Sari la conținut

Jessica ❤️❤️ 100% reala ❤️❤️ 0730954547 ❤️❤️


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
La 19.10.2022 la 23:14, ionelsimanco a spus:

am revenit, dupa ceva timp.

locatia, aproape de mc donalds cismigiu, bloc renovat, garsoniera cu ce trebuie, curat, 9,5

EA - tot frumoasa, cu buze natural mari, senzuale, cu tate naturale mari si misto (grele, nu lasate...), cu un corp de invidiat, de 10, picioare, talie, pasa totul misto, cu atitudine pro client, o tipa de 10!

prestatia - tease  9 + OP 8 + NP 10

o stiu, nu merg pt oral, pt ca il face bine, dar nu se compara cu anumite on ale altor fete, in schimb NP e meserias, cu schimbari de pozitii, cu contre, in pat si pe scaun, din fata si pe la spate... am futut meserias (ca data trecuta, din ce imi amintesc)

halat 250 / 1 fin / 35 min

o tipa de vizitat cel putin o data, eu voi reveni, stie ce face, iar gigel se trezeste rapid cand o vede...

PS comentariile de mai sus pareau ca arata o imbatranire rapida, la fata locului am intalnit aceeasi fata dupa care 90% din baieti ar fluiera admirativ...

 

Te mai astept,cu drag! Ms🤗❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0************
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0************
  • Oras:Bucuresti

Pentru mine,  notele sunt 10 pe linie. OP 10, NP 10, GFE 10. Foarte accessibla pe WhatsAp. Este o domnisoara foarte frumoasa, corp superb (picioare superbe, sani naturali, gena noastra romaneasca), eleganta si cu bun bun simt. Se simte ca a lucrat in afara. Poti conversa cu ea si simti ca are o caldura autentica. Locatia vis-a-vis de restaurant Vatra, Brezoianu, zona  Cismigiu, garsoniera cocheta, discreta si curata.  Clar voi reveni, o experienta memorabila. Ii multumesc pentru momentele petrecute. 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 29.10.2022 la 15:55, roberttrd23 a spus:

Buna Ziua. Acceptați și cunnilingus în cadrul sesiunii de dominare, evident extra cost? Vă Mulțumesc anticipat.

Buna! Nu accept! Pupici

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 39 minute, rob_sorge a spus:

Pentru mine,  notele sunt 10 pe linie. OP 10, NP 10, GFE 10. Foarte accessibla pe WhatsAp. Este o domnisoara foarte frumoasa, corp superb (picioare superbe, sani naturali, gena noastra romaneasca), eleganta si cu bun bun simt. Se simte ca a lucrat in afara. Poti conversa cu ea si simti ca are o caldura autentica. Locatia vis-a-vis de restaurant Vatra, Brezoianu, zona  Cismigiu, garsoniera cocheta, discreta si curata.  Clar voi reveni, o experienta memorabila. Ii multumesc pentru momentele petrecute. 

Iti multumesc pt vizita si recenzie! Te mai astept cu drag! ❤️💋

Link spre comentariu

I have met Jessica few days ago, and although I will not be able to give any "marks" in regard of the services she offered, I can safely tell you she is one of the smartest, sexiest and lovely ladies I have ever met.

Un bacio, principessa.😘

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
La 09.11.2022 la 23:40, cromgod a spus:

I have met Jessica few days ago, and although I will not be able to give any "marks" in regard of the services she offered, I can safely tell you she is one of the smartest, sexiest and lovely ladies I have ever met.

Un bacio, principessa.😘

 

 

Grazie! Spero di vederti presto! 🤗❤️😘Bacio!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...