Sari la conținut

Masaj !


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 01.02.2021 la 16:37, milfhunter88 a spus:

 0724528364 caută după nr. de tel

Salutare !

la Lia am ajuns de mai bine de doua ori in ultimul an însă nu știam de finalizare și nici nu mi-am imaginat așa ceva când m-am dus la ea pentru masaj! Cine a fost și a făcut va rog sa ofere mai multe detalii... ca tare as fi smotocit și eu sânii aia mari și buzele rujate! 
pe principiul ca ma dureau toate cele, chiar dacă m-a dezbrăcat total, nu am vrut sa par nesimțit sa întreb despre servicii suplimentare...

asa ca va rog sa puneți tot ce știți in privința serviciilor precum și tarife. Eu ptr 90 min masaj am plătit 150 lei. După 90 min eram masa la propriu, după cât am stat întins nu ma mai puteam mișcă de durere 🤣 

Link spre comentariu

Iti dau o idee...ia răsfoiește mataluta câteva pagini și ai să citești și recenzii ..tarife..dar daca iti este lene...nu poti mataluta să dai un telefon și aflii  tot ce iti doresti...? Sau nu ai minute?🙄🙄😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 12 ore, lexluthor a spus:

Iti dau o idee...ia răsfoiește mataluta câteva pagini și ai să citești și recenzii ..tarife..dar daca iti este lene...nu poti mataluta să dai un telefon și aflii  tot ce iti doresti...? Sau nu ai minute?🙄🙄😁😁😁

Nu cred ca ai înțeles nimic și îmi pare rău de experiența ta....in domeniu !

nu e vb de Lia ci de Nr dat ptr masaj și anume Ileana...

Ok!?

Link spre comentariu
La 24.02.2021 la 13:48, bluefrog a spus:

Salutare !

la Lia am ajuns de mai bine de doua ori in ultimul an însă nu știam de finalizare și nici nu mi-am imaginat așa ceva când m-am dus la ea pentru masaj! Cine a fost și a făcut va rog sa ofere mai multe detalii... ca tare as fi smotocit și eu sânii aia mari și buzele rujate! 
pe principiul ca ma dureau toate cele, chiar dacă m-a dezbrăcat total, nu am vrut sa par nesimțit sa întreb despre servicii suplimentare...

asa ca va rog sa puneți tot ce știți in privința serviciilor precum și tarife. Eu ptr 90 min masaj am plătit 150 lei. După 90 min eram masa la propriu, după cât am stat întins nu ma mai puteam mișcă de durere 🤣 

Doamna Lia face și finalizare la cerere...strict prin tehnica mâinilor...altceva nu cred că face...nici nu am întrebat , din punctul ăla de vedere nu mă atage...dar pe masaj doamna este foarte profi...și din cate am observat îi place să facă masaj cu finalizare . Pretul undeva la 150 de lei , în jur de 40-50 de min.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 3 ore, florflor28 a spus:

Lia de la Dacia un pic mai sus face masaj , la cerere contracost normal si anal . Am dat grav intre bucile ei

Poti detalia ce pret solicita pentru serviciile extra?

Link spre comentariu
On 3/6/2021 at 9:11 AM, florflor28 said:

Lia de la Dacia un pic mai sus face masaj , la cerere contracost normal si anal . Am dat grav intre bucile ei

am vorbit pe wattsapp si am luat o pe ocolite pana am ajuns la subiect,dar a zis ca are cu cine face sex,ca doar pt masaj e disponibila,   acum nu stiu ce sa zic,ce abordare trebuia sa am ..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...