Sari la conținut

❣️RANYA❣️ 0737072456


RANYA111

Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 minute, max2506 a spus:

La ce oră ai programarea?

În niciun caz nu o sa spun aici la ce ora am programarea😅. Contează?

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 7 minute, Vladescu86 a spus:

În niciun caz nu o sa spun aici la ce ora am programarea😅. Contează?

Zii frate la baiat la ce ora ai 😅🤣🤣

Mergi pe burta ca e apa mica ? 😁🤣

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 46 minute, daniel312 a spus:

Zii frate la baiat la ce ora ai 😅🤣🤣

Mergi pe burta ca e apa mica ? 😁🤣

Daniel, oricum am cam "dat din casa", spunând ca am programare astazi, ceea ce nu prea fac. Ce trebuie reținut, este faptul ca se pot face programări pe wtsp, nu ca am eu programare sau ceva...Evident, de câte ori am "deranjat-o "😅, poate-mi răspunde mai repede, nu stiu...

Iar asta cu ora...no fucking way 😅...discutam despre discretie...totuși 🤐🥸.

 

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 31 minute, Vladescu86 a spus:

Daniel, oricum am cam "dat din casa", spunând ca am programare astazi, ceea ce nu prea fac. Ce trebuie reținut, este faptul ca se pot face programări pe wtsp, nu ca am eu programare sau ceva...Evident, de câte ori am "deranjat-o "😅, poate-mi răspunde mai repede, nu stiu...

Iar asta cu ora...no fucking way 😅...discutam despre discretie...totuși 🤐🥸.

 

Stai liniștit că nu vin sa te urmăresc . Nu știu nici unde are locația . Baftă.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

🥰🥰🥰VA POT OFERI: SEX ORAL PROTEJAT SAU NEPROTEJAT IN FUNCȚIE DE IGIENA 

SEX NORMAL PROTEJAT

CUNNILINGUS, ANNILINGUS PASIV, 69

MASAJ 

FINALIZARE CORPORALĂ, ORALĂ 

TARIFELE MELE SUNT : 150 fin , 250h . 🥰🥰🥰683154DD-6B5D-415F-A71C-1268DCE08280.jpeg.3800cf369ef0db95428a79b6e0fbbccb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 11 ore, RANYA111 a spus:

 

🥰🥰🥰VA POT OFERI: SEX ORAL PROTEJAT SAU NEPROTEJAT IN FUNCȚIE DE IGIENA 

SEX NORMAL PROTEJAT

CUNNILINGUS, ANNILINGUS PASIV, 69

MASAJ 

FINALIZARE CORPORALĂ, ORALĂ 

TARIFELE MELE SUNT : 150 fin , 250h . 🥰🥰🥰683154DD-6B5D-415F-A71C-1268DCE08280.jpeg.3800cf369ef0db95428a79b6e0fbbccb.jpeg

Superbă, o fată efectiv superbă 🥰🥰🥰.

Exact așa m-a așteptat duminică îmbrăcată, când am avut norocul s-o revizitez.😍

Programare: mesaj wtsp. 

Locatie: Pavone, scara ATU.

Când am ajuns în locație și am văzut-o așa îmbrăcată, am simțit într-un final că "a venit primăvara ".😋🥳🥳

După o țigară "de vorbă" și un dus de reîmprospătare, m-am întors în cameră unde Ranya mă aștepta pe pat. De fiecare dată când o văd așa, îmi zboară gândul la "Fifty Shades of Grey ", exact fetița aia "ascultătoare " care te "așteaptă "🤭😅...

Am început cu sărutări corporale, pe pielea ei parfumată și catifelată, sărutat puțin sânii ei "apetisanți " și ușor am "asezat-o" în caprita la marginea patului, pentru a mă "bucura" de păsărica ei frumoasă👅👅👅. În timp ce-i lingeam pizda aia frumoasă, îi strângeam bucile alea superbe și ferme...are un cur...mama...mama🥵🥵🥵.

După câteva minute, am făcut "schimb" si s-a apucat de o repriza de supt, eu în picioare lângă pat, ea în caprita la marginea patului.

Mare talent are la oral...fratioare...dacă nu ești "pe fază ", "mori" acolo...am pățit-o 🤣🤣🤣.

Deep, gag reflex, umed, atenție la oo...ce să mai...visss.

