Sari la conținut

Fetite la strada pe Bacău


Postări Recomandate

  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Neața! Ieri mai era una împreună cu bruneta. Da, bruneta arată binișor, e oricum altceva decât ce e în oferta din zona aia, poți spune că e de top la ce strâmbe stăteau pe acolo. 😅 Ca idee, doar am întrebat că nu mă pasionează genul ăsta de descărcare, prefer să dublez suma și să am parte de confort și sex mai bun, e 80 de lei combinat,sau muie și pizda după cum s-a exprimat chiar ea. 🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, dpf a spus:

Neața! Ieri mai era una împreună cu bruneta. Da, bruneta arată binișor, e oricum altceva decât ce e în oferta din zona aia, poți spune că e de top la ce strâmbe stăteau pe acolo. 😅 Ca idee, doar am întrebat că nu mă pasionează genul ăsta de descărcare, prefer să dublez suma și să am parte de confort și sex mai bun, e 80 de lei combinat,sau muie și pizda după cum s-a exprimat chiar ea. 🤷‍♂️

Si eu personal ma feresc de astea de la strada si ai dreptate. In afata de bruneta asta, restul balauri 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Astea două au fost și pe cameră când a dat frigul sau ne-au închis ăștia în case, nu mai știu exact care din situații. Deschisese un coleg futac topic cu anunțul lor, dar nu l-am mai găsit. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
1 oră în urmă, alexandruftw a spus:

Pe unde mai sunt fete la strada?

Le găsești de la rondul cu avion care duce la Onești până la intersecția cu Sărata , la piata de carting  și la lizieră la Dumbrava , mai erau și la ieșire din Bălcescu la intersecția cu Faraoani dar nu le-am mai văzut de mult....

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

La lizieră le-am văzut pe la 14-15 , iar la rondul de la Onești și spre Sărata in general dimineața pe la 9 -10

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

De dimineata pana la 13-14... de obicei de unde incep tirurile parcate pana la parcarea din dreapta intrarii pe pod. Preturile variaza... sunt vreo 3 care lucreaza acolo. Cea mai plinuta si ok la fata cere 70 ron pe un oral np. De dimineata in general le gasesti pe cele de strada. Si cea stridenta de la avion ...care te fura cu strampii plasa dar are puf pe fata si la mustata... si aia tine la pret... cerea 150 pe un combinat:))... Era candva la iesirea spre Sarata o Blonda tunsa scurt... vopsita. Cam in varsta dar ok la corp. Cerea 100 pe total. Facea un oral fortat... gemut fals si aruncat in membru... mai mai sa-si  invineteasca gatul. Am rugat-o sa inceteze si sa puna frumos buzele la treaba. Prima oara cand la un oral neprotejat simteam mai putin ca la unul cu prezervativ gros si facut aiurea.:))  Cica sta pe la gara. Poate mai revine

 

Link spre comentariu
La 04.05.2022 la 10:54, alexandruftw a spus:

Tot m-am plimbat si nu am gasi nici-o fata. Pe unde mai sunt?

La sesnusl giratouriu de la intrare in Bacau cum vi spre Onesti am vazut una azi si am mai vazut cateva dimineata de pe la ora 9 mai gasesti la sensul giratoriu cum vi de la Onesti prima iesire e o babeta incercata de mine pentru un oral merge..e ok.. dar daca vrei sa futi mai e unua cam la 24, 25 de ani cu ceva forme frumoase.. De curiozitate am incercat o si chiar super tipa voia 150 si i am zis daca vrea 100 sa urce..Ce sa zic cum a decurs intalnirea ? Un oral frumos cu limba si un normal umed natural si mie mi s a parut stramta posibil am fost primu:)))) Merita incercat!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am revenit in Bacau de vreo saptamana. Propun sa schimbam numele site-ului. Cred ca le reprezinta mai bine pe cele de la strada.  Locatiile sunt la fel. Uneori cu ceva in plus.  Mai nou, e una chiar la spalatoria auto de la avion. La 10 metri de locul actiunii. Tipa e aproape "in locatie". O bruneta noua de la intersectia babei pana la drumul spre Sarata. Nu e de etnie si chiar arata ok.     

