Sari la conținut

Giulia 0727218010 scurta vizita la Sibiu


giulia0

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare! Numele meu este Giulia, am 20 de ani, momentan activez în Brașov, însă intenționez sa va fac o vizita marți-miercuri! Dacă aveți mai multe detalii despre locații, accesibile pentru voi, accept orice informație, aici sau pe whatsapp. Mulțumesc și aștept cu drag sa ne întâlnim. Pupici 💋❄️

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Giulia 0727218010 scurta vizita la Sibiu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
14 minutes ago, urban07 said:

Te așteptăm. Poate reușești sa ne lași și noua sa ne pregătim sufletește ceva poza și servicii complete și poate ceva preturi sa știm cum ne eliberam 😁

Topicul de pe Brasov.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 21 minute, urban07 a spus:

Te așteptăm. Poate reușești sa ne lași și noua sa ne pregătim sufletește ceva poza și servicii complete și poate ceva preturi sa știm cum ne eliberam 😁

Momentan nu pot pune poze insa imediat ce voi ajunge la voi , imi voi face contul rosu si o sa pun tot ce este nevoie 🙂💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 1 oră, giulia0 a spus:

Buna din nou! Dupa cum am spus intentionez sa ajung la.voi.marti-miercuri asa ca am gasit si locatie , astept parerile voastre despre zona 

Xenopol nr 5 cu iesire in Balcescu nr 10 .

Multumesc💋

E exact în inima Sibiului centru ☺️e ok ca satul deja de avantgarden.. Putin expus dar ok

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Hei !!! 

Stiu ca am zis si data trecuta ca o sa vin in vizita la voi insa din anumite motive nu am mai ajuns . Asadar voi ajunge la voi joi , nu stiu ora încă dar voi anunta aici cand voi ajunge.

Incep prin a ma prezenta : Ma numesc Giulia , am 20 de ani , par brunet , ochi caprui , 1.67 înălțime si 50 kg (putina burtica) nu sunt genul slim. 

Serviciile mele sunt :

🍭 oral (protejat sau neprotejat in functie de igiena -epilat , fara mirosuri , fara scurgeri si bubite)

🍭 deepthroat

🍭 normal (doar protejat)

🍭 69 si alte mici fantezii (ma puteti întreba)

🍭 annilingus , cunnilingus doar din partea voastră

🍭preludiu (mangaieri , atingeri si sarutari corporale)

🍭masaj de relaxare

🍭masaj erotic

🍭foot job

🍭 foot fetish

🍭 hand job

🍭 GFE

🍭 finalizare corporala (doar pe sani)

NU PRACTIC

anal

fk

finalizare faciala/orala

nu accept persoane in stare de ebrietate

nu accept persoane cu bile sau alte adăugiri

🎁 Cadoul va fii înmânat discret la inceput pentru a nu creea stres pe parcursul actiunii

🎁 150 (o finalizare , 30 de min)

🎁 250 (2 finalizari , 60 de min)

Discretia si igiena ma caracterizeaza

🍓 Ma adresez domnilor generosi si cu simtul umorului. Astept cu drag sa ne cunoastem si sper sa ne înțelegem bine si sa avem intalniri cat mai plăcute. 

Screenshot_20210130-194346.png

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragii mei , avand in vedere ca stau foarte putin in orasul vostru si pentru ca vreau sa multumesc pe toata lumea , sa avem intalniri cat mai plăcute , preturile se vor schimba putin. Asadar 

100 -o finalizare(30 de min)

200-1/2 finalizari(60 de min)

Va pup si va astept cu programari pe whatsapp , pana la ora 23:00 💋🍓🎁

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

modalitate de contact - am vb wapp 

locatia foarte central, aproape de piata mare

sani moi si buni la atingere, o idee de burtica sa stiti ca nu e slim, dar mi-au placut fata ei si privirile pe care ti le mai arunca.

chiar foarte dragutica la fata 


ON: 9 - te intreaba cum iti place, incercari de deep
NP: 9 - deschisa la orice pozitie (cele clasice, nu am incercat nimic iesit din comun)
GFE: 10 - foarte vorbareata, vorbeste despre orice, nu te plictisesti cu ea :)) mi-a povestit despre forum, despre brasov etc etc

100/200 per total merita macar o vizita pentru ca se vede ca isi da silinta sa te satisfaca

noroc!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 9 minute, rob013 a spus:

modalitate de contact - am vb wapp 

locatia foarte central, aproape de piata mare

sani moi si buni la atingere, o idee de burtica sa stiti ca nu e slim, dar mi-au placut fata ei si privirile pe care ti le mai arunca.

chiar foarte dragutica la fata 


ON: 9 - te intreaba cum iti place, incercari de deep
NP: 9 - deschisa la orice pozitie (cele clasice, nu am incercat nimic iesit din comun)
GFE: 10 - foarte vorbareata, vorbeste despre orice, nu te plictisesti cu ea :)) mi-a povestit despre forum, despre brasov etc etc

100/200 per total merita macar o vizita pentru ca se vede ca isi da silinta sa te satisfaca

noroc!

Iti multumesc pentru vizita si pentru cuvintele frumoase! Te pup si te mai astept cu drag💋

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Hei dragilor ! Ma bucur ca m ati primit in minunatul vostru oras cu o asa mare caldura ! Ma bucur ca nu am plecat de la voi cu o parere proasta..desi , locatia m a facut sa va parasesc orasul. Am întâlnit oameni cu suflet frumos si cu simtul umorului dar si oameni mai putin buni , însă..e o vorba ''orice padure isi are uscaturile ei'' 😂 

Ma bucur ca v am cunoscut si ne vom revedea curand ! Pupici 💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...