Jump to content

Eliza0760405721

Recommended Posts

😂😂😂😂 

@Elyeliza ce faci mă, ți-ai adus guvidul aici să-ți ia apărarea?  :))) ce terminați sunteți

Ăla se mai și laudă cu tine și că banii "noștri"  sunt la el :))) 

aceste mesaje nu se mai șterg niciodată, pentru confutăcioși sunt probe că practici proxenetismul, Alin576. 

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna , dupa acest raspuns , regret putin mai mult ca te am refuzat insa avand in vedere circumstantele chiar m am speriat putin. Daca imi dai voie si imi permiti pot sa iti dau cateva sfaturi.  I

Draga Eliza...! In primul rand vreau sa mentionez ca nu m-am numarat printre clientii tai si nici nu aveam de gand sa particip la aceasta discutie! In general nu am ezitat sa iau partea fetelor care a

Bai fratilor sunteti niste pizde....sunteti buni doar de criticat si lasat comentarii aici toti sunt tare in gura....daca aveati sange in coaie va duceați si vă luați de asa numitul guvid pe care zice

On 4/5/2021 at 6:57 PM, matrix007 said:

Acum nu am timp sa scriu dar mâine promit ca o să-i demontez toate minciunile ei pas cu pas

Sa  nu mai mintă ca nu are guvid ca mi-a recunoscut mie ca are pe unul care o aduce zilnic dintr-un sătuc din Vâlcea la ora 9 dimineața și seara o duce înapoi pt ca părinții ei știu ca lucrează în Târgu Jiu, iar pentru asta a zis că-l plătește cu 200 lei pe zi și îi asigură și spatele. 

Când intri la ea în garsoniera lasă ușa deschisă, am întrebat-o de ce nu închide ușa  cu cheia și atunci mi-a spus ca are pe cineva și în caz ca un client devine violent, țipă să vină individul să o scape. 

Deci scuza cu camera pentru siguranță ei este puerilă. 

P. S. Știu și cine e individul și ce mașina are, pt ca am așteptat-o într-o dimineață și am văzut cu cine a venit. 

Man ai putea da detalii tot ce sti , ca uite ce face lachetele de guvid