Sari la conținut

0756290574


Bianca_90

Postări Recomandate

  • Oras:USA
  • Oras:USA
Acum 15 ore, Bianca_90 a spus:

Nu a postat nici o poza pe acest site. Tu trebuie sa raportezi furtul de poze pe publi24.

Oricum, multumim de informatie, am aflat ce trebuia.

Link spre comentariu
  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila
Acum 30 minute, Bianca_90 a spus:

Buna dragii mei ce părere aveți de zona ,, strada buzăului lângă spitalul județean " as dori sa va fac o vizita sau strada gării care e mai ok ?

Bună, încearcă pe Gării, pt că  locurile folosite de alte fete pe Buzăului sunt în general ascunse și nu prea sunt loc de parcare, cel Putin din punctul meu de vedere, dar nu ăsta e criteriul pe la noi dacă faci treaba bună și știi cum să-ți atragi clienții nu contează unde stai. 

Dacă vrei poți da mai multe detalii aici, poate niște poze, pt că dacă nu ai o recenzie bună nu mulți o sa se îngrămădesca sa t viziteze ca și noua. 

Acum în general fata noua =țeapă așa că suntem foarte atenți la cine mergem

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tiglina1
  • Oras:Tiglina1
Acum 1 oră, rake2000 a spus:

Bună, încearcă pe Gării, pt că  locurile folosite de alte fete pe Buzăului sunt în general ascunse și nu prea sunt loc de parcare, cel Putin din punctul meu de vedere, dar nu ăsta e criteriul pe la noi dacă faci treaba bună și știi cum să-ți atragi clienții nu contează unde stai. 

Dacă vrei poți da mai multe detalii aici, poate niște poze, pt că dacă nu ai o recenzie bună nu mulți o sa se îngrămădesca sa t viziteze ca și noua. 

Acum în general fata noua =țeapă așa că suntem foarte atenți la cine mergem

Sigur o sa postez poze cu anunțul meu oricum nu acesta este numărul meu,  eu sunt fata care ia deschis topicul  fetei cu acest  nr cand mi a furat  pozele mâine postez aici tot ce trebuie, multumesc pentru timpul acordat 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...