Sari la conținut

Stăpâna Maya & Stăpâna Tina 0737847446


Postări Recomandate

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/stapana-maya-x-stapana-tina/11f9h3d697087ii7d820326f3209eh7d.html

Suntem două stăpâne superbe + asistent ( sclav sau stăpân, la cerere ), așteptăm sclavi supuși și ascultători.
Umilințele sunt la ordinea zilei, ne place să te înjosim în cel mai umilitor mod...
Așteptăm mesaje pe WhatsApp, pentru a fii ales, suntem selective, nu acceptăm decât sclavi/sclave/cupluri.
Putem domina și separat.
Nu INSISTAȚI cu apeluri, pentru programări și detalii vorbim pe WhatsApp.
Exclus contact intim.

 

Link spre comentariu

Eu am sunat și au răspuns din greșeală 2-3 bărbați care păreau sa fie intr-o discuție contradictorie, întrucât am stat câteva minute sa ascult, așa ca mare grija, e posibil sa nimeriți sa fiți dominați financiar fără voia voastră... Au mai fost cazuri și chiar am pățit-o și eu... Nu bag mâna n foc, însă trageți voi concluziile singuri... Ce motive ar avea sa nu răspundă la telefon? Eu unul nu merg! 

Link spre comentariu

Asistenții nu au voie să facă chestii de genul , ieri a fost a doua oară când am fost la stăpânele respective și a fost totul ok. Unul din asistenți a venit în cameră și i-a spus stăpânei Tina că a ajuns un alt supus, și m a rugat să eliberez, după ce am stat o oră jumate, deși plătisem pentru o ședință de o oră. Deci , totul e fără grabă, fără stres, chiar nu înțeleg de ce se vorbește așa de stăpânele mele preferate.

Link spre comentariu
La 19.02.2021 la 14:44, Eduard93 a spus:

Asistenții nu au voie să facă chestii de genul , ieri a fost a doua oară când am fost la stăpânele respective și a fost totul ok. Unul din asistenți a venit în cameră și i-a spus stăpânei Tina că a ajuns un alt supus, și m a rugat să eliberez, după ce am stat o oră jumate, deși plătisem pentru o ședință de o oră. Deci , totul e fără grabă, fără stres, chiar nu înțeleg de ce se vorbește așa de stăpânele mele preferate.

Pfff...tare misto cu "asistentii" aia care roiesc pe acolo...eu unul zic PAS!

Link spre comentariu

Tocmai asta e ideea, asistenții sunt sclavi. Și cei care au fantezii cu sclavi , cum sunt eu , caută stăpâne + sclavi sau stăpâni. Ei sunt ținuți doar pentru fanteziile sclavilor care merg la stăpânele respective. Nu ești un sclav adevărat dacă spui asta 😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...