Sari la conținut

❤️❤️❤️IOANA 0769401506❤️❤️❤️


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

 

My gentlemen va astept si maine de la ora 11:00 pana tarziu cu programari ,pretul pentru o sedinta pana in ora 18:00 este de 250 ron asa cum v-am obisnuit ,iar dupa 18:00 300 ron ,va astept in compania mea sa petrecem momente frumoase ,sa ne cunoastem mai bine,unii ma stiti sunt o fire foarte sociabila si cu mult bun simt ,la mine poti considera ca mergi sa-ti vizitezi o amica !Va respect timpul vostru la mine ora este ora nu mai putin ,masajul este facut cu profesionalism cel de relaxare,iar cel erotic destul de pasional folosind anumite parti ale corpului sani,fese etc..Multumirea mea este atunci cand fiecare dintre voi pleaca de la mine relaxat,scopul meu nu este sa-mi iau banii si atat ,scopul meu este ca omul sa se simta bine si sa revina si ma bucura cand vad asta tot timpul!La mine gasiti prosoape curate,totul bine igienizat,sunteti serviti cu ce doriti voi ca asa e frumos sa fi gazda buna🤗🤗🤗(pentru cei ce nu au fost la mine)Seara frumoasa va doresc si va astept cu drag !pupi❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰😘😘😘

 
  •  
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept intr-un cadru intim curat fix acasa la mine ,va ofer un masaj de relaxare profesional,body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tehnicile masajului erotic (nu folosesc mana si gata s-a terminat masajul😂😂😂)ma repet de fiecare data ora la mine este ora nu mai putin ..Pretul pentru serviciile mele este 250ron de la 11:00-18:00 si 300 ron de la 18:00 pana tarziu in noapte!Sunt o prezenta placuta ,respectuasa si cu mult bun simt !La mine gasiti tot timpul curatenie,lenjerii schimbate ,prosoape curate parfumate sunt foarte atenta la aceste aspecte privind curetenia!!Va astept sa ma vizitati si sa ne cunoastem cei care nu ati facut-o pana acum.Valabil doar pentru domnii ok!!!!!Pupi❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept intr-un cadru intim curat fix acasa la mine ,va ofer un masaj de relaxare profesional,body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tehnicile masajului erotic (nu folosesc mana si gata s-a terminat masajul😂😂😂)ma repet de fiecare data ora la mine este ora nu mai putin ..Pretul pentru serviciile mele este 250ron de la 11:00-18:00 si 300 ron de la 18:00 pana tarziu in noapte!Sunt o prezenta placuta ,respectuasa si cu mult bun simt !La mine gasiti tot timpul curatenie,lenjerii schimbate ,prosoape curate parfumate sunt foarte atenta la aceste aspecte privind curetenia!!Va astept sa ma vizitati si sa ne cunoastem cei care nu ati facut-o pana acum.Valabil doar pentru domnii ok!!!!!Pupi❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Sunt disponibila va astept la mine in aceasta seara!Cred ca deja bine stiti eu ofer sedinte de masaj erotic. (eu nu ofer sex,dar cred ca ce fac eu o sa va placa mult mai mult)

 

Pentru cei care nu stiu - de ce un masaj erotic si nu o partida sex?

 

- un masaj erotic este compus din trei etape. incepem cu masajul de relaxare. Un mare avantaj al masajului erotic este ca inainte de a consuma un act erotic cu maseuza, beneficiati de un masaj de relaxare este ceva foarte benefic si sanatos si relaxant daca este facut cum trebuie si cu atentie.

- spre deosebire de sex (care cred ca un act se consuma intre 5 si 10 min) - la mine chiar aveti parte de o ora cu atingerile mele si toata atentia mea si ne bucuram de timpul petrecut impreuna. la mine ora este ora si respect timpul vostru. lucrez singura la mine si aveti parte de toata intimitatea sa ne desfasuram intr-un cadru relaxant si intim. 

- partea in care ne cunoastem, comunicam si partea in care incepem jocul erotic si consumam un moment erotic ce se termina prin punctul culminant in care eu sunt nud voi sunteti nud corpurile noastre se ating si sper la final in momentul de climax v-am redat starea de echilibru si suficienta energie sa va continuati ziua mai bine si deja ne cunoastem mai bine in cel mai mic detaliu unul pe altul. 

 

in concluzie, daca doriti ceva mai multa atentie decat ce gasiti de obicei si o persoana care va respecta timpul intr-un cadru discret si intim la mine, va astept cu drag pentru un masaj de relaxare si erotic. 

sper sa fiu alegerea voastra pentru o saptamana mai buna!

