Sari la conținut

Veșnicia s-a născut la sat dar ... a emigrat la oraș


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

In același timp cu tine ma uitam și eu la ceva, nu sunt de la țară...însă imi amintesc când mergeam pe la bunicii mei, care aveau casa părintească la țară, în vacantele de vara, iar noaptea înainte de a dormi auzeam povesti de genul.Poate ca țăranii nu sunt toți identici între ei totuși...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 1 oră, -yorick- a spus:

un topic dedicat țărăncilor noastre emancipate   (hm... doar 67 milioane vizualizari, RUȘINE!)

 

asa si?!!:pope

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Am auzit ca toti puradeii cu visuri umede de la sat dupa ce au primit tablete bune de 10 inch, o parte le-au spart, alta parte le-au vandut pe tigari si alta parte le-au dat pe-o pula`n pizda dupa ce si-au facut „online-ul" cu Dorian Popa, Dani Mocanu sau Alex Velea. 

Link spre comentariu
Vizitator mareleshaf
Reputație: 0

Yo astept cu drag peste cativa ani fetele din generatiile astea spalate pa creer din vremea "scolii online" care sunt bagate la produs de la 16 ani pa bucuresti la 150 cu 300 direct, aduse cu japca de la coada vacii si cu arfe da diva si cu singura experienta de pula de la iubi, unchisu si eventual tacsu

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

eu sunt convins că serviciile îndrituite cu siguranța națională sunt conștiente de faptul că **spam editat**itatea țigănească (cu românii rromanizați) cu ajutorul mediilor sociale electronice gen youtube distrug moralitatea tinerei generații, iar BOR face parte din acest mediu suburban al indobitocirii dobitocilor care nici nu vor să fie altfel decât dobitoci spre pierzania lor

.......................................

Totuși, noi, cei avizați, știm că are să vie un laț peste întreaga omenire, laț din care nu vor scăpa gunoaiele, doar USA investeste in acest laț un trilion de dolari anual. Cum spunea omul hienă din Insula Dr. Moreau: "no one shall escape!"

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

.... de aceea gunoaiele de pe acest forum sunt pro PSD, pro Rusia și antiamericani sau antisemiți, pentru că n-are cine le apăra vila, mașina și femeia (femeile din videoclipuri)

("Cei pe care-i va ucide Domnul în ziua aceea vor fi mulți, întinși de la un capăt al pământului la celalalt, nu vor fi nici adunați, nici ingropați, nici jeliți, ci vor fi un gunoi pe pământ!) - maxim 30 de ani pana se vor implini aceste cuvinte impotriva sămânței vrășmașului, nu vor scăpa nici genitorii lor (cei care i-au fătat și "educat") - HOLOCAUST NUCLEAR GUNOAIELOR!

 

Link spre comentariu

  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Pentru că tunurile de la 1907 nu au fost eficiente, gunoaiele satelor românești, cu ochi albastrii spălăciți de ruși, au ajuns doctori, notari, puliticieni, posesori de telefoane Apple, toți, ca și curvele, dar nu-i bai, Edward Teller nu s-a născut degeaba, nici Einstein, nici Oppenheimer, nici Bohr. S-au născut pentru aceste gunoaie si copiii lor....de aceea gunoaiele din Romania sunt antisemiti, pentru ca stiu de unde le va veni pieirea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...