  In fine... ceva nou intre ruinele stabilite. Stati linistiti, tot pe fast fuck, tot dragute pana iau banul , apoi se grabesc si fac urat. Nu nu... tot nu merita. Pretul face diferenta. Aparent, multi optau pentru un oral ca e rapid si nu prea au ce fura... bat in ea pana termini... fie in balon sau fara... Daca il faceau aiurea, dura mai mult... sau daca dura prea mult si faceau urat, trebuia sa asculte de indicatiile clientului ca sa scape mai usor. Toata bataia de cap pentru un 50 ron amarat.  S-au decis ca nu merita...si au ridicat preturile. Ba 70, ba chiar 80-85ron pe oral. Sa merite deranjul. O zi intreaga in soare, pleci ragaind si nu scoti destul pt spaga, tigari, peste si cheltuieli. DAR... si asta e foarte important...NU au scumpit tot meniul. Doar oralul. Combinatul e tot 100ron. Parca e haosul pretului la carburanti. Scumpesti doar ce se cere.  Da...sunt care au urcat la 150 ron combinatul... dar sa fim seriosi. E masochism sa platesti acelasi pret la strada ca la una din tipele serioase cu locatie. Adica, tipa mai solida cu plasa pe picioare si fusta scurta... ca incep sa fie stridente cat a dat caldura, are mustata vizibila, daca ridici privirea de la craci. Fiecare cu fetish-ul lui. 

   Acum va intreb : nu sunt ele adevaratele nimfomane?  Doar la cum suna... vrei o muie? la mine e 70-80... daca vrei fara balonas e 90...  sau daca vrei combinat e 100.  Mai arunca 10-20ron si hai sa ne futem :)) Astept sa vad una care vrea sa imparta diferenta... "uite, sa nu zici ca sunt pusa pe muls bani... las jumate de la mine" :))   Macar fluctueaza piata. S-au scumpit toate... dar nimeni nu mai umbla la servicii. 

  

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Redeemer77 a spus:

Am revenit in Bacau de vreo saptamana. Propun sa schimbam numele site-ului. Cred ca le reprezinta mai bine pe cele de la strada.  Locatiile sunt la fel. Uneori cu ceva in plus.  Mai nou, e una chiar la spalatoria auto de la avion. La 10 metri de locul actiunii. Tipa e aproape "in locatie". O bruneta noua de la intersectia babei pana la drumul spre Sarata. Nu e de etnie si chiar arata ok.     

  In fine... ceva nou intre ruinele stabilite. Stati linistiti, tot pe fast fuck, tot dragute pana iau banul , apoi se grabesc si fac urat. Nu nu... tot nu merita. Pretul face diferenta. Aparent, multi optau pentru un oral ca e rapid si nu prea au ce fura... bat in ea pana termini... fie in balon sau fara... Daca il faceau aiurea, dura mai mult... sau daca dura prea mult si faceau urat, trebuia sa asculte de indicatiile clientului ca sa scape mai usor. Toata bataia de cap pentru un 50 ron amarat.  S-au decis ca nu merita...si au ridicat preturile. Ba 70, ba chiar 80-85ron pe oral. Sa merite deranjul. O zi intreaga in soare, pleci ragaind si nu scoti destul pt spaga, tigari, peste si cheltuieli. DAR... si asta e foarte important...NU au scumpit tot meniul. Doar oralul. Combinatul e tot 100ron. Parca e haosul pretului la carburanti. Scumpesti doar ce se cere.  Da...sunt care au urcat la 150 ron combinatul... dar sa fim seriosi. E masochism sa platesti acelasi pret la strada ca la una din tipele serioase cu locatie. Adica, tipa mai solida cu plasa pe picioare si fusta scurta... ca incep sa fie stridente cat a dat caldura, are mustata vizibila, daca ridici privirea de la craci. Fiecare cu fetish-ul lui. 

   Acum va intreb : nu sunt ele adevaratele nimfomane?  Doar la cum suna... vrei o muie? la mine e 70-80... daca vrei fara balonas e 90...  sau daca vrei combinat e 100.  Mai arunca 10-20ron si hai sa ne futem :)) Astept sa vad una care vrea sa imparta diferenta... "uite, sa nu zici ca sunt pusa pe muls bani... las jumate de la mine" :))   Macar fluctueaza piata. S-au scumpit toate... dar nimeni nu mai umbla la servicii. 

  

La tipa cu plasa pe picioare am fost eu la ea, iti cere 150 dar nu are nici o treaba cu meseria.. am incercat o eu mi a facut un oral JALNIC apoi am zis sa facem un normal a ridicat fusta a dat plasa oleaca in jos si na de aici. Efectiv nu i am vazut nici macar pasarica sa o vad cum arata.. am pompat 2 3 minute apoi mi a venit o scrumbie pe la nas si i am zis sa imi faca un oral iar ca nu ma pot termina asa.. a m ai supt o 5 minute cu dinti de ma durea plua..am cam incercat tot de la strada.. nu recomand nici una..la apartament e cel mai ok..ciocane tari

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 25 minute, Andrei2630 a spus:

O să trec azi prin Bacău și aș vrea să știu unde găsesc una pentru muie pe la ora 15-16h

La ora aceea nu mai găsești decât pe publi

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...