Sari la conținut

Observarea pieței


Postări Recomandate

Vizitator cocalar20
Reputație: 0
1 hour ago, cincistele said:

Pffff, fetele ca o marfă...

Da da da. Fetele sunt niște obiecte sexuale. Dacă te gândești cu atenție îți dai seama ca sunt niște  obiecte 3D pe care le poți folosi ca la Tetris sa le înfigi in pula cu diverse găuri (faptul ca dai bani e auxiliar) ❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 3 ore, disjokey a spus:

 A duruuut, cucuiele trec, scleroza ramane, app. cat mai ai pana la venerabila varsta de 70 de ani ? 

=))

 

 

Mă, de durut te doare pe tine! Prostia.

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 20 minute, cocalar20 a spus:

Da da da. Fetele sunt niște obiecte sexuale. Dacă te gândești cu atenție îți dai seama ca sunt niște  obiecte 3D pe care le poți folosi ca la Tetris sa le înfigi in pula cu diverse găuri (faptul ca dai bani e auxiliar) ❤️❤️❤️

Bre, nu neg că unii sau unele gândesc așa, posibil și tu, dacă nu bravezi pe aici dându-te atât de misogin și cinic...dar plm, cum să gândești așa ?! Mai ales tu, care vorbeai în niște discuții anterioare de o anumită educație ? Fetele sunt niște obiecte 3 D ? Mai era un tip pe aici, pe forum, care tot posta despre avantajele femeilor gonflabile...brrrr, să nu ajungi să-i dai dreptate 🙈

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
7 minutes ago, cincistele said:

Bre, nu neg că unii sau unele gândesc așa, posibil și tu, dacă nu bravezi pe aici dându-te atât de misogin și cinic...dar plm, cum să gândești așa ?! Mai ales tu, care vorbeai în niște discuții anterioare de o anumită educație ? Fetele sunt niște obiecte 3 D ? Mai era un tip pe aici, pe forum, care tot posta despre avantajele femeilor gonflabile...brrrr, să nu ajungi să-i dai dreptate 🙈

Partial ii dau dreptate doar ca eu nu sunt deprimat existential 🤣🤣🤣

Sunt adeptul tipelor reale de 18-23 de ani care poti sa le tragi pe pula. Nu imi plac alea gonflabile desi sunt ambele obiecte 3D de futut in diverse pozitii.

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 1 minut, cocalar20 a spus:

Partial ii dau dreptate doar ca eu nu sunt deprimat existential 🤣🤣🤣

Sunt adeptul tipelor reale de 18-23 de ani care poti sa le tragi pe pula. Nu imi plac alea gonflabile desi sunt ambele obiecte 3D de futut in diverse pozitii.

Plm, poate mă înșel...da' cred că tânjești în sufletul tău să n-ai dreptate cu toate cinismele astea...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
2 minutes ago, cincistele said:

Plm, poate mă înșel...da' cred că tânjești în sufletul tău să n-ai dreptate cu toate cinismele astea...

Hahahaha te inseli. Nu sunt cinic doar realist. Esti fraier daca ai prententii mai mari de la romancele de sub 35 de ani sa fie ceva mai mult ca un obiect 3D care il poti trage pe pula 🤣

 

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 7 minute, cocalar20 a spus:

Hahahaha te inseli. Nu sunt cinic doar realist. Esti fraier daca ai prententii mai mari de la romancele de sub 35 de ani sa fie ceva mai mult ca un obiect 3D care il poti trage pe pula 🤣

 

Bine, atunci ALEG să fiu fraier 💪😁

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
3 minutes ago, cincistele said:

Bine, atunci ALEG să fiu fraier 💪😁

Nu ma surprinde alegerea ta. E a multor romani. Politicieni corupti/femei de cacat si totusi suporta plm🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
Just now, cincistele said:

Hehehe, cum nu îi accepți tu pe politicienii corupți ? Și cum faci cu femeile ? 

Eu nu fac nimic doar observ/fut la modul neutru. Tu le ridici omagii la curve ca fiind victime nu eu 🤣. Astept sa vi si cu idea ca politicienii sunt victime (ale DNA eventual?) 🤣🤣🤣

Acuma serios daca toti am fi destepti am trai toti pe malul oceanului geb California sau Barcelona si am fute doar femei de 18-19 ani restul ne-am caca pe ele si am face laba pe marginea patului cum si trebuie. 

Din fericire pt ele sunt multi prosti pe lume, balta nu seaca 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 2 minute, cocalar20 a spus:

Eu nu fac nimic doar observ/fut la modul neutru. Tu le ridici omagii la curve ca fiind victime nu eu 🤣. Astept sa vi si cu idea ca politicienii sunt victime (ale DNA eventual?) 🤣🤣🤣

Acuma serios daca toti am fi destepti am trai toti pe malul oceanului geb California sau Barcelona si am fute doar femei de 18-19 ani restul ne-am caca pe ele si am face laba pe marginea patului cum si trebuie. 

