Sari la conținut

Masaj , doamna 50 ani.


Postări Recomandate

Nu am de ce sa fi postat aiurea, femeia asta a zis.

Am intrebat-o daca face inghinal si a zis ca da cu finalizare contra cost;apoi am intrebat-o daca se poate finalizarea si altfel. A zis ca doar normal 50 lei in plus.

Nu as fi avut motiv sa deschid un subiect, sa ce... ?

Link spre comentariu
  • Oras:Departe
  • Oras:Departe
4 hours ago, peter05 said:

Nu am de ce sa fi postat aiurea, femeia asta a zis.

Am intrebat-o daca face inghinal si a zis ca da cu finalizare contra cost;apoi am intrebat-o daca se poate finalizarea si altfel. A zis ca doar normal 50 lei in plus.

Nu as fi avut motiv sa deschid un subiect, sa ce... ?

Pai uite ca sunt doi deja care zic ca minti.

Link spre comentariu
Acum 7 minute, omuleom a spus:

Pai uite ca sunt doi deja care zic ca minti.

Nu mai inteleg nimic, nu as fi avut motiv. Doamna cred ca si-a "schimbat" serviciile cand a vazut ca a fost sunata pentru asa ceva, altfel nu-mi explic.

Am intrebat daca a fost cineva in ideea ca stau la 50km de tg. jiu, iar cand ajung in oras, sa stiu daca merg la sigur sau nu, asta a fost toata ideea cu acest subiect. Daca nu e ceea ce am zis, atunci rugam moderatorul sa poata sa stearga acest subiect deschis.

Link spre comentariu
Vizitator sorina80
Reputație: 0
Acum 3 ore, raduejaculare a spus:

ai care ati promovat anuntu sunteti niste tristi , sa va fut in gura morti , multumim sorin !

Cu drag! Ii și pacat sa Bati drumul degeaba, eu m-am dus datorită recenziei și de Rușine am rămas la un masaj de relaxare...

Link spre comentariu

La 01.02.2021 la 6:27, sorina80 a spus:

Am fost eu și ii vorba doar de masaj...și se și vede clar ca doar așa ceva practica...

Poți să mi spui cum arată doamna, am vorbit acum 5 minute și a zis că face inghinal și normal în funcție de caz......, Spune-mi daca sa fac sau nu deplasarea.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...