Jump to content

Andreea 0758554607

Recommended Posts

Acum 3 ore, Andreea679 a spus:

Nu ma atac, cu absolut nimic doar ca ma deranjează ca nu ai spus tot, uite acum ai spus și de rana...Iar faptul ca sunt tânără asta nu înseamnă că sunt și imatura și crede ma nu ești tu în măsura sa mi spui asta, mi ar fi plăcut sa te cunoască lumea,nu mult atât cant te am cunoscut și eu😉Eu îmi voi închide contul, sau cel puțin nu voi mai răspunde l a absolut nimic. O zi faina! 

Numai dati apa la moara la toate curvele si fiti domni.Astea sunt rupte dupa bani.Cand isi vor da seama ca sanatatea e pe primul loc atunci vor realiza.Pana atunci sa stea cum vrem noi ca de aia le platim.Bine inteles in limita normalului si bunului simt.

• Minus 1
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am vizitat si eu pe andreea. Lacatie in centru la finante cu colega alesia, dezvoltata bine proportionat la 19 ani declarati de ea, undeva la 1,70cm sanii medii, fund bombat, frumuaica la fata, pozele

hai sa mai descarc din sacul cu amintiri...recente..:)) vizitat si eu locatia si fetele...andreea este colega cu alesia (cu sanii mari)...locatie pe faleza, bl U5...am sunat initial pe numarul alesiei

Nu cred ca fatuca aceasta le-a scapat Profesorului sau Rechinului, dar mie mi-a fost imposibil de gasit topicul ei, cel putin la ora aceasta. (rog un administrator sa le uneasca daca este cazul) Anunt

Posted Images

Acum 21 minute, Angellove69 a spus:

Numai dati apa la moara la toate curvele si fiti domni.Astea sunt rupte dupa bani.Cand isi vor da seama ca sanatatea e pe primul loc atunci vor realiza.Pana atunci sa stea cum vrem noi ca de aia le platim.Bine inteles in limita normalului si bunului simt.

Și ce voiai să dau in ea până plânge?, dacă o durea asta e. Nu ma deranjat faptul că nu a stat capră cât ma deranjat că nu a venit ea in mod proactiv cu ceva să compenseze ( gen o poziție pe care nu o știu 😏). Cât despre foamea de bani, spune-mi sincer cine plm sar fute cu necunoscuti ( uni find și neplacuti) de placere(stiu că sunt unele cazuri rare), e clar că o fac pentru bani, gen dacă dai pasarica la mai mulți măcar sa faci bani din asta. Plus nu cred că e ieftin să stai pe tușă prea mult timp. 

Acum nu că încerc să le iau apărarea dar, suntem oameni până la urma si noi și ele unde nui intenție rea este si o cale de mijloc. 

• Like 2

Așa cum am promis, am revenit la titulara astăzi, sunat programat ok(nu și-a dat seama cine sunt la telefon 😂

Când am ajuns in fața uși avea o expresie dezamăgită când ma văzut 🤣

Totuși ma primit înăuntru, am început cu o țigară, am dezbătut subiectul forumului am reușit să o mai induplec. 

Am trecut după la fapte, oralul la fel de bun ca data trecută. 

La normal, ei aicea a fost mai ok decât data trecută, a stat in LOT, trecut la misionar acolo sărutările corporale a ajutat puțin. M-am jucat puțin si cu sâni aia moi 😋

La al treilea număr am mam bucurat si de puțin fk.

Per total tot mai sunt locuri de îmbunătățiri dar a fost mult mai ok decât data trecuta. 

Locație 9

Gif 7.5

On 9

Np 7

De revenit....  Bă da, dacă lucrurile rămân la aceas calitate sau chiar evoluează, poate in viitor când se va mai ivi ocazia am să-i mai fac o vizită . 

PS. Sper ca titulara să nu se mai consume atâta și să ni se alăture iar pe forum. 

Zi bună să aveți. 

• Like 3
Acum 5 minute, icebreaker a spus:

La al treilea număr am mam bucurat si de puțin fk.

Aici m-ai pierdut.... 🙃... Zi sincer, te-ai dus la 100 metri garduri? :))

• Like 1
Acum 1 minut, minime.1 a spus:

Aici m-ai pierdut.... 🙃... Zi sincer, te-ai dus la 100 metri garduri? :))

Mam dus inițial pentru o oră dar după, am vrut să încerc si ceva schimb de salivă 😝 asa ca am mai luat o oră. 

• Like 1
  • Mersi 1
Acum 1 minut, icebreaker a spus:

Mam dus inițial pentru o oră dar după, am vrut să încerc si ceva schimb de salivă 😝 asa ca am mai luat o oră. 

Na bv Gianni... Ridica stacheta si pentru restu... Sa ne simtim prost cand ne mai ducem sa inmuiem penita in alta cerneala =))

• Like 1
  • Haha 1