Sari la conținut

❤️❤️❤️IOANA 0769401506❤️❤️❤️


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Acum 9 minute, max5678 a spus:

Am văzut, ai blocat tot centrul Bucureștiului :)) era rand pana la unirii :)) 

Asa am facut?😀😀😀

Link spre comentariu
Vizitator max5678
Reputație: 0
Acum 20 minute, ioanadarker a spus:

Asa am facut?😀😀😀

Da bby :)) rândul era mai mare decât la meci:)) spor, minunato 😋

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Acum 12 minute, max5678 a spus:

Da bby :)) rândul era mai mare decât la meci:)) spor, minunato 😋

Bby  bby 🤗🤗🤗🤗❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🎀🎀🎀🧚🏻‍♀️🦋🦋🦋Multumesc ,tu mereu esti dragu cu mine !!!🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator max5678
Reputație: 0
Acum 6 minute, ioanadarker a spus:

Bby  bby 🤗🤗🤗🤗❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🎀🎀🎀🧚🏻‍♀️🦋🦋🦋Multumesc ,tu mereu esti dragu cu mine !!!🤗🤗🤗

Pt ca meriți bby 😋

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Locuri libere de la 14:00 whatsapp me 0769401506❤️❤️🤗🤗🤗🦋🦋🦋🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🍀🍀🍀🎀🎀🥰🥰🥰🌞🌞🌞🎀🎀🎀🦋🦋❤️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Disponibila de la 13:30 whatsapp me0769401506❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗😀🎀😀🦋🦋🦋🌞🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🤗🤗🤗🍀🍀🍀❤️❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Disponibila acum whatsapp me 0769401506❤️❤️❤️❤️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🎀🎀🎀🌞🌞🌞🦋🦋🦋🥰🥰🥰🍀🍀🍀🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️❤️❤️❤️🎀🎀🎀🌞🌞🌞🍀🍀🤗🤗🤗🦋🦋🦋

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My gentlemen ,de maine revin pentru voi de la ora 11:00 va astept cu drag!!!❤️❤️❤️🤗🤗🤗🦋🦋🦋🍀🍀🍀🎀🎀🎀🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My gentlemen ,am revenit asa cum v-am promis de maine de la ora 11:00 ,de data asta mai energica si mai dedicata voua❤️❤️❤️!Va astept la mine(aceeasi locatie)pentru a va linistii si rasfata cu masajul meu si prezenta mea dragu’.Preturile ramanand aceleasi 250 ron ora (interval11:00-18:00)masaj de relaxare,body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tainele masajului si 300ron ora(dupa 18:00 pana la maxim 23:00)!Cum bine stiti primesc doar domnii de calitate(stilati,manierati)Persoanele deja cunoscute au prioritate!Programarile se fac pe whatsapp cum va obisnuisem si va rog chiar si cu o zi in prealabil!Nu primesc persoanele a caror abordare scartaie si le dau bloculetz fara a mai avea ocazia sa ma cunoasca!Va astept cu drag sa ne descoperim impreuna simturile,trairile sa va ofer cel mai minunat timp petrecut impreuna cum doar eu stiu oferindu-va afectiunea si senzualitatea mea impreuna cu puterile mele magice 😇😇😇😇whatsapp me 0769401506❤️❤️❤️🌈🌈🌈🌈🦋🦋🦋🌞🌞🌞🧚🏻🧚🏻🧚🏻☘️☘️☘️🎀🎀🎀

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Loculete libere dupa 19:00 whatsapp me 0769401506❤️❤️🤗🤗🤗🦋🦋🦋🎀🎀🎀🍀🍀🍀🌈🌈🌈☘️☘️🌞🌞🌞🧚🏻🧚🏻🧚🏻

Link spre comentariu

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My gentlemen ,pentru astazi nu mai am locuri disponibile sunt bussy pana la 23:00,pe maine cu mare drag imi incep programul de la 11:00  cum v-am obisnuit whatsapp me 0769401506🦋🦋🦋🤗🤗🤗❤️❤️❤️☘️☘️☘️🧚🏻🧚🏻🧚🏻🌈🌈🌈🍀🍀🍀🌈🌈🌈🎀🎀🎀

DF9A4262-5BFA-47AA-AC14-0353A5A6E0FE.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...