!!  ❤💋🌷

 

👍🏻😉👍🏻

Macar crezi in ceea ce scrii MDMA ? 

Sa ma visezi champ 💦💦 

  • Like 9
  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
On 1/23/2021 at 7:15 PM, tolerans_yok said:

Stai papagalule cuminte la bancuri şi fazan şi muzică de youtube !!

În rest ce mai faci, minunată sârmă de NickiLucy juicy pussy, nici tu nu poți asculta în linişte muzică fără s-o postezi şi pe nimfo...? :))) Eşti cumva neam cu melomana dj-istă Pizdăseara, Eaprofesoara pe care o împing oxiurii preamăririi să posteze toată ziulica muzică, şi seara să mai scrie şi două recenzii noi despre cocuțe dintr-un județ străin de satul natal de lângă Drăgăneşti GL...?? :)))

Toleransyok ...colega , mi-ai descrețit fruntea. Nickișorpulișor e sardina proastă a doua sorori ..Roxanavocea1 si Antonia...fetele presteaza prost la Iasi . Cum vine unu si scrie pe bune recenzia, sare de koor in sus ( ca fetele producatoare nu mai aduc gologani si implicit poola bani pt tigaia de bemve...).... Si iși cheama sardinuța asta bleagă si impuțita ( peștele la cap se strika)...impreuna cu doi cordaci la care le face discont pt orale si anale pt recenzii bune.

In rest ai dreptate 100% cu Nemo asta dunarean ...

 

Uite proba de pufarine ce are el la produs si de ce era asa disperat pe Tutankamonus si alții.... Nickișorpulishor care nu are recenzii...ca e peștic si nu are voie la fete. 

Alupigus si tie Nicky si lu Codex si lu Danrobertpulableaga

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
On 1/27/2021 at 7:26 PM, tolerans_yok said:
 
 
Vorbeşte frumos bă NikiLucy juisy pussy! :))) Cu ce eşti tu, la capitolul limbaj, diferit de ficiorul mumie pe care vii oripilat şi urticat tot să-l pârăşti la DG Bucureşti, pe când tu îți faci veacul acolo unde se agață harta în sârmă, vărsând abjectități verbale mai ceva decât colegii de şleahtă, pe str Adunați din SmardeIaşi...? :)))
Şi da, orice scribalău ce transcrie bancuri copiate de pe net şi nu din memorie, ptr mine e papagal!  Înțelegi? E o apreciere generală, nu atac la persoana ta. Ai grijă trompețâcă la decibeli când mai plângi ca un fătălău p'acilea, că deşi stau prost cu nervii, mi-am propus să fiu un om mai bun, ceea ce implică şi să nu-ți iau ciripitoarea pe cardan, melomanule dornic de afirmare la Oops - Hot Music şi rising starule de la topicul Bancuri ! :)))
 
Sugi plua şi tu Nicu28, clona lui Pizdăseara. Când pun gheara pe el, brusc o să tacă mult timp toate sosiile lui... 
Cheers ❤💋👍🏻

Subscriu . Scapam curind de Nickshorpizdishor ca face rodajul la fete pe Sesani si Adunati la Iashington , si le duce la Puf la Germania acușica.... Nickișor e un alt neam de plevușca eftina care traieste din vandut pussy la fraeri. Tutankamonus si alti colegi ierea obsesiunea lui de Nemo care nu are concurenta. Alupigus Nickypussy....

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...