Din fericire pt ele sunt multi prosti pe lume, balta nu seaca 🤣🤣🤣

"Eu nu fac nimic" 🤣🤣🤣 ... păi practic îi accepți...de unde ai scos-o p-asta cu omagiile ? Nu e nimic de omagiat în a fi curvă...spun doar că fetele sunt niște victime, că au povești triste în spate și nu s-au apucat de asta din plăcere. Să nu-mi spui și tu că le place pula...le-o place, e natural, dar poate că pe tine nici nu te-ar fi băgat în seamă dacă era numai de plăcere. 

Brrrr, ce concepții...18-23, restul să...bre, noi toți suntem născuți de femei, sunt mame, bunice...mai bune, mai rele, cum a fost viața și mediul în care au trăit... dacă te nășteai femeie ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
3 minutes ago, cincistele said:

"Eu nu fac nimic" 🤣🤣🤣 ... păi practic îi accepți...de unde ai scos-o p-asta cu omagiile ? Nu e nimic de omagiat în a fi curvă...spun doar că fetele sunt niște victime, că au povești triste în spate și nu s-au apucat de asta din plăcere. Să nu-mi spui și tu că le place pula...le-o place, e natural, dar poate că pe tine nici nu te-ar fi băgat în seamă dacă era numai de plăcere. 

Brrrr, ce concepții...18-23, restul să...bre, noi toți suntem născuți de femei, sunt mame, bunice...mai bune, mai rele, cum a fost viața și mediul în care au trăit... dacă te nășteai femeie ?

Sunt o pula victime sunt niste jegoase care ii fac pe fraieri cu povesti lacrimogene de cat de trista e tineretea lor fara sa specifice cat le place pula de peste de si-au lasat familia pt ea. Mirific🤣

Cat despre acceptat d3 unde ai tras idea ca le accept? Faptul ca le fut nu inseamna ca ma doare-n pula de ele sau de povestile lor lacrimogene.

Iar compari generatii diferite, compara si egiptenii antici cu egiptenii de azi daca vrei, unii au construit piramide altii centuri detonante impotriva americanilor. Nu vad legatura 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Uite un alt exememplu faptul ca dau 3 lei pe un covrig nu inseamna ca ma doare-n pula de suferinta lui ca coca congelata si prelucrata pana a ajuns covrig cu gaura mare 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

De unde le scoți ? Unele sunt foarte tinere și din familii dezorganizate, abrutizate...ce minte crezi că pot avea la vârsta aia ? Odată prinse în treaba asta nu mai dă nimeni 2 bani pe ele...sunt traficate, bătute, abuzate, drogate...date pe mâna la tot felul de ciudați de clienți...ce să mai înțeleagă fetele astea de la viață ? Ele sunt în lumea lor... practic nu mai au nicio scăpare...cine știe câți din ăia care ar trebui să le protejeze de asta, nu sunt "clienți" fideli...iar dacă se află ce au fost...."societatea" are grijă să le reamintească și să le-o arunce în față mereu... 

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
1 minute ago, cincistele said:

De unde le scoți ? Unele sunt foarte tinere și din familii dezorganizate, abrutizate...ce minte crezi că pot avea la vârsta aia ? Odată prinse în treaba asta nu mai dă nimeni 2 bani pe ele...sunt traficate, bătute, abuzate, drogate...date pe mâna la tot felul de ciudați de clienți...ce să mai înțeleagă fetele astea de la viață ? Ele sunt în lumea lor... practic nu mai au nicio scăpare...cine știe câți din ăia care ar trebui să le protejeze de asta, nu sunt "clienți" fideli...iar dacă se află ce au fost...."societatea" are grijă să le reamintească și să le-o arunce în față mereu... 

 

Asa si daca sunt din familii dezorganizate in care sotia s-a futut cu un gunoier care nu a putut sa le asigure o educatie copiilor trebuie sa ma doara pe mine in pula ca ele fac lafel?

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
6 minutes ago, cocalar20 said:

Asa si daca sunt din familii dezorganizate in care sotia s-a futut cu un gunoier care nu a putut sa le asigure o educatie copiilor trebuie sa ma doara pe mine in pula ca ele fac lafel?

