Sari la conținut

Fata mai pufoasa cu pasarica frumoasa 0742928603


cassy

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Posibil ca acest anunt sa fie o farsa facuta din razbunare, insa sunt sanse mici-mici sa fie reala. Gasit aici: http://www.anunturi.ro/femei-pentru-femei/tecuci-galati/masaj-erotic-tecuci-1890653

 

Vrei o fata mai pufoasa cu pasarica frumoasa?Imi place sa ma infing,sa te ling si sa te ating dar imi place cel mai tare cand te simt intre picioare iar orgasme de-mi provoci la mine ai sa te intorci caci eu stiu sa te tratez,toate gaurile uzez! pentru contact sunati la nr de tell 0742928603

 

Pozele nu le atasez pana nu se clarifica daca anuntul e real sau nu :)

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare,

 

Imi iau si eu inima in dinti sa fac o recenzie....Va rog sa ma atentionati daca am omis vreo informatie vitala. 

 Am fost eu cu domnisoara acum aprox 1 luna. De program am uitat sa intreb.

 Am sunat de cateva ori pana sa raspunda, intr-un final am dat de ea. Am sunat iarasi de cateva ori pana sa poata vorbi. La prima discutie mi-a zis ca nu este in Tecuci momentan si ca este in vizita la cineva la Barcea (comuna apropiata de Tecuci). Banuiala mea e ca acolo locuieste. Nefutut  fiind de cateva zile am insistat sa merg sa o iau in acea seara si sa vin cu ea la un hotel in Tecuci. Mi-a zis ca nu ma cunoaste si la prima intalnire nu vine cu clientul, locatie nu poseda, asa ca singurul loc de desfasurare a ostilitatilor a fost in masina. 

 M-a ghidat prin telefon si este destul de simplu de ajuns. Pozele nu  sunt reale, mi-a precizat acest lucru la prima discutie telefonica. Fata are in jur de 24 ani, ea sustine 19. Bruneta, ochi verzi, parca poseda si ceva gene de bautura spirtoasa. 

 Tarifele sunt 70 lei nr sau 120 1 h, oral cu normal. Anal nu face nici daca insisti. Am optat pentru o ora.

  Fata se implica destul de mult. La oral are tendinta sa se folosesca de maini mai mult decat este necesar. Face ce ii ceri, are initiativa si pare sa ii placa pula. 

Si acum notele,

- aspect fizic: 7;

- igiena: 10, foarte curata, proaspat epilata si fara mirosuri ciudate;

- locatie - e naspa rau in masina;

- prestatie: 9.

 Sunt convins ca daca actiunea se desfasura la hotel era o experienta mai placuta. De revenit ? Cu siguranta!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

La prima discutie mi-a zis ca nu este in Tecuci momentan si ca este in vizita 

 Cat e scris in recenzie e suficient, si anuntul a fost dat pentru Tecuci

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

"ptbl" ai putea sa ne dai mai mult detalii despre domnisoara ? nu de alta dar eu nu pot vedea nici pozele alea false ca sa imi fac o idee "cu ce nu seamana". 

felicitari pentru prima recenzie si mai asteptam si altele ;). si inca o chestie ? chiar e pufoasa ? :)

Link spre comentariu

Va salut fratilor.

Vedeti ca fata raspunde la numarul din titlu. Am apelat-o astazi eu de mai multe ori, dar din pacate nu prea a putut ea sa vorbeasca. Din ce am reusit sa scot de la ea, a reiesit faptul ca mai activeaza (asta doar in Tecuci) si  din pacate doar in masina (nu merge la hotel sau in alta parte cu cei pe care nu ii cunoaste). Prima impresie care ti-o lasa (vocea auzita la telefon), ii tradeaza apartenenta ei de undeva de la tara.

Nu am reusit sa aflu ce preturi practica, pentru ca ceea ce se auzea in fundal , lasa de inteles ca fata se fereste sa dea detalii in prezenta anumitor persoane ( eventuale rude).

Cei care aveti interesul de a ajunge prin zona, poate reusiti sa aflati mai multe detalii de la ea.

Ma inclin si va doresc  succes.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...