Sari la conținut

Hello, Galați! Larisssa 0768601405


larisssa

Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sunt convinsa, descurcăreților 😍 Sigur nu se va tine un moment de reculegere în fata Primăriei ca nu mai vin eu. 😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Hello, Galați! Larisssa DOAR WHATSAPP 0756354674
  • pisicuts a schimbat titlul în Hello, Galați! Larisssa 0768601405
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
La 25.01.2021 la 11:50, larisssa a spus:

 

Despre mine puteți citi multe, foarte multe recenzii în Constanța, Brașov, Iași, Suceava, Bacău, Tulcea, Sibiu și cred ca nu am uitat vreun oraș. 

Toate sunt bune, sa știți 🤭

Și va mai zic și eu : nu sunt vreun fotomodel sau vreo bomba sexi sa îți explodeze fermoarul când îți deschid ușa. Sunt o femeie absolut normala, de 35 de ani, înaltă (174 cm) și slaba (56-58 kg). Am sânii mici, dar am sfarcuri mari. Și cracii lungi. Și, se pare, ca am un talent nativ de a reuși sa fac oamenii sa se simtă în largul lor lmga mine. La mine nu vii pe fuga, ca nu te vreau :) Bem un suc, o cafea, fumam o tigara, vad cu cine am de-a face, vezi cu cine ai de-a face.  Mergi la dus obligatoriu. După dus, incepe timpul tău, pentru care am pretenții sa fiu plătită ( 200 RON ptr 30 de min, 300 RON  ptr o ora). Ce alegi sa faci cu acel timp este strict alegerea ta. Nu contorizez și nu tarifez la nr de finalizări.

Între cearceafuri regulile sunt simple și puține : NU Anal, NU frenchkiss și NU normal neprotejat. În rest, The sky îs The limit. 

Oralul e cu de toate, de la început pana la sfârșit, p/n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce alte acronime îți mai traznesc ție. 

 

 

La 25.01.2021 la 11:50, larisssa a spus:

 Programări la 0756354674. Preferabil wts. 

Neata! Disponiba pana la ora 20.00

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da-ți un raport postării de mai sus, va rog, sa îmi schimbe și mie numărul cel din titlu nemaifiind valabil. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila275
  • Oras:Braila275
La 27.05.2021 la 13:30, larisssa a spus:

Hello, Galați! Vin în weekend (sâmbăta și duminica) cu Ana. Toate cum le știți! Spor s'avem! 

Hai mai repede..ca eu am vorbit cu ana pe watsup si m a lasat cu ochii in soare. Trag o fuga pana la Galati

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Astăzi ne găsiți de la ora 15.00. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ma mai găsiți astăzi pana mai târziu, mâine plec. 

Spor s'avem! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Helloooooooooooo, v-a fost dor de mine? 
Ajung mâine seara,deci voi fi disponibilă de vineri foarte dimineața.

Cu Ana :D

Toate cum le știți, mai postez mâine toate detaliile.

Spor s-avem!

Ah,uitam :tel  îmi este închis pana ajung, pentru threesome scrieți-i Anei ca le aranjează ea. 
 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sunt o femeie de 30+ (36 ani chiar, da' nu mai ziceți la nimeni. Nu sunt nimic explozibil, bomba sau altele de gen, complet naturala, asa ca nu va așteptați sa va sară plombele și șlițul când va deschid ușa. Bine, nici vreo sluta-slutelor nu sunt, sa trebuiască sa îmi puneți perna pe față când sunt dedesubt.
Sunt înaltă (175 cm),, slim (58 kg), am cracii lungi și tâțe mici, dar sfârcuri mari 🤭

Ofer servicii de companie intima, asa ca, cel puțin la primele vizite, vreau sa dispui de puțin mai mult timp decât cel pe care îl ai programat ptr"nebunii". Pentru ca, inainte de a ajunge îndormitor, vreau sa stam la o tifara/suc/cafea, sa vad și eu cu cine am de-a face, sa vezi și tu cu cine ai de-a face. Tot înainte de dormitor, trecem pe ladus. După dus, începe timpul tău, pentru care am pretenția sa plătești. Cat? 200 de lei ptr clasicul  "o finalizare" și 300 de lei pentru o ora. Oraînseamnă 60 de minute, nu neapărat (doar) doua finalizari. 

Ce facem în timpul asta? Ce vrei tu. Jucam rummy sau ne f**tem într-una.  😁 Eu îți ofer sex oral cu tot ce îți poate trece prin cap legat de asta ( p / n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce naiba alte acronime mai Exista). Normalul va fi fără discuție protejat și cam atât, în rest The sky îs The limit.

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cu analul, nici tu mie, nici eu ție. Și nici masaj. Adică habar nu am sa fac masaj. Si decat sa te frământ ca pe aluat (ca aia e cea mai asematoare chestie cu frecția pe care ți-o pot oferi), mai bine zic pas. 

Mă ia cu "frezoane" când aud "detalii /preturi/servicii, asa ca citiți aici prima data, abia apoi ma sunați sau îmi scrieți, ca dacă ma întrebați asa ceva, conversația se încheie brusc. Și cu mascareli uneori. Și nu ca mi-e lene sa repet ca papagalul 30 de cuvinte, ci pentru ca vreau ca tu sa îți fi făcutdeja o idee despre mine înainte de a ma suna, sa fideja hotărât ca îți dorești să primești exact ceea ceeu pot oferi. 

Sunt disponibilă astăzi și mâine.

Spor s’avem!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața, noi suntem disponibile deja. 
Serviciile sunt scrise mai sus. La ORICE nedumerire răspund cu drag, dar nu la “preț/servicii/detalii”.

Spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...