Sari la conținut

CUM POT SCOATE CURVELE BANII SI FRAIERU' SA FIE VINOVAT... SI "PESTELE" SA SE SIMTA IUBIT SI UNICUL PRIMIT :D


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti


"În noaptea de 14 ianuarie, femeia se afla împreună cu un client în vârstă de 45 de ani, cetăţean italian, în camera unde urma să îşi ofere serviciile sexuale, pentru suma de 200 de lei. Într-o încăpere alăturată se afla „partenerul” tinerei. La un moment dat, însă, românca i-a cerut italianului să se spele, spunându-i că altfel nu vor face sex. Acesta i-a cerut banii, însă ar fi fost refuzat.

Citeste mai mult: adev.ro/q47as7

E simpla schema, nu? Il trimiti p-ala sa se mai laie un pic, poate sa fie scos din cutie, si lu' Terminator poti sa-i spui ca pute a plastic :D , dupa care "a trecut timpul, treaba ta ca ai stat atat sa te speli, iesi afara!" si gata, banu' ramane al lor si tu nu mai ai nici un drept si nici o dovada. Acu' fraieru' de italian si rumanasii lui de casa se milogesc de astia sa-si retraga declaratiile contra cost. Or mai fi luat si caftela de la militie, bonus. Ban pe la la curva hoata si atarnatorul ei 😛 . Sa te tot duci la curve! 

Ca mai scrie cat unul pe Internet ce a patit (multora le e chiar rusine... sau habar n-au), tot nu le impedimenteaza matrapazlacurile stoarfelor cu nimic: e suficient sa pui anunt pe publi. si se inghesuie imbecilii sa fie jecmaniti. Pana se duce buhul, dureaza, si stoarfa se muta in alt oras, alt nr. de telefon etc. Si sunt convins ca poti sa fraieresti idiotii cu anii, in acelasi oras, si tot mai "impusti" cate un dobitoc. Un prostalau munceste o zi pe 70lei, cu diplome, dosare de angajare, 12 ore/zi, naveta, sef, exigente, norme, cacaturi, si vede banii dupa o luna (daca-i mai vede, ca de multe ori isi ia si "teapa", depinde de firma unde slugareste), iar o pizda face 100lei fara absolut nimic, in 3 minute si 2 vorbe inganate-n scarba. Daca nu e un pic mai isteata si isi trage si sclav personal, ca ala care a fost prins ca statea de 4 luni in cabina de TIR si trimite miile de euro la consoarta, "acasa"; aia probabil ii toaca cu iubitul ei, vreun schilod cu mot. Bravo, baieti! 😎

  • Like 1
  • Haha 2
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

E buna metoda, mai e si aia cu vorbaria. Discuta cu tine pana se termina timpul si te da afara. :)

@ariovist, ai inteles gresit, mai citeste o data ce am scris acolo. Nu mai scriu nimic pe topicul ala de kkt, ca e prea distrusă aia, nu-mi pierd timpul cu retardate ca ea, e jalnic subiectul. Scriu pe alte topice, stai linistit, nu plec nicăieri, n-ai scapat de mine. 😛

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, catelul.dinamo a spus:

E buna metoda, mai e si aia cu vorbaria. Discuta cu tine pana se termina timpul si te da afara. :)

 

Da, aia intra la vrajeala cu "prietenia", de obicei :D ... Bine, era una cu care imi placea mai mult sa vorbesc, imi placea cum ma "descoase", avea observatii pertinente pe probleme de princiupiu si momente cand isi dadea arama pe fata, era nostima rau... si ne si smotoceam in acelasi timp, nu respingea interactiunea fizica, doar gurile ni le tineam ocupate cu altceva 😛 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Acum 5 ore, catelul.dinamo a spus:

E buna metoda, mai e si aia cu vorbaria. Discuta cu tine pana se termina timpul si te da afara. :)

@ariovist, ai inteles gresit, mai citeste o data ce am scris acolo. Nu mai scriu nimic pe topicul ala de kkt, ca e prea distrusă aia, nu-mi pierd timpul cu retardate ca ea, e jalnic subiectul. Scriu pe alte topice, stai linistit, nu plec nicăieri, n-ai scapat de mine. 😛

Scuze dacă am înțeles greșit și ma bucur ca nu pleci căci mi ai fost întotdeauna de folos și sper să îmi mai fii. Succes și să ne auzim cu bine. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...