Sari la conținut

Otilia-0761750332 (Noua in domeniu )


Postări Recomandate

  • Oras:München , Amsterdam, București
  • Oras:München , Amsterdam, București
Acum 4 minute, robii112 a spus:

au mai fost fete care erau la început și nu știau sa facă un oral fără sa te muste sau sa te zgârâie pe pula, și la sex nu puteai sa le futi cum trebuie ca ( ba le durea ba era prea mare e.t.c)

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tocmai am vizitat-o pe frumoasa Otilia. Experienta uimitoare mai ales ca e incepatoare.

Locatie: 9, apartament curat si frumos in Avangarden. Nu va lasati intimidati de intrare pt ca e la subsol. Din cate am inteles se va muta in cateva zile oricum.

Aspect 10: frumoasa la fata, sani incredibili si genul skinny.

OP 10: foarte intens, e talentata natural. Se joaca foarte frumos cu saliva si face si deep bine.

NP 10 : E foarte deschisa si sexy.. data viitoare o sa stau mai mult.

Per total, se ridica la asteptari si merita tratata cu grija pt ca e o finuta. Respecta clientul si merita respectata. Are si standarde din fericire pt ea.

Otilia sper sa ramai cat mai mult timp in brasov, esti wow  si abia astept sa te revad.

Link spre comentariu
  • Oras:Avantgarden
  • Oras:Avantgarden
Acum 7 minute, raz25 a spus:

Tocmai am vizitat-o pe frumoasa Otilia. Experienta uimitoare mai ales ca e incepatoare.

Locatie: 9, apartament curat si frumos in Avangarden. Nu va lasati intimidati de intrare pt ca e la subsol. Din cate am inteles se va muta in cateva zile oricum.

Aspect 10: frumoasa la fata, sani incredibili si genul skinny.

OP 10: foarte intens, e talentata natural. Se joaca foarte frumos cu saliva si face si deep bine.

NP 10 : E foarte deschisa si sexy.. data viitoare o sa stau mai mult.

Per total, se ridica la asteptari si merita tratata cu grija pt ca e o finuta. Respecta clientul si merita respectata. Are si standarde din fericire pt ea.

Otilia sper sa ramai cat mai mult timp in brasov, esti wow  si abia astept sa te revad.

Multumesc frumos!te pup si te mai astept cu tot dragul!

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

salutare, tocmai ce am ieșit de la aceasta fata ( e frumoasa, vorbește frumos, arată bine la corp, fund frumos sânii faini rău ),m-a primit frumos am stat la o Țigara , apoi ne-am desfășurat acțiunea frumos( face un oral foarte bun ,Deep , cu atenție la vecini , o păsărica faina fără mirosuri (curată,), nu am rezistat și am gustat din păsărica iei faina, nu am mai apucat normal , m-am simțit bine la oral , fata chiar merita vizitată , apropo este la început și merita cel puțin o vizita și tratată ca atare , eu unul sigur o sa mai revin, 

Link spre comentariu

Am mersi și eu la aceasta domnisoara enorm de sexy și frumoasa și am optat pentru o ora , are un stil super fain de a te face sa te simți ca în rai .

Ca și note are

9,50  la corp

10 la oral

10++ la normal

Ca și încheiere,  va recomand sa o vizitați, amenda 250 de leuți.

Otilia, sper sa ne mai revedem cât de curând,  te pup la piersicuta ❤🥰😘🍑🍑🍑

 

 

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
1 oră în urmă, gipsanu a spus:

zi florinache.. la gust ce ai simtit? hai ca zilele astea iau salariu si am buget alocat.

numai de lapte și miere are gustul 😛( merita din plin)

Link spre comentariu
  • Oras:Bv
  • Oras:Bv
5 hours ago, robii112 said:

salutare lume, știe cineva de fata asta ca am sunat-o și pe tel și pe whatsapp și nu rasp., mai activează sau sa lăsat deja?🤔

Am impresia că a pățit ceva fetița asta! Cred că s-au dus proxeneții peste ea...  😠

Link spre comentariu
  • Oras:München , Amsterdam, București
  • Oras:München , Amsterdam, București
Acum 13 minute, andreibv a spus:

