Sari la conținut

Caut cazare in centrul civic


Postări Recomandate

Vizitator bob000
Reputație: 0

Nu cred ca veti gasi ceva

 e bine sa potezi si info. despre tine, oricum topicul e genial, incerc sa ma abtin din  a mai comenta ceva, poate o sa comenteze altii.

Alexandra 19 ani 0755705731

 

 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 11 ore, bob000 a spus:

Nu cred ca veti gasi ceva

 e bine sa potezi si info. despre tine, oricum topicul e genial, incerc sa ma abtin din  a mai comenta ceva, poate o sa comenteze altii.

Alexandra 19 ani 0755705731

 

 

Telenovela frate pe Arad😂😂... Comentez eu @bob000, fără nicio ezitare... Am citit, prima și ultima pagina de pe Arad și mie mi-a ajuns😂😂

Dragă Alexandra, dacă accepți un sfat, nu mai fii tare în gura și nu mai vb ca o mahalagioaica pe forumul asta pentru ca nu ii sta frumos la o fata cu un asemenea  comportament.. . paginile scrise, povestite de clienți, useri pe topice, sunt cartea ta de vizita și te vor urmări mereu în toate orașele în care o sa prestezi...asa ca încearcă sa te controlezi o țâră mai mult... Peace✌️

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Domnisoara draga, forumul acesta e (sau era) pentru aceia care mai stiu a lega 2 vorbe, tocmai pentru a putea comenta.

Pentru anunturi simple folositi cu incredere Publi.

Pentru intrebari, asteptati-va sa fiti evaluate de la prima postare.

  • Like 2
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 26.01.2021 la 8:32, extraterestru78 a spus:

Telenovela frate pe Arad😂😂... Comentez eu @bob000, fără nicio ezitare... Am citit, prima și ultima pagina de pe Arad și mie mi-a ajuns😂😂

Dragă Alexandra, dacă accepți un sfat, nu mai fii tare în gura și nu mai vb ca o mahalagioaica pe forumul asta pentru ca nu ii sta frumos la o fata cu un asemenea  comportament.. . paginile scrise, povestite de clienți, useri pe topice, sunt cartea ta de vizita și te vor urmări mereu în toate orașele în care o sa prestezi...asa ca încearcă sa te controlezi o țâră mai mult... Peace✌️

Citește pagina 3 🤣🤣🤣🤣

Aia din care tocmai am aflat ca,, nu se ia nimic din Anal neprotejat "🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 19 minute, andreea8 a spus:

Citește pagina 3 🤣🤣🤣🤣

Aia din care tocmai am aflat ca,, nu se ia nimic din Anal neprotejat "🤣🤣🤣🤣

Acu am citit 🙆‍♂️ au încercat săracii băieți sa ii explice fetei care sunt riscurile dar degeaba...clar, DE EVITAT!!! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
3 hours ago, viola34 said:

Zise Gigel Petrescu 😁

Pentru supt pula, nu-ti trebuie prea multa carte. Ce ai cu biata fata? 

Asa e. Dar așa-s io, mai pretentios. Imi place sa recite mandra poezii intre doua numere.

N-am nimic cu fata si nu vreau in ruptul capului sa am, cu asa atitudine. Casca ochii la topicul de Arad si vezi ce se vehiculeaza pe acolo. 

Bafta.

 

  • Like 1
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Poti sa incerci.

Vehiculatul e sport national oricum...

  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Hit and miss :)

dupa prima deceptie sentimentala din liceu, despre care a aflat toata clasa, evident, am invatat sa nu ma mai combin la scoala si la serviciu, indiferent cat de tentanta e gagica.

pe fosta mea prietena/actuala nevasta am cunoscut-o in club

multumit?

  • Like 1
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
1 minute ago, viola34 said:

Oarecum 😂

Se mai spune ca larisssa nu a reușit sa te termine iar Beatrice ti-a dat de înțeles ca 'nu va prea potriviti' 

Hit or miss? 

Plm, nu vrei sa-mi fac si autobiografia acum? :)

Daca vrei pen-pal, ai un email la profil.

 

 

  • Like 1
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...