După câteva minute, i-am zis să pună un balonas și să ne "jucăm" altfel. Am început în caprita, unde "pozează "perfect,  strâmtă...superbă...trecut în Lot, unde-i place să te "călăresca" stand pe tălpi și spre final, trecut în Lot Reverse, pentru a beneficia iar de priveliștea woow, a curuletului în mișcarea sus-jos, sus-jos...🥵🥵🥵.

După câteva minute, am trecut iar la oral...și pe un ritm mai alert, am finalizat în gurita ei, "storcandu-ma" până la ultima picătură :bow.

Am mai fumat o țigară, ne-am pupat și am plecat ...extrem de "fericit", ca de fiecare dată. :D

Ranya :2qm40hg, te pup 😘😘😘 și ne vedem data viitoare.

Fraților, ⚒⚒⚒ tari.

Baftă 🥂🥂

 

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0

Salutare fratii mei!

Am vizitat și eu pe Ranya de câteva ori și ma simt dator cu o recenzie.

Nu intru în picanterii, deoarece nu am talentul fratilor @delimitator, @v.antonov și @Vladescu86 și nici umorul lui @daniel312 🥂, pe care ii salut pe aceasta cale. Asa ca o sa încep direct tehnic, cu notele, cum îmi place mie.

Punctualitate: 10, programare pe wp, respectata la minut, nu inteleg cum unii nu va puteți programa...

Locație: 8, modesta și interior și exterior, binecunoscutul bloc cu pavone, burgarie și atu la parter.

Aspect: 9, Ranya este o fata frumoasa, parul negru, ochi verzi, sânii micuți, fund mare frumos, bombat cu ceva vergeturi pe laterale. Eu as spune mai mult decât creola, cam tuciurie bine, nu ca as avea ceva cu chestia asta, dar e frumos sa menționăm.

Igiena: 10, nimic suspect, curată, epilata 

ON: 9.5, cim inclus, ruperi de ritm, umed, atenție la ouă, după ce îți dai drumul sta secunde bune și stoarce ultima picătură, depunctez un pic lipsa deep, fără frunte în buric 😂

NP: 9.5, se mișcă bine, geme, e cu tine în film, tot așa depunctez un pic faptul ca folosește lubrifiant. 

GFE: 9, plăcută, joviala, lipsa FK.

Overall raport pert calitate super ok.

De revenit clar și de recomandat, deși mi se pare cam overrated de către unii colegi. 

⚒ tari fratii mei!

Te pup Ranya!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 1 oră, Knoxx a spus:

Salutare fratii mei!

Am vizitat și eu pe Ranya de câteva ori și ma simt dator cu o recenzie.

Nu intru în picanterii, deoarece nu am talentul fratilor @delimitator, @v.antonov și @Vladescu86 și nici umorul lui @daniel312 🥂, pe care ii salut pe aceasta cale. Asa ca o sa încep direct tehnic, cu notele, cum îmi place mie.

Punctualitate: 10, programare pe wp, respectata la minut, nu inteleg cum unii nu va puteți programa...

Locație: 8, modesta și interior și exterior, binecunoscutul bloc cu pavone, burgarie și atu la parter.

Aspect: 9, Ranya este o fata frumoasa, parul negru, ochi verzi, sânii micuți, fund mare frumos, bombat cu ceva vergeturi pe laterale. Eu as spune mai mult decât creola, cam tuciurie bine, nu ca as avea ceva cu chestia asta, dar e frumos sa menționăm.

Igiena: 10, nimic suspect, curată, epilata 

ON: 9.5, cim inclus, ruperi de ritm, umed, atenție la ouă, după ce îți dai drumul sta secunde bune și stoarce ultima picătură, depunctez un pic lipsa deep, fără frunte în buric 😂

NP: 9.5, se mișcă bine, geme, e cu tine în film, tot așa depunctez un pic faptul ca folosește lubrifiant. 

GFE: 9, plăcută, joviala, lipsa FK.

Overall raport pert calitate super ok.

De revenit clar și de recomandat, deși mi se pare cam overrated de către unii colegi. 

⚒ tari fratii mei!

Te pup Ranya!

Salut frate!

"De revenit clar și de recomandat, deși mi se pare cam overrated de către unii colegi. "  
Acum o sa dau un comentariu in stilul tau.
Depinde si la ce fete au mai fost. 
Dar la pretul pe care il are , si la ce e pe zona , mai mult de 2 3 nu ii sufla nici macar in ceafa.
 

