Sari la conținut

Jessica ❤️❤️ 100% reala ❤️❤️ 0730954547 ❤️❤️


Vizitator

Postări Recomandate

Am vizitat-o pe Jessy azi. Este o fata superba, te primeste foarte fain in costumatii provocatoare si este foarte frumoasa. Despre servicii, palaria jos, totul cu clasa si fara graba. Te face sa te simti in largul tau si cu greu iti poti dezlipi privirea de pe trupul ei de zeita. Multumesc Jessy, abia astept sa te vad din nou xxo

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 05.07.2021 la 22:18, Expatul a spus:

Am vizitat-o pe Jessy azi. Este o fata superba, te primeste foarte fain in costumatii provocatoare si este foarte frumoasa. Despre servicii, palaria jos, totul cu clasa si fara graba. Te face sa te simti in largul tau si cu greu iti poti dezlipi privirea de pe trupul ei de zeita. Multumesc Jessy, abia astept sa te vad din nou xxo

Te mai astept, cu drag ! 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa cateva incercari, astazi am reusit sa ma potrivesc la program cu Jessica si bine am facut.

I-am dat mesaj pe wapp am stabilit detaliile si m-am prezentat la domnisoara la ora stabilita.

Jessica arata mai bine ca in poze ceea ce m-a facut sa ma timorez putin dupa ce am intrat 😂

Actiunea: Am facut cunostinta, am stat la o tigara si un pahar de apa de vorba cat sa ne cunoastem dupa care m-am bagat la dus.

Locatia: 10, curatenie, geluri de dus, apa de gura, m-as muta acolo ce sa mai 😂

Jessica: 10, foarte frumoasa, sanii frumosi, plini, pielea foarte fina

Igiena: 10

Oral: 9,5 pentru ca e protejat dar safety first plus ca il face foarte bine si deep in combinatie cu buzele alea nu prea te mai intereseaza ca e protejat plus ca am si oprit-o ca sa nu termin.

Normal: 9 din cauza mea pentru ca nu eram tocmai fresh, stramta, am incercat sa ma abtin dar nu am reusit si am terminat pe la spate in prez

GFE: 10+, o placere sa stai cu ea, e acolo cu tine, fara graba, fara ochi pe ceas

Amenda: 450/h o fin  pentru ca la a doua si-a luat-o fraieru prost si nu am vrut sa mai insist deci vina la mine

De revenit clar, abia astept!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 20 ore, emtrei3 a spus:

Dupa cateva incercari, astazi am reusit sa ma potrivesc la program cu Jessica si bine am facut.

I-am dat mesaj pe wapp am stabilit detaliile si m-am prezentat la domnisoara la ora stabilita.

Jessica arata mai bine ca in poze ceea ce m-a facut sa ma timorez putin dupa ce am intrat 😂

Actiunea: Am facut cunostinta, am stat la o tigara si un pahar de apa de vorba cat sa ne cunoastem dupa care m-am bagat la dus.

Locatia: 10, curatenie, geluri de dus, apa de gura, m-as muta acolo ce sa mai 😂

Jessica: 10, foarte frumoasa, sanii frumosi, plini, pielea foarte fina

Igiena: 10

Oral: 9,5 pentru ca e protejat dar safety first plus ca il face foarte bine si deep in combinatie cu buzele alea nu prea te mai intereseaza ca e protejat plus ca am si oprit-o ca sa nu termin.

Normal: 9 din cauza mea pentru ca nu eram tocmai fresh, stramta, am incercat sa ma abtin dar nu am reusit si am terminat pe la spate in prez

GFE: 10+, o placere sa stai cu ea, e acolo cu tine, fara graba, fara ochi pe ceas

Amenda: 450/h o fin  pentru ca la a doua si-a luat-o fraieru prost si nu am vrut sa mai insist deci vina la mine

De revenit clar, abia astept!

Te mai astept, cu drag! Pupici 🤗♥️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...