 

sa ne relaxam impreuna si sa consumam un act erotic

 

domnilor, sunt disponibila acum pentru in aceasta noapte pentru un

masaj deosebit 0769401506

whatsapp me sau call me va stau la dispozitie in aceasta searasa ne relaxam impreuna!!!Pretul este 300 ron de acum si 250 ron de maine de la 11:00-18:00 pupi😘😘😘😘😘❤️❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Disponibila my gentlemen whatsapp me 0769401506 pentru programari ,haideti sa incheiem saptamana minunat impreuna va pup❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept intr-un cadru intim curat fix acasa la mine ,va ofer un masaj de relaxare profesional,body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tehnicile masajului erotic (nu folosesc mana si gata s-a terminat masajul😂😂😂)ma repet de fiecare data ora la mine este ora nu mai putin ..Pretul pentru serviciile mele este 250ron de la 11:00-18:00 si 300 ron de la 18:00 pana tarziu in noapte!Sunt o prezenta placuta ,respectuasa si cu mult bun simt !La mine gasiti tot timpul curatenie,lenjerii schimbate ,prosoape curate parfumate sunt foarte atenta la aceste aspecte privind curetenia!!Va astept sa ma vizitati si sa ne cunoastem cei care nu ati facut-o pana acum.Valabil doar pentru domnii ok!!!!!Pupi❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept intr-un cadru intim curat fix acasa la mine ,va ofer un masaj de relaxare profesional,body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tehnicile masajului erotic (nu folosesc mana si gata s-a terminat masajul😂😂😂)ma repet de fiecare data ora la mine este ora nu mai putin ..Pretul pentru serviciile mele este 250ron de la 11:00-18:00 si 300 ron de la 18:00 pana tarziu in noapte!Sunt o prezenta placuta ,respectuasa si cu mult bun simt !La mine gasiti tot timpul curatenie,lenjerii schimbate ,prosoape curate parfumate sunt foarte atenta la aceste aspecte privind curetenia!!Va astept sa ma vizitati si sa ne cunoastem cei care nu ati facut-o pana acum.Valabil doar pentru domnii ok!!!!!Pupi❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu

I have been at Ioana's flat tonight. 

I have had bad feels before, while communicating on whatsapp. Because it was late and I was thinking that she could be tired. - spoiler-but no, she is doing massage with love. 

She told me that I'm the 7th guest today, but if she doesn't told me, I wouldnt even think and understand about it. This only possible if you are loving what you are doing. 

 

She is professional massause. 

When it comes to erotic, her body is here for erotics. (as you can see from pictures) She doesn't even need "hands" to finish you which I have never seen before. I think it's very important to think about. 

Also we can say that she is making nuru massage. There is no girl friend experience, but in this you can understand how she is professional on massage. If you are lucky, you can get a kiss from cheek. :)

I have been some most popular spa's and got different types of massages(certificated real massage parlours) she is better than most. Really makes you feel relaxed and comfortable and most importantly, happy.

 

At the final, you can talk about whatever you want to, she looks well educated and I can tell there is no rush at all. But a little bit cold at first. You need to get used to. This might be from her horoscope. When it comes to English, she is enough if she doesn't understand something, she continues to ask, she cares what you are saying and she is trying to be better on English. (which I really love!) 

 

I will definitely see her again. Also if you are looking a spa/real massage option while all spas are closed, Ioana might be the best choice for you. 

 

I really appreciate her again. 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept intr-un cadru intim curat fix acasa la mine ,va ofer un masaj de relaxare profesional,body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tehnicile masajului erotic (nu folosesc mana si gata s-a terminat masajul😂😂😂)ma repet de fiecare data ora la mine este ora nu mai putin ..Pretul pentru serviciile mele este 250ron de la 11:00-18:00 si 300 ron de la 18:00 pana tarziu in noapte!Sunt o prezenta placuta ,respectuasa si cu mult bun simt !La mine gasiti tot timpul curatenie,lenjerii schimbate ,prosoape curate parfumate sunt foarte atenta la aceste aspecte privind curetenia!!Va astept sa ma vizitati si sa ne cunoastem cei care nu ati facut-o pana acum.Valabil doar pentru domnii ok!!!!!Pupi❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept intr-un cadru intim curat fix acasa la mine ,va ofer un masaj de relaxare profesional,body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tehnicile masajului erotic (nu folosesc mana si gata s-a terminat masajul😂😂😂)ma repet de fiecare data ora la mine este ora nu mai putin ..Pretul pentru serviciile mele este 250ron de la 11:00-18:00 si 300 ron de la 18:00 pana tarziu in noapte!Sunt o prezenta placuta ,respectuasa si cu mult bun simt !La mine gasiti tot timpul curatenie,lenjerii schimbate ,prosoape curate parfumate sunt foarte atenta la aceste aspecte privind curetenia!!Va astept sa ma vizitati si sa ne cunoastem cei care nu ati facut-o pana acum.Valabil doar pentru domnii ok!!!!!Pupi❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...