Sari la conținut

❣️RANYA❣️ 0737072456


RANYA111

Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Numărul de pe forum ( din titlul topicului) este corect.

Fata tot zice ca se pot face programări pe wtsp, dar voi tot sunați sau dați mesaje...de ce, nu știu. 

Încercați sa va programați pe WhatsApp!!!

Ca și sfat, evitați programările intr-un timp scurt, adică: peste 30 min, peste 1-2 ore, mai nou am văzut ca este cam "complicat" si de dimineata pentru seara. Eu îmi fac programările cu câteva zile înainte, spre exemplu pentru vizita de astazi (cum am specificat), m-am programat de vineri.

Pe wtsp răspunde...mai greu câteodată...dar răspunde. 

Ce sa mai zic, baftă ✌

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-

Salut !

Astazi am fost sa o cunosc pe Ranya , ca prea citisem atatea recenzii pompoase pe acest topic.

Este foarte draguta , chip frumos (mult peste medie🤣) . Despre aspectul fizic nu am ce sa spun , pozele sunt reale si il puteti observa. 

Comportament adecvat , foarte comunicativa si pro client.

Despre servicii  , pot spune ca sunt de top , si as evidentia oralul care este de Liga Campionilor . + ca nu am fost grabit!

Igiena impecabila.

Programare realizata pe wp , respectata  ca la carte de ambele parti.

Tin sa specific un lucru , care devine din ce in ce mai rar intalnit in ultima in randul fetelor de pe zona , tinuta , toculet , dresuri , lenjerie , nu neaparat ca sunt excitat chestiile astea , dar atata timp cat faci chestia asta , trebuie sa fii atenta si la detalii , care pentru multi fac diferenta , (Felicitari Ranya!).
Astepti clientul in halat si mirosind a fast food , RUSINE!

O recomand fara emotii ! Este o fata care merita vizitata !

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 1 oră, Vladescu86 a spus:

Numărul de pe forum ( din titlul topicului) este corect.

Fata tot zice ca se pot face programări pe wtsp, dar voi tot sunați sau dați mesaje...de ce, nu știu. 

Încercați sa va programați pe WhatsApp!!!

Ca și sfat, evitați programările intr-un timp scurt, adică: peste 30 min, peste 1-2 ore, mai nou am văzut ca este cam "complicat" si de dimineata pentru seara. Eu îmi fac programările cu câteva zile înainte, spre exemplu pentru vizita de astazi (cum am specificat), m-am programat de vineri.

Pe wtsp răspunde...mai greu câteodată...dar răspunde. 

Ce sa mai zic, baftă ✌


Stiu ca esti un baiat foarte dedicat pe forum si vrei sa fii cat mai util pentru utilizatori , dandu le solutii pentru a le usura viata ca sa zic asa , dar am sa imi spun si eu parerea :
Nu toata lumea poate face programare cu 5 zile inainte , multi prind fereastra si scapa de acasa , si de aia devin disperati si insistenti .
 Eu nu as face ce ai spus tu din 2 motive:
1. Nu stiu daca am chef sau nu am chef de actiune peste 5 zile.
2. O programare cu cat e mai veche , cu atat e mai incerta. (Nu ma refer la tine , care poate esti o persoana care se tine de cuvant)

Nu e polemica

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-

Prima parte cu programari pe wp , sunt deacord cu tine.
Asa am facut si eu si a functionat.
Tin sa precizez ca o data ajuns in parcare , am vrut sa sun pe numar si nu era in retea , nu stiu cauza , dar am revenit pe wp si raspunsul ei a venit foarte rapid. 
 

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 7 ore, L.A.W. a spus:


Stiu ca esti un baiat foarte dedicat pe forum si vrei sa fii cat mai util pentru utilizatori , dandu le solutii pentru a le usura viata ca sa zic asa , dar am sa imi spun si eu parerea :
Nu toata lumea poate face programare cu 5 zile inainte , multi prind fereastra si scapa de acasa , si de aia devin disperati si insistenti .
 Eu nu as face ce ai spus tu din 2 motive:
1. Nu stiu daca am chef sau nu am chef de actiune peste 5 zile.
2. O programare cu cat e mai veche , cu atat e mai incerta. (Nu ma refer la tine , care poate esti o persoana care se tine de cuvant)

Nu e polemica

Asta cu 5 zile, a fost în cazul meu.

Sincer, nu stiu dacă accepta programări cu 5 zile înainte de la o persoana noua...habar n-am...

Eu am făcut-o "de frică "😅😅, sa fiu sigur ca ajung la ea. De când mi-a spus intr-o duminică ca este full până miercuri..."suflu si-n iaurt".

Dpmdv, ce trebuie reținut din postarea mea, sunt următoarele 2 aspecte:

1. Modalitatea de contact: WhatsApp

2. Recomandarea de a face programarea din timp.

Nu facem polemică și dacă vrei să mai continuăm, zic eu s-o facem în PM...nu are rost sa poluam topicul. 

PS: Felicitări pentru vizita🥂

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 9 ore, L.A.W. a spus:

Salut !

