Sari la conținut

Eliza0760405721


Postări Recomandate

😂😂😂😂 

@Elyeliza ce faci mă, ți-ai adus guvidul aici să-ți ia apărarea?  :))) ce terminați sunteți

Ăla se mai și laudă cu tine și că banii "noștri"  sunt la el :))) 

 aceste mesaje nu se mai șterg niciodată, pentru confutăcioși sunt probe că practici proxenetismul, Alin576. 

Link spre comentariu
On 4/5/2021 at 6:57 PM, matrix007 said:

Acum nu am timp sa scriu dar mâine promit ca o să-i demontez toate minciunile ei pas cu pas

Sa  nu mai mintă ca nu are guvid ca mi-a recunoscut mie ca are pe unul care o aduce zilnic dintr-un sătuc din Vâlcea la ora 9 dimineața și seara o duce înapoi pt ca părinții ei știu ca lucrează în Târgu Jiu, iar pentru asta a zis că-l plătește cu 200 lei pe zi și îi asigură și spatele. 

Când intri la ea în garsoniera lasă ușa deschisă, am întrebat-o de ce nu închide ușa  cu cheia și atunci mi-a spus ca are pe cineva și în caz ca un client devine violent, țipă să vină individul să o scape. 

Deci scuza cu camera pentru siguranță ei este puerilă. 

P. S. Știu și cine e individul și ce mașina are, pt ca am așteptat-o într-o dimineață și am văzut cu cine a venit. 

Man ai putea da detalii tot ce sti , ca uite ce face lachetele de guvid

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

Nu am ce detalii să mai dau, Poliția Română e printre noi 😀, a dat el destule detalii, băieții îl depistează foarte ușor după IP. Și-a tăiat singur creanga de sub picioare 😀😀😀

Îi urez La mulți ani, cu executare! 🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...