Chiar nu inteleg punctul tau de vedere. Nu contrazic ca vin din familii de cacat in care mamele su t probabil lafel de proaste ca si ele. Asa si? Ce plm trebuie sa fac eu? Sa ma doara in pula ca lu masa ii placeau gunoerii si a nimerit un cacat de om? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
17 minutes ago, cincistele said:

De unde le scoți ? Unele sunt foarte tinere și din familii dezorganizate, abrutizate...ce minte crezi că pot avea la vârsta aia ? Odată prinse în treaba asta nu mai dă nimeni 2 bani pe ele...sunt traficate, bătute, abuzate, drogate...date pe mâna la tot felul de ciudați de clienți...ce să mai înțeleagă fetele astea de la viață ? Ele sunt în lumea lor... practic nu mai au nicio scăpare...cine știe câți din ăia care ar trebui să le protejeze de asta, nu sunt "clienți" fideli...iar dacă se află ce au fost...."societatea" are grijă să le reamintească și să le-o arunce în față mereu... 

 

Ia raspunde, tu de ce nu te futi in cur pe 50 de lei? De ce nu bagi in vena la gara de nord ca ele? 🤣🤣🤣

Ah ca parintii tai nu au fost curve si boschetari si te-au educat cumva ?!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 15 minute, cocalar20 a spus:

Chiar nu inteleg punctul tau de vedere. Nu contrazic ca vin din familii de cacat in care mamele su t probabil lafel de proaste ca si ele. Asa si? Ce plm trebuie sa fac eu? Sa ma doara in pula ca lu masa ii placeau gunoerii si a nimerit un cacat de om? 🤣🤣🤣

Bă, ar trebui să te doară... că doar ești în stare să faci deosebirea între egiptenii antici și ăștia de acum, nu ? Ce vină să ai că vii pe lume într-un mediu ostil ? De unde să primești educație și sprijin ? Ce pretenții vrei să ai ? Dar dacă generațiile alea vechi și au făcut treaba cum zici tu...ar trebui să ai o inimă și nu o durere în pulă...sigur, e mai ușor să profiți și să te folosești de ele ca de niște obiecte sexuale 3 D și apoi să le și acuzi că sunt niște zdrențe...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
1 minute ago, cincistele said:

Bă, ar trebui să te doară... că doar ești în stare să faci deosebirea între egiptenii antici și ăștia de acum, nu ? Ce vină să ai că vii pe lume într-un mediu ostil ? De unde să primești educație și sprijin ? Ce pretenții vrei să ai ? Dar dacă generațiile alea vechi și au făcut treaba cum zici tu...ar trebui să ai o inimă și nu o durere în pulă...sigur, e mai ușor să profiți și să te folosești de ele ca de niște obiecte sexuale 3 D și apoi să le și acuzi că sunt niște zdrențe...

Aha. Ok. Vezi tu? Stiu cel putin 3 ITisti care castiga ok si sunt tipi super ok i  genere. Cand le vad pe mamele astora cum se fut cu gunoierii si pe astia nu-i baga in seama mi se rupe pula in doua de ele.

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
5 minutes ago, cocalar20 said:

Aha. Ok. Vezi tu? Stiu cel putin 3 ITisti care castiga ok si sunt tipi super ok i  genere. Cand le vad pe mamele astora cum se fut cu gunoierii si pe astia nu-i baga in seama mi se rupe pula in doua de ele.

Si de progeniturile lor curve ca sa fiu corect 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 7 minute, cocalar20 a spus:

Aha. Ok. Vezi tu? Stiu cel putin 3 ITisti care castiga ok si sunt tipi super ok i  genere. Cand le vad pe mamele astora cum se fut cu gunoierii si pe astia nu-i baga in seama mi se rupe pula in doua de ele.

Să mor dacă nu mă fac gunoier 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
Just now, cincistele said:

Să mor dacă nu mă fac gunoier 🤣🤣🤣

Baga mare daca vrei sa atragi curve, vei reusi. Daca vrei sa traiesti in Romania, ca gunoier ai mai multe beneficii ca alta meserie intelectuala clar, futi mai mult si ai vaccin mai repede.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 3 minute, cocalar20 a spus:

Baga mare daca vrei sa atragi curve, vei reusi. Daca vrei sa traiesti in Romania, ca gunoier ai mai multe beneficii ca alta meserie intelectuala clar, futi mai mult si ai vaccin mai repede.

 

Hehehe,  descrii așa de frumos avantajili...cum de nu ești gunoier deja ? 😅

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Eu din fericire mi-am bagat pula in Romania cand eram  copil 🤣🤣🤣

Sunt aici doar ca nu-mi plac lafel de mult  tailandezele de 18-23ani, se potrivesc mai bine  in pula victimele tale 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 1 minut, cocalar20 a spus:

Eu din fericire mi-am bagat pula in Romania cand eram  copil 🤣🤣🤣

Sunt aici doar ca nu-mi plac lafel de mult  tailandezele de 18-23ani, se potrivesc mai bine  in pula victimele tale 🤣🤣🤣

"Eu dacă nu eram român, fugeam în România"

Îmi place să mă plimb, dar nu-mi doresc să stau în altă țară...iar româncele noastre sunt cele mai frumoase femei din lume, cel puțin pt mine

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...