Astazi am fost sa o cunosc pe Ranya , ca prea citisem atatea recenzii pompoase pe acest topic.

Este foarte draguta , chip frumos (mult peste medie🤣) . Despre aspectul fizic nu am ce sa spun , pozele sunt reale si il puteti observa. 

Comportament adecvat , foarte comunicativa si pro client.

Despre servicii  , pot spune ca sunt de top , si as evidentia oralul care este de Liga Campionilor . + ca nu am fost grabit!

Igiena impecabila.

Programare realizata pe wp , respectata  ca la carte de ambele parti.

Tin sa specific un lucru , care devine din ce in ce mai rar intalnit in ultima in randul fetelor de pe zona , tinuta , toculet , dresuri , lenjerie , nu neaparat ca sunt excitat chestiile astea , dar atata timp cat faci chestia asta , trebuie sa fii atenta si la detalii , care pentru multi fac diferenta , (Felicitari Ranya!).
Astepti clientul in halat si mirosind a fast food , RUSINE!

O recomand fara emotii ! Este o fata care merita vizitata !

 

1 oră în urmă, Vladescu86 a spus:

Asta cu 5 zile, a fost în cazul meu.

Sincer, nu stiu dacă accepta programări cu 5 zile înainte de la o persoana noua...habar n-am...

Eu am făcut-o "de frică "😅😅, sa fiu sigur ca ajung la ea. De când mi-a spus intr-o duminică ca este full până miercuri..."suflu si-n iaurt".

Dpmdv, ce trebuie reținut din postarea mea, sunt următoarele 2 aspecte:

1. Modalitatea de contact: WhatsApp

2. Recomandarea de a face programarea din timp.

Nu facem polemică și dacă vrei să mai continuăm, zic eu s-o facem în PM...nu are rost sa poluam topicul. 

PS: Felicitări pentru vizita🥂

Sunteti norocosi ca ati "ajuns" la Ranya 😁🤷 Bravo voua 👏 va respect iar pe @RANYA111 o pup 😘

Link spre comentariu
Acum 11 ore, Vladescu86 a spus:

Asta cu 5 zile, a fost în cazul meu.

Sincer, nu stiu dacă accepta programări cu 5 zile înainte de la o persoana noua...habar n-am...

Eu am făcut-o "de frică "😅😅, sa fiu sigur ca ajung la ea. De când mi-a spus intr-o duminică ca este full până miercuri..."suflu si-n iaurt".

Dpmdv, ce trebuie reținut din postarea mea, sunt următoarele 2 aspecte:

1. Modalitatea de contact: WhatsApp

2. Recomandarea de a face programarea din timp.

Nu facem polemică și dacă vrei să mai continuăm, zic eu s-o facem în PM...nu are rost sa poluam topicul. 

PS: Felicitări pentru vizita🥂

Mai știu eu pe unu😂😂😂face programari înainte de a veni😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-

Salut !

Am revizitat o pe Ranya in seara asta , mai aveam de facut cateva bife in formular . 
Metoda contact Wp , raspuns fara prea multe asteptari , discutat si Match!

Acum ca am formularul complet 🤣 , pot spune ca o recomand la oricine fara teama.

Prezenta adecvata toculet ,dresuri ,lenjerie , nu in pijamaua patata de sosul de la burger ca altele.

Oral de Liga Campionilor , IAR.

La normal pot spune ca poti termina cu ea toate pozitiile din Kamasutra , daca te tine . Nu am auzit nu fac pozitia asta sau sunt obosita , din contra eu cred ca ajung shinny daca mai fac cateva vizite =)).

Felicitari Ranya pt serviciile pe care le oferi si pentru atitudinea exemplara de care dai dovada!
Te pup!😘

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 minut, L.A.W. a spus:

Esti la coada pentru vineri sau ce? 🤣

😁😅 da🤭...a fost cam evident, dar nu m-am putut abține...😋

Tati, zi-mi și mie...care te-a "marcat" cu fast food-ul să știu și eu, dacă mă duc la ea, să mă duc mâncat 🤣🤣🤣, văd că ai zis și ieri și astăzi...

Btw, misto recenzia😉👍

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 1 minut, Vladescu86 a spus:

😁😅 da🤭...a fost cam evident, dar nu m-am putut abține...😋

Tati, zi-mi și mie...care te-a "marcat" cu fast food-ul să știu și eu, dacă mă duc la ea, să mă duc mâncat 🤣🤣🤣, văd că ai zis și ieri și astăzi...

Btw, misto recenzia😉👍

Intre vizitele tale , bag si eu doua 🤣.
Foarte multe, nu le mai retin ca nu le am dat importanta si cum am mai scris intr un comentariu , "la mine e 5000e reclama".
 

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 4 minute, L.A.W. a spus:

Intre vizitele tale , bag si eu doua 🤣.
Foarte multe, nu le mai retin ca nu le am dat importanta si cum am mai scris intr un comentariu , "la mine e 5000e reclama".
 

