Sari la conținut

Citatie DIICOT, evitați cuiburile


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare tuturor, 

Evitati cuiburile, 

I spate pot fi proxeneți, care obliga fete. 

M am trezit cu citatie la diicot, am crezut ca este o gluma, dar era pe bune, asa ca m am prezentat, oamenii au fost okay, nu am recunoscut fata. 

Poate nici nu am fost, au văzut doar ca am apelat numarul de telefon din cuib

Adresa, undeva pe unirii. 

Așadar, de evitat cuiburile!!! 

  • Mersi 1
  • Confuz 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 5 minute, Futureman a spus:

Salutare tuturor, 

Evitati cuiburile, 

I spate pot fi proxeneți, care obliga fete. 

M am trezit cu citatie la diicot, am crezut ca este o gluma, dar era pe bune, asa ca m am prezentat, oamenii au fost okay, nu am recunoscut fata. 

Poate nici nu am fost, au văzut doar ca am apelat numarul de telefon din cuib

Adresa, undeva pe unirii. 

Așadar, de evitat cuiburile!!! 

Posteaza citatia sa te credem! 

Link spre comentariu
Vizitator mareleshaf
Reputație: 0

La unirii, zepter, sf vineri, dristor, obor debicei an cartierele astea "bune" din centru orasului e plin da cuiburi

Dar macar e gura da metro casa aive sarakii cum sa ajunga si ei la futut

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Eu te cred. Toate telefoanele sunt ascultate, asadar te poti trezi cu asa ceva. Singura solutie ca sa evidati (oarecum) este sa folositi cartele, dar inainte ca aceastea sa poata fi achizitioante doar cu buletinul asa cum a cerut Arafat si Iohanis. Astia sunt mai ceva ca Ceausescu, vanduti strainilor. In fine, nu fac politica, dar cam asa e.

  • Like 3
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 8 minute, daniel2012 a spus:

Eu te cred. Toate telefoanele sunt ascultate, asadar te poti trezi cu asa ceva. Singura solutie ca sa evidati (oarecum) este sa folositi cartele, dar inainte ca aceastea sa poata fi achizitioante doar cu buletinul asa cum a cerut Arafat si Iohanis. Astia sunt mai ceva ca Ceausescu, vanduti strainilor. In fine, nu fac politica, dar cam asa e.

 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 23.01.2021 la 12:17, da da da a spus:

Si tu aveai telefonul pe abonament, sau pe firma ?

Poți sa ai telefonul și pe cartela, asta nu înseamnă că nu da politia de tine... Va îmbătați cu apa rece dacă credeți ca luați cartele reîncărcabile, si nu o sa va gaseasca, chiar daca luati fara buletin cartela, tot va depisteaza, daca vor…

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
2 hours ago, Futureman said:

Salutare tuturor, 

Evitati cuiburile, 

I spate pot fi proxeneți, care obliga fete. 

M am trezit cu citatie la diicot, am crezut ca este o gluma, dar era pe bune, asa ca m am prezentat, oamenii au fost okay, nu am recunoscut fata. 

Poate nici nu am fost, au văzut doar ca am apelat numarul de telefon din cuib

Adresa, undeva pe unirii. 

Așadar, de evitat cuiburile!!! 

De unde ai scos aberatia asta?? Cine crezi ca te crede?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 minute, norbert1976us a spus:

De unde ai scos aberatia asta?? Cine crezi ca te crede?

Imi pare rau ca nu pot pot posta citația. 

Dacă cineva are dubii o pot trimite in privat, mail, wp. 

Nu am de ce sa postez aiurea. 

 

Link spre comentariu
23 minutes ago, extraterestru78 said:

Poți sa ai telefonul și pe cartela, asta nu înseamnă că nu da politia de tine... Va îmbătați cu apa rece dacă credeți ca luați cartele reîncărcabile, chiar dacă nu cu buletinul, și nu o sa fiți/ fim găsit/găsiți, dacă vor... 

Depinde de telefon, de cum il folosesti si de cat efort e dispus organu sa faca. Pentru cineva care se duce la fete nu cred ca sta nimeni sa hackuiasca, monitorizeze sau sa localizeze un telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 19 minute, norbert1976us a spus:

Ce treaba are prostitutia cu terorismul sau crima organizata?? Aruncati si voi cate o gogomanie de o credeti si voi...

Are  prostitutia  face parte din crima organizata dar la alt nivel

De obicei  aici se ocupa SIG.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 12 minute, da da da a spus:

Depinde de telefon, de cum il folosesti si de cat efort e dispus organu sa faca. Pentru cineva care se duce la fete nu cred ca sta nimeni sa hackuiasca, monitorizeze sau sa localizeze un telefon.

Pentru cineva ca noi nu, dar sigur am fost cel puțin odată luați în vizor, fiecare dintre clienți, și nu pentru ca vizitam fete, ci pentru ca urmăresc proxeneți l, care amenință, bat si se folosesc de unele fete sau chiar minore pentru a produce bani pentru ei

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 minute, extraterestru78 a spus:

Pentru cineva ca noi nu, dar sigur am fost cel puțin odată luați în vizor, fiecare dintre clienți, și nu pentru ca vizitam fete, ci pentru ca urmăresc proxeneți l, care amenință, bat si se folosesc de unele fete sau chiar **spam editat**e pentru a produce bani pentru ei

Pai asta e bine si pentru fete si pentru noi 🙂

  • Like 2
Link spre comentariu

Asa, plangeti-va in continuare pe FORUM ca niste fetite proaste  ca va fugareste DICCOTUL ca frecventati curve din retele de interlopi si traficanti de droguri.  

