Sari la conținut

Mika(Stop servici totale) ❤️+40768386106


Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Chemat văzut nu mi a plăcut, plus de asta face deplasări si a adus o carasu în mare BMW alb, nu puneți botul,e o mica tepara, mi a cerut și bani de taxiu și o am spus ca am văzut ca a venit cu pestele după nu a mai zis nimic și a plecat!! Nu puneți botul copii

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 18 ore, futureboy a spus:

Chemat văzut nu mi a plăcut, plus de asta face deplasări si a adus o carasu în mare BMW alb, nu puneți botul,e o mica tepara, mi a cerut și bani de taxiu și o am spus ca am văzut ca a venit cu pestele după nu a mai zis nimic și a plecat!! Nu puneți botul copii

În primul rand învață să scri. În al doilea rand niciodată nu mi sa întâmplat asa, dacă este adevărat arăți screen. Și pe deasupra eu ziua umblu cu taxiul. Și după 23 noaptea eu merg cu mașina mea, sau plătesc șofer. Dacă nu ai la cine comenta dute la alta masa. Și apropo ai gresit mașină băiatul meu sau fata. 

Link spre comentariu
2 minutes ago, eve_mika said:

În primul rand învață să scri. În al doilea rand niciodată nu mi sa întâmplat asa, dacă este adevărat arăți screen. Și pe deasupra eu ziua umblu cu taxiul. Și după 23 noaptea eu merg cu mașina mea, sau plătesc șofer. Dacă nu ai la cine comenta dute la alta masa. Și apropo ai gresit mașină băiatul meu sau fata. 

Fata nu cred ca e..doar daca e lesbi :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Departe
  • Oras:Departe

Fata din ce am citit pe topicul cu anuntul ei are recenzii bune si pe topicul vechi.Plus de asta are servicii extra multe si face deplasari.

Sigur ca e riscul sa vina cu impresarul  dar la deplasare cu deepthroat si toate dracelile pe care le face e ok.

 

Acum depinde de fiecare.

Link spre comentariu

tipa a fost la ploiesti, am fost la ea... sa stiti ca afost foarte draguta, fara comentarii, ce pozitie i-am cerut aia a stat, la anal sta doar misionar sau caprita.... si intra bine.  Ca fizic este ok 7-8 sanii sunt de 8-9 slabuta cu fundulet bombat. e fix tipa din poze. 150 amenda ... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...