Sari la conținut

❣️RANYA❣️ 0737072456


RANYA111

Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare.

După 2 încercări eșuate de a o contacta telefonic în trecut, astăzi am reușit într-un final să mă programez si eu pe wtsp, la frumoasa Ranya. ( programare confirmată înainte și respectată de ambele părți).

Locația centrala, lângă Pavone, cam expusă pentru gusturile mele, dar în fine...

Ajuns acolo, mi-a deschis a față zâmbitoare, îmbrăcată într-un body negru și pe tocuri. Ranya, este o tipa brunetica, cam 1.65-1.70 zic, sâni frumoși și un cur "beton"🤩.

Am mers la baie pentru igienizare și la întoarcere, Ranya mă aștepta dezbrăcată pe pat, gata de "joaca".

Am început cu un 69, continuat în NP ( LOT) unde am și finalizat. M-a "executat" destul de repede, chiar prea repede😅🤣...

Notele le păstrez pentru următoarea vizită, neavând ocazia să gust din tot "meniul".

De recomandat, da. 

De revenit,.cu siguranță ( doar trebuie sa-mi iau revanșa 😈, no?). 

Te pup Ranya😘

 

Link spre comentariu
Acum 15 ore, Vladescu86 a spus:

Salutare.

După 2 încercări eșuate de a o contacta telefonic în trecut, astăzi am reușit într-un final să mă programez si eu pe wtsp, la frumoasa Ranya. ( programare confirmată înainte și respectată de ambele părți).

Locația centrala, lângă Pavone, cam expusă pentru gusturile mele, dar în fine...

Ajuns acolo, mi-a deschis a față zâmbitoare, îmbrăcată într-un body negru și pe tocuri. Ranya, este o tipa brunetica, cam 1.65-1.70 zic, sâni frumoși și un cur "beton"🤩.

Am mers la baie pentru igienizare și la întoarcere, Ranya mă aștepta dezbrăcată pe pat, gata de "joaca".

Am început cu un 69, continuat în NP ( LOT) unde am și finalizat. M-a "executat" destul de repede, chiar prea repede😅🤣...

Notele le păstrez pentru următoarea vizită, neavând ocazia să gust din tot "meniul".

De recomandat, da. 

De revenit,.cu siguranță ( doar trebuie sa-mi iau revanșa 😈, no?). 

Te pup Ranya😘

 

Te pup cu drag, și te aștept sa-ți iei revanșa 😂😂😘

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 29 minute, RANYA1 a spus:

Am hotărât sa mai stau câteva zile in oraș, așa ca o sa mai fiu disponibilă pana luni, inclusiv. Va pup și va aștept cu drag! 😘

Bună  vreau sa te cunosc sate vizitez . Te rog sa imi răspunzi si mie la telefon. Multumesc anticipat. 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 16 minute, vali1980xxx a spus:

Bună  vreau sa te cunosc sate vizitez . Te rog sa imi răspunzi si mie la telefon. Multumesc anticipat. 

Salut. 

Iti recomand sa-i lași mesaj pe wtsp. Din ce am văzut, răspunde mai repede asa.

Baftă 

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
1 oră în urmă, RANYA111 a spus:

  Buna dimineața! Disponibilă in orașul vostru timp de câteva zile! 🥰2C53C7FD-B916-4C60-A327-780ACD2EFE40.jpeg.fd10c7c8bb2655f0df84d0a2d939b3c0.jpeg 

Cum putem sa ne programam si noi daca nu raspunzi nici la tel nici pe wapp ?

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Chiar acum, danni1974 a spus:

Insistă

🤣🤣🤣 Cat sa insist frate ? Ca am sunat din 10 in 10 min de 5 ori si degeaba . Pe wapp i am scris si i am zis ca poate da mi dea raspuns in orice interval ca nu deranjeaza si la fel pl nici un raspuns . Colegii care au fost cum au reusit sa vb cu ea ?

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Ceva este foarte ciudat in legatura cu ea . Tot spune disponibila pt programari pe wapp si la tel dar nu raspunde deloc nu mi vine mie sa cred ca are pe banda si n are timp nici de un dus intre clienti sau intre clienti dupa ce pleaca unu chiar asa nu poate sa raspunda la tel sau pe wapp imi e tare greu sa cred asta . Am citit prin recenzii in spate am vazut ca un coleg a zis ca i a raspuns din prima , Lui Vladescu i a rasp pe wapp plm nu stiu ce sa mai zic 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 4 minute, daniel312 a spus:

Ceva este foarte ciudat in legatura cu ea . Tot spune disponibila pt programari pe wapp si la tel dar nu raspunde deloc nu mi vine mie sa cred ca are pe banda si n are timp nici de un dus intre clienti sau intre clienti dupa ce pleaca unu chiar asa nu poate sa raspunda la tel sau pe wapp imi e tare greu sa cred asta . Am citit prin recenzii in spate am vazut ca un coleg a zis ca i a raspuns din prima , Lui Vladescu i a rasp pe wapp plm nu stiu ce sa mai zic 

Exact, pe wtsp. Pe telefon nu am reușit sa iau legătura cu ea, deși am încercat în 2 zile diferite...mai 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 11 minute, daniel312 a spus:

Ceva este foarte ciudat in legatura cu ea . Tot spune disponibila pt programari pe wapp si la tel dar nu raspunde deloc nu mi vine mie sa cred ca are pe banda si n are timp nici de un dus intre clienti sau intre clienti dupa ce pleaca unu chiar asa nu poate sa raspunda la tel sau pe wapp imi e tare greu sa cred asta . Am citit prin recenzii in spate am vazut ca un coleg a zis ca i a raspuns din prima , Lui Vladescu i a rasp pe wapp plm nu stiu ce sa mai zic 

Mai incearca. Nu știu dacă contează, dar eu i-am scris dimineata

Link spre comentariu

Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 5 minute, Vladescu86 a spus:

Mai incearca. Nu știu dacă contează, dar eu i-am scris dimineata

Frate Valdescu i am scris la o ora dupa ce a postat aici ca e in oras si ia programari mai mult ce sa mai fac ? i am mai scris si mai demult si la fel nu a raspuns nici pe wapp nici la tel repet nu mi explic de ce nu raspunde la unii si la altii da sa fim seriosi ca am fost si la Alessia si desi e foarte cautata mai mult ca sigur mai cautata ca Ranya si tot am reusit sa vb cu ea si sa ma programez n are cum sa zici ca are client gen si nu poate ca am sunat de 15 ori si n a rasp nu cred ca o prindeam numai cu client si pe wapp pl i am scris si n a raspuns ti am zis ceva e ciudat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...