Da sa mergeti dracu sa bateti cu pumnu in masa la primarie si la parlament si sa-i presati pe dobitocii aia de politicieni sa initieze un REFERENDUM  privind legalizarea sau interzicerea definitiva a prostitutiei, nu vreti. Va e lene. 

Bag pula in BOR si patriarhie ca nu e patriarhul Daniel sef aici, voi, astia cu drepturi de vot ar trebui sa decideti ce este legal si ilegal.  

Nu o sa mearga la infinit cu calea de mijloc. O sa vedeti, ori o sa se interzica   si alte tari conduse de habotnici primitivi si toate curvele si proxenetii vor merge la parnaie, iar voi o sa fiti amendati de o sa va cacati pe voi, ori se legalizeaza si construim niste BORDELURI decente ca-n  tarile  moderne.

 

Evident ca nu o sa faceti nimic si tot in stadiul asta ramanem, ca suntem un popor imbecil la toate aspectele, si la constructii, si la medicina, si la educatie, si la industrie si agricultura.

Sa-mi bag pula ca nu mai vine cutremurul ala de 8 grade sa mai curete tara asta de imbecili.  

 

 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
1 oră în urmă, HardSoft1 a spus:

Asa, plangeti-va in continuare pe FORUM ca niste fetite proaste  ca va fugareste DICCOTUL ca frecventati curve din retele de interlopi si traficanti de droguri.  

Da sa mergeti dracu sa bateti cu pumnu in masa la primarie si la parlament si sa-i presati pe dobitocii aia de politicieni sa initieze un REFERENDUM  privind legalizarea sau interzicerea definitiva a prostitutiei, nu vreti. Va e lene. 

Bag pula in BOR si patriarhie ca nu e patriarhul Daniel sef aici, voi, astia cu drepturi de vot ar trebui sa decideti ce este legal si ilegal.  

Nu o sa mearga la infinit cu calea de mijloc. O sa vedeti, ori o sa se interzica   si alte tari conduse de habotnici primitivi si toate curvele si proxenetii vor merge la parnaie, iar voi o sa fiti amendati de o sa va cacati pe voi, ori se legalizeaza si construim niste BORDELURI decente ca-n  tarile  moderne.

 

Evident ca nu o sa faceti nimic si tot in stadiul asta ramanem, ca suntem un popor imbecil la toate aspectele, si la constructii, si la medicina, si la educatie, si la industrie si agricultura.

Sa-mi bag pula ca nu mai vine cutremurul ala de 8 grade sa mai curete tara asta de imbecili.  

 

 

 

:)

tenor.gif.251221d2b83495eb6bdae5049af97612.gif

  • Like 1
  • Haha 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, HardSoft1 a spus:

Asa, plangeti-va in continuare pe FORUM ca niste fetite proaste  ca va fugareste DICCOTUL ca frecventati curve din retele de interlopi si traficanti de droguri.  

Da sa mergeti dracu sa bateti cu pumnu in masa la primarie si la parlament si sa-i presati pe dobitocii aia de politicieni sa initieze un REFERENDUM  privind legalizarea sau interzicerea definitiva a prostitutiei, nu vreti. Va e lene. 

Bag pula in BOR si patriarhie ca nu e patriarhul Daniel sef aici, voi, astia cu drepturi de vot ar trebui sa decideti ce este legal si ilegal.  

Nu o sa mearga la infinit cu calea de mijloc. O sa vedeti, ori o sa se interzica   si alte tari conduse de habotnici primitivi si toate curvele si proxenetii vor merge la parnaie, iar voi o sa fiti amendati de o sa va cacati pe voi, ori se legalizeaza si construim niste BORDELURI decente ca-n  tarile  moderne.

 

Evident ca nu o sa faceti nimic si tot in stadiul asta ramanem, ca suntem un popor imbecil la toate aspectele, si la constructii, si la medicina, si la educatie, si la industrie si agricultura.

Sa-mi bag pula ca nu mai vine cutremurul ala de 8 grade sa mai curete tara asta de imbecili.  

 

 

Ce ai fumat bre, zi-ne și noua sa nu fumăm asa ceva😂😂

Link spre comentariu

Acum 4 minute, extraterestru78 a spus:

Ce ai fumat bre, zi-ne și noua sa nu fumăm asa ceva😂😂

Nu am fumat si nu fumez nimic.

Ma amuza, si ma si enerveaza in acelasi timp cand va vad pe voi astia curvarii " bombardieri" doar pe forum si in taste cand va cacati pe voi de frica atunci cand va cheama DICCOT-ul ca ati mers la curve. Si nu faceti NIMIC ca sa rezolvati situatia, sa nu mai vi se intample pe viitor, gen legalizarea prostitutiei si construirea de bordeluri SAFE unde poti sa mergi fara frica ca ai putea fi tepuit, jefuit sau chemat la politie. 

Dupa vorba Danei Budeanu, sunteti niste FATALAI.  

FATALAILOR😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...