Am impresia că a pățit ceva fetița asta! Cred că s-au dus proxeneții peste ea...  😠

și eu cred ca a pățit ceva  de are tel inchis( să-mi bag pula in iei de guvizi dacă au făcut așa ceva)

Link spre comentariu
  • Oras:Avantgarden
  • Oras:Avantgarden

Buna!!Nu am patit nimi ,sunt bine .Revin miercuri in Brasov .Am schimbat locatia ca nu era tocmai pe placul neu ,stateam foarte prost cu semnalul .A trebuit sa vin pana la mine la domiciliu dun cauza unei probleme de familie.Miercuri revin in forta! De data asta si cu colega si un alt numar de telefon .Revin maine cu noul numar .Va astept cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:Avantgarden
  • Oras:Avantgarden
Acum 5 ore, robii112 a spus:

salutare lume, știe cineva de fata asta ca am sunat-o și pe tel și pe whatsapp și nu rasp., mai activează sau sa lăsat deja?🤔

Buna.Miercuri revin in Bv ,de data asta cu colega si in alta zona.Cine m a vizitat a observat ca nu aveam semnal deloc in Avantgarden.Imi iau numar de orange si sper sa nu mai am probleme cu semnalul .A trebuit sa ma intorc urgent acasa pentru o problema . Las numarul aici imediat cum imi iau cartela de orange de data asta.Telekomu nu e prea ok la semnal in zona aia.

Link spre comentariu
  • Oras:Avantgarden
  • Oras:Avantgarden
Acum 12 minute, robii112 a spus:

și eu cred ca a pățit ceva  de are tel inchis( să-mi bag pula in iei de guvizi dacă au făcut așa ceva)

Sunt bine ,miercuri revin ,nu am patit nimic .Imi cer scuze ca nu v am raspuns dar am avut atatia nervi din cauza semnalului ca am rupt cartela ...Coresi ,noua locatie.Pupiciii

Link spre comentariu
  • Oras:München , Amsterdam, București
  • Oras:München , Amsterdam, București
Acum 1 minut, Ottilia a spus:

Sunt bine ,miercuri revin ,nu am patit nimic .Imi cer scuze ca nu v am raspuns dar am avut atatia nervi din cauza semnalului ca am rupt cartela ...Coresi ,noua locatie.Pupiciii

măcar aici trebuia sa intri și sa ne anunti( ne-am făcut griji ca te-au sechestrat guvizii😄, dar din fericire nu este așa) mai sant și guvizi ok  

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

of of Otilia fata frumoasa ce ești tu, de-asta nu mi-ai răspuns aseară ( am crezut ca nu mi-am mișcat bine limba și mai blocat😛😂)💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Avantgarden
  • Oras:Avantgarden
Acum 3 minute, florinflo7 a spus:

of of Otilia fata frumoasa ce ești tu, de-asta nu mi-ai răspuns aseară ( am crezut ca nu mi-am mișcat bine limba și mai blocat😛😂)💋💋💋

Nu te am blocat ,m am enervat si am rupt cartela si am plecat .Decat sa mi fac nervi toata ziua ca nu aveam nici un pic de semnal la subsolul ala.Sper ca la Coresi unde am gasit sa fie mai ok

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 1 minut, Ottilia a spus:

Nu te am blocat ,m am enervat si am rupt cartela si am plecat .Decat sa mi fac nervi toata ziua ca nu aveam nici un pic de semnal la subsolul ala.Sper ca la Coresi unde am gasit sa fie mai ok

m-a bucur sa aud asta și abia ast sa vi înapoi la noi sa te mai vizitez cel puțin de 2 ori , ( doar am zis ca m-a fac client fidel😛), când ne dai nr tău de tel?

Link spre comentariu

  • Oras:Avantgarden
  • Oras:Avantgarden
Acum 2 minute, florinflo7 a spus:

m-a bucur sa aud asta și abia ast sa vi înapoi la noi sa te mai vizitez cel puțin de 2 ori , ( doar am zis ca m-a fac client fidel😛), când ne dai nr tău de tel?

Maine pun numarul aici .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...