Sari la conținut

Masaj , doamna 50 ani.


Postări Recomandate

  • Oras:tei
  • Oras:tei

ba tu esti nebun , daca iti plac maturele spre babe , te duci si atat , nu mai cauti nod in papura , mie unu imi plac , am o fascinatie fata de ele , dute nu mai sta pe ganduri , io abia astept sa ma duc si io personal , cu cat are tatele mai lasate cu atat mai bine , cu cat e mai coapta cu atat mai uimitoare ca inca si-o mai da in buba !

Link spre comentariu
1 oră în urmă, raduejaculare a spus:

ba tu esti nebun , daca iti plac maturele spre babe , te duci si atat , nu mai cauti nod in papura , mie unu imi plac , am o fascinatie fata de ele , dute nu mai sta pe ganduri , io abia astept sa ma duc si io personal , cu cat are tatele mai lasate cu atat mai bine , cu cat e mai coapta cu atat mai uimitoare ca inca si-o mai da in buba !

Spor atunci, eu vreau altceva....matura nu e o problema că este că nici eu nu am 20 de ani.......sa nu fie chiar baba și să arate cat de cat pt un masaj inghinal. Daca arata bine.....vedem.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare ! Am fost eu la doamna și face doar masaj de relaxare nimic mai mult (are cursuri in așa ceva) .Cine a zis că face finalizare și normal bate câmpii sincer . Femeia este serioasă .

 

Respect ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...