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 oră, Knoxx a spus:

Salutare fratii mei!

Am vizitat și eu pe Ranya de câteva ori și ma simt dator cu o recenzie.

Nu intru în picanterii, deoarece nu am talentul fratilor @delimitator, @v.antonov și @Vladescu86 și nici umorul lui @daniel312 🥂, pe care ii salut pe aceasta cale. Asa ca o sa încep direct tehnic, cu notele, cum îmi place mie.

Punctualitate: 10, programare pe wp, respectata la minut, nu inteleg cum unii nu va puteți programa...

Locație: 8, modesta și interior și exterior, binecunoscutul bloc cu pavone, burgarie și atu la parter.

Aspect: 9, Ranya este o fata frumoasa, parul negru, ochi verzi, sânii micuți, fund mare frumos, bombat cu ceva vergeturi pe laterale. Eu as spune mai mult decât creola, cam tuciurie bine, nu ca as avea ceva cu chestia asta, dar e frumos sa menționăm.

Igiena: 10, nimic suspect, curată, epilata 

ON: 9.5, cim inclus, ruperi de ritm, umed, atenție la ouă, după ce îți dai drumul sta secunde bune și stoarce ultima picătură, depunctez un pic lipsa deep, fără frunte în buric 😂

NP: 9.5, se mișcă bine, geme, e cu tine în film, tot așa depunctez un pic faptul ca folosește lubrifiant. 

GFE: 9, plăcută, joviala, lipsa FK.

Overall raport pert calitate super ok.

De revenit clar și de recomandat, deși mi se pare cam overrated de către unii colegi. 

⚒ tari fratii mei!

Te pup Ranya!

Felicitări pentru vizita.

Referitor la recenzii, unele sunt mai subiective, unele mai obiective, mai succinte sau mai detaliate...important este sa facem și sa reflecte cât mai mult realitatea...

Referitor la faptul ca este "tuciurie bine" nu are nici cea mai mica importanță...nu este prima "bruneta" care rupe "topurile"...știi ce zic?😉 

Cred ca cine se uită la poze, își poate face o idee...

Noi sa fim sănătoși și sa avem parte de asa femei frumoase...blonde, brunete, roșcate...

Baftă 🥂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-

Eu daca nu o cunosteam si citeam "tuciurie bine" , nu o mai vizitam , si nu e de evitat aceasta fata.
Nu am nici un interes sa o laud sau sa o "pup in fund" , dar la cum am cunoscut o eu , cred ca e un termen cam dur.
Cat despre creola , mai creola ,necreola in viziunea mea ,nu mai conteaza ,pot sa spun ca e o fata suficient de frumoasa , incat sa treci cu vederea culoare tenului. (la ce dragoni sunt pe piata e top)
 

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 9 minute, L.A.W. a spus:

Eu daca nu o cunosteam si citeam "tuciurie bine" , nu o mai vizitam , si nu e de evitat aceasta fata.
Nu am nici un interes sa o laud sau sa o "pup in fund" , dar la cum am cunoscut o eu , cred ca e un termen cam dur.
Cat despre creola , mai creola ,necreola in viziunea mea ,nu mai conteaza ,pot sa spun ca e o fata suficient de frumoasa , incat sa treci cu vederea culoare tenului. (la ce dragoni sunt pe piata e top)
 

Am spus ca e frumoasa și ca e de revenit și recomandat clar. Am dat note de 9.5-10, dar eu nu am talent de povestitor, sunt un pic mai tehnic și mi s-a parut normal sa menționez și aspectul acesta. Nu îl consider un dezavantaj, ci doar un aspect care trebuie menționat. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Chiar acum, Knoxx a spus:

Am spus ca e frumoasa și ca e de revenit și recomandat clar. Am dat note de 9.5-10, dar eu nu am talent de povestitor, sunt un pic mai tehnic și mi s-a parut normal sa menționez și aspectul acesta. Nu îl consider un dezavantaj, ci doar un aspect care trebuie menționat. 

Nici eu nu faceam recenzii tot din acelasi motiv , am terminat inginerie =))

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 1 oră, max2506 a spus:

Este de etnie clar.

Tu parca te vaitai ca nu te programează și ca nici nu știi unde are locația.

Ti se arata în vis, sau cum?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...