Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 14 minute, iguana3 a spus:

Ai terminat de descarcat tirul si acuma ai timp de glumite? 😉

Nu inteleg faza cu tirul,  daca faptul ca esti prost, si nu stii sa vorbesti corect ti se pare glumita, inseamna ca esti prost de mic, acum doar te joci 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 3 ore, leoleutu a spus:

Nu stiu am încercat sa ma logez si nu am putut 

Trebuie să plătești cca.40 lei pentru un abonament valabil 1 an. Îți completezi profilul,  poți atașa și pozele tale/voastre cu sex explicit. 

Poți vorbi doar prin mesaje pe site sau poți schimba numere de telefon și discuta apoi pe whatsapp,  fără a mai intra pe swingingclub.ro. 

Poți căuta profiluri cu poze sau fără,  dar te-aș sfătui să nu bifezi doar cu poze pentru că unii din cei ce pun poze pot apoi să nu mai intre pe site cu zilele și degeaba au poze !!

Eu am un cont acolo (cuplu),  am primit și propuneri de întâlniri dar consoarta mea nu vrea să se "bage".

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 1 oră, breakingbad a spus:

Nu inteleg faza cu tirul,  daca faptul ca esti prost, si nu stii sa vorbesti corect ti se pare glumita, inseamna ca esti prost de mic, acum doar te joci 😉

Lasa ca stiu eu faza cu "tirul". Asta e , mai greseste lumea,  mai tastam rapid, mai pe furis sa nu fim vazuti de catre consoarte. Ma bucur ca ai revenit, sper ca esti mai "sanatos"😉

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 21 ore, iguana3 a spus:

Lasa ca stiu eu faza cu "tirul". Asta e , mai greseste lumea,  mai tastam rapid, mai pe furis sa nu fim vazuti de catre consoarte. Ma bucur ca ai revenit, sper ca esti mai "sanatos"😉

Bravo, gandesti ca un barbat adevarat, pentru faptul ca esti prost este sotia de vina 😂😂😂😂

 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 3 ore, gigolo78 a spus:

Eu cautam un cuplu, nu vroiam sa va jigniti voi pe aici....

Sincer...chiar nu stiu...prin craiova e greu de gasit asa ceva. Iar jignirile sunt un "razboi" vechi amuzant pentru mine. Daca cunosteam un cuplu iti recomandam. Poate gasesti si ne anunti . Succes!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 ore, gigolo78 a spus:

Eu cautam un cuplu, nu vroiam sa va jigniti voi pe aici....

Ți-am zis despre swingingclub.ro  

Eu/noi am primit propuneri și numere de whatsapp de la profilurile mikicuplu  ; MSFR21 ; rickrich ; crroco69 ; marinela_m și alții. Nu am făcut nimic pentru că "a mea" nu vrea să se bage. Deci plătește abonamentul,  fă-ți cont și încearcă cu cei de mai sus. Dar vezi să vrea și partenera ta 🤔

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...