Sari la conținut

❣️RANYA❣️ 0737072456


RANYA111

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna! Numele este Ranya, am 21 de ani, 1.64 înălțime și 50 kg. Activez in domeniu de aproape 2 ani, dar este pt prima data când activez in România. 

VA POT OFERI: SEX ORAL PROTEJAT SAU NEPROTEJAT IN FUNCȚIE DE IGIENA 

SEX NORMAL PROTEJAT

CUNNILINGUS, ANNILINGUS PASIV, 69

MASAJ 

FINALIZARE CORPORALĂ, ORALĂ 

TARIFELE MELE SUNT : 150 fin , 250h . 

Locația mea este centrală. PROGRAMERILE SE POT FACE TELEFONIC SAU PE WHATSAPP. DE PREFERAT CU CEL PUȚIN 30 DE MINUTE ÎNAINTE. 

4326E63A-9760-4997-B201-0CC37C3C6776.jpeg

A2BA616A-1518-4D9F-A4C2-479A13D50A6C.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

RECENZIE :

Dupa ce am aruncat o privire pe acest anunt am zis sa vad cine se afla in spatele lui, dupa care am facut o programare de o ora la aceasta frumoasa domnisoara RANYA.

Locatie centrala PAVONE.

Ajuns acolo imi deschide aceasta faptura frumoasa,creola, bruneta,piercing in buric, si pasa, sani frumosi naturali,fund bombat....pe tocuri, imi ofera un pahar cu apa de baut, stam putin de vorba,o fata comunicativa si relaxata,fara graba,si foarte ok.

pret exact ca in anunt.

oral nep cu finalizare foare bine executat si cu atentie la cuibusorul de sub closca, nota 10.

normal...ei bine fata se misca bine rau,este foarte sexi, nota 10 !

ma bucur ca a vizitat orasul nostru, mi-a facut mare placere sa o cunosc, o dulceata !

  • Like 2
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 3 ore, thedickinpus a spus:

Mai este in oraș??

 a spus ca mai sta....cred ca da ...suna si vezi !

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 17 ore, bogdan icx a spus:

RECENZIE :

Dupa ce am aruncat o privire pe acest anunt am zis sa vad cine se afla in spatele lui, dupa care am facut o programare de o ora la aceasta frumoasa domnisoara RANYA.

Locatie centrala PAVONE.

Ajuns acolo imi deschide aceasta faptura frumoasa,creola, bruneta,piercing in buric, si pasa, sani frumosi naturali,fund bombat....pe tocuri, imi ofera un pahar cu apa de baut, stam putin de vorba,o fata comunicativa si relaxata,fara graba,si foarte ok.

pret exact ca in anunt.

oral nep cu finalizare foare bine executat si cu atentie la cuibusorul de sub closca, nota 10.

normal...ei bine fata se misca bine rau,este foarte sexi, nota 10 !

ma bucur ca a vizitat orasul nostru, mi-a facut mare placere sa o cunosc, o dulceata !

Mulțumesc frumos! 😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna sunt și eu dator cu o declarație 
😀 la domnișoara. Luat contact telefonic cu ea,stabilit detaliile(descrise mai sus de ea) am ajuns la locație lângă Pavone. Am intrat și m-a întâmpinat o domnișoara sculptata bine, cu sâni foarte frumoși,intrat la baie pentru igienizare și apoi a început bătălia. A început cu un oral NP foarte bun,umed,Deep,apoi am trecut la puțin normal(Căprița) unde te f..e bini de tot,nu am rezistat mult și am finalizat oral unde m-a stors și de ultima picătura. M-am simțit foarte bine,mulțumesc și ne mai revedem. O zi frumoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 19 ore, iuliann20 a spus:

Buna sunt și eu dator cu o declarație 
😀 la domnișoara. Luat contact telefonic cu ea,stabilit detaliile(descrise mai sus de ea) am ajuns la locație lângă Pavone. Am intrat și m-a întâmpinat o domnișoara sculptata bine, cu sâni foarte frumoși,intrat la baie pentru igienizare și apoi a început bătălia. A început cu un oral NP foarte bun,umed,Deep,apoi am trecut la puțin normal(Căprița) unde te f..e bini de tot,nu am rezistat mult și am finalizat oral unde m-a stors și de ultima picătura. M-am simțit foarte bine,mulțumesc și ne mai revedem. O zi frumoasa.

Mulțumesc frumos, te pup și te mai aștept cu drag 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...