Bravo frate @L.A.W. felicitari pentru recenzie, in primul rand, si in al 2 lea rand pentru faptul ca ni te ai alaturat noua celor care scriem pe unde "bifam" fie ca e ok (asa incercam si dorim mereu) fie ca luam si tepe, ca la inceput erai emotiv 🤣 cand ti am dat sfat sa scrii mi ai promis ca o sa te apuci 😁😅✌ 

Bravo frate, tine o tot asa, 😅

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Chiar acum, daniel312 a spus:

Bravo frate @L.A.W. felicitari pentru recenzie, in primul rand, si in al 2 lea rand pentru faptul ca ni te ai alaturat noua celor care scriem pe unde "bifam" fie ca e ok (asa incercam si dorim mereu) fie ca luam si tepe, ca la inceput erai emotiv 🤣 cand ti am dat sfat sa scrii mi ai promis ca o sa te apuci 😁😅✌ 

Bravo frate, tine o tot asa, 😅

Multumesc frate , preferam sa merg mai pe burta  .🤣
Am zis sa ies la lumina , sa nu mai stau in umbra =)).

  • Like 2
  • Haha 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 9 ore, L.A.W. a spus:

Intre vizitele tale , bag si eu doua 🤣.
Foarte multe, nu le mai retin ca nu le am dat importanta si cum am mai scris intr un comentariu , "la mine e 5000e reclama".
 

Cum ziceam..."pa" valoare, "pa" barosaneala, "pa" opulenta🤣🤣🤣😎

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare frățiilor. 

Astăzi am avut din nou noroc și am ajuns la Ranya🥰🥰🥰.

Programarea pe wtsp, respectată de ambele părți.

Ajuns la locație, mi-a deschis Ranya, îmbrăcată în niște chiloței negri cu sutien negru, tocuri...dar din tot "antreul", cel mai mult "te da pe spate", zâmbetul ei superb...😍😍😍 (descrierea nu mai are rost, aveți celelalte recenzii😉).

După o țigară și un duș de reîmprospătare, am început cu ceva sărutări corporale și ușor am tras-o peste mine, într-o "sesiune" de facesitting, pentru a-i "gusta" pasarica ei mică și "perfectă ", timp în care ea începuse sa-mi "salute" "baiatul" cu mâna 😅.

Am continuat print-un oral neprotejat de "zile mari" cu scuipat, atenție la oo, alternari în ritm, "ventuze", deep...de Champions League🔝🔝🔝 ( vorba colegului @L.A.W.).

După câteva minute i-am propus să ne "jucăm " și altfel și am început printr-un misionar/umeri craci, unde te "trage" în ea, cu mângâieri pe buci, pe spate...trecut la caprita, unde cum am mai spus, efectiv te "rupe", trecut la un Lot reverse pentru a-i "admira" curul superb în mișcarea de sus-jos, sus-jos...🤩🤩🤩.

Spre final am trecut la un 69, pentru a ma mai bucura de "savoarea" ei și pentru a finaliza în gurita ei.

După o scurta igienizare și o țigară, ne-am pupat și am plecat.

@RANYA111, te pup și ne vedem data viitoare.

Fraților, 🥂🥂🥂 mult noroc.

 

 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
1 oră în urmă, Vladescu86 a spus:

Salutare frățiilor. 

Astăzi am avut din nou noroc și am ajuns la Ranya🥰🥰🥰.

Programarea pe wtsp, respectată de ambele părți.

Ajuns la locație, mi-a deschis Ranya, îmbrăcată în niște chiloței negri cu sutien negru, tocuri...dar din tot "antreul", cel mai mult "te da pe spate", zâmbetul ei superb...😍😍😍 (descrierea nu mai are rost, aveți celelalte recenzii😉).

După o țigară și un duș de reîmprospătare, am început cu ceva sărutări corporale și ușor am tras-o peste mine, într-o "sesiune" de facesitting, pentru a-i "gusta" pasarica ei mică și "perfectă ", timp în care ea începuse sa-mi "salute" "baiatul" cu mâna 😅.

Am continuat print-un oral neprotejat de "zile mari" cu scuipat, atenție la oo, alternari în ritm, "ventuze", deep...de Champions League🔝🔝🔝 ( vorba colegului @L.A.W.).

După câteva minute i-am propus să ne "jucăm " și altfel și am început printr-un misionar/umeri craci, unde te "trage" în ea, cu mângâieri pe buci, pe spate...trecut la caprita, unde cum am mai spus, efectiv te "rupe", trecut la un Lot reverse pentru a-i "admira" curul superb în mișcarea de sus-jos, sus-jos...🤩🤩🤩.

Spre final am trecut la un 69, pentru a ma mai bucura de "savoarea" ei și pentru a finaliza în gurita ei.

După o scurta igienizare și o țigară, ne-am pupat și am plecat.

@RANYA111, te pup și ne vedem data viitoare.

Fraților, 🥂🥂🥂 mult noroc.

 

 

🤣 Multumesc! Eu si Emil Cioran 🤣 🤣
Ce e , e!🔝💪🔝

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...