Sari la conținut

Tatiana 0741804041


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 servicii
*Oral protejat 
* oral neprotejat ( doar dacă igiena  corespunde)
* poziția 69 
* sex normal (doar protejat) 
* fetișuri 
*dominare usoara (verbală fizică penetrare anală) 
*sărutări

*fk (Dacă există compatibilitate) 
*masaj  erotic si de relaxare 
Anal ,finalizari orale/faciale - NU FAC 

Preturi 

*150 -30 min 

*250 -60 min 

Serviciile sunt incluse 😘💋💯

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 01.02.2021 la 17:23, jack247 a spus:

Făcut azi o vizită Tatianei, confirm pozele ca fiind originale. Tatuajul de pe umăr îl veţi regăsi la "locul faptei". 😃

E un pic mai skinny în realitate; comunicativă, curată, prosoape curate, locaţia ok.

on-9 

np-8

aspect -8

locație -10

atitudine-10, ochi verzi, fk, discuţie agreabilă.

De revenit? Nu obişnuiesc, dar pentru Tatiana aş putea face o excepţie.

😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Individa asta este o mare TEPARA! Dupa ce am stabilit sambata ca ne vedem in jurul orelor 20, primesc locatia si cand ajung acolo imi spune ca ma suna ea inapoi ca e ocupata! La 22 26 imi scrie mesaj ca nu a putut scapa de nu stiu ce client! 
Ii spun ca se poate revansa iar aseara o intreb la cat incepe astazi programul si imi confirma 8 30, o intreb daca ne putem vedea atunci si zice ca da. Tot aseara ma intreaba pe la 21 20 daca am vrut sa fie 1:1, nestiind ce inseamna asta! O intreb si ea imi spune ca ma astepta, ii explic ca era vorba de 8 30-9 dimineata si confirma ca ma asteapta dimineata!

Sun de pe drum, ajung la locatie, mai sun odata, absolut nimic! Ii dau mesaje si nimic, nici macar nu se oboseste sa raspunda! O mare TEPARA, nu va recomand niciunuia dintre voi! 

Am print screen cu toata conversatia daca cineva are impresia ca fabulez! Spor la futut, da nu la asta!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Inainte de a comenta în halul acesta întreba-te dacă persoana/individa respectiva e ok intr-adevar nu am mai raspuns dar nu pt ca am vrut să îți dau teapa ci pt simplu fapt ca nu am fost  in brasov in ziua nu am fost disponibilă deloc toata ziua am avut un incident si a trebuit să plec în dimineața  respectiva foarte devreme , cine m-a cautat in ziua respectiva a văzut că nu am raspuns deloc la la telefon nimănui 

A fost singurul incident de genul de cand sunt la brasov asa ca nu sunt TEPARA pt cum e vrea să înțeleagă 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 11.02.2021 la 17:45, slayer_hot a spus:

Individa asta este o mare TEPARA! Dupa ce am stabilit sambata ca ne vedem in jurul orelor 20, primesc locatia si cand ajung acolo imi spune ca ma suna ea inapoi ca e ocupata! La 22 26 imi scrie mesaj ca nu a putut scapa de nu stiu ce client! 
Ii spun ca se poate revansa iar aseara o intreb la cat incepe astazi programul si imi confirma 8 30, o intreb daca ne putem vedea atunci si zice ca da. Tot aseara ma intreaba pe la 21 20 daca am vrut sa fie 1:1, nestiind ce inseamna asta! O intreb si ea imi spune ca ma astepta, ii explic ca era vorba de 8 30-9 dimineata si confirma ca ma asteapta dimineata!

Sun de pe drum, ajung la locatie, mai sun odata, absolut nimic! Ii dau mesaje si nimic, nici macar nu se oboseste sa raspunda! O mare TEPARA, nu va recomand niciunuia dintre voi! 

Am print screen cu toata conversatia daca cineva are impresia ca fabulez! Spor la futut, da nu la asta!

Totuși  are cîteva recenzii bune fata, mi-e greu să cred că e țepară. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 12.01.2022 la 19:34, bob000 a spus:

Nu au nici o legătură, tipa din anunț nu e cea din topic. 

 

Nu ca era nevoie de confirmare...statistic stiu ca nu greseste...am luat contact cu ea pe wapp si a confirmat ca al ei este anuntul...acu', daca minte...stiu si eu...

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0
Acum 2 ore, sprinter blue a spus:

Nu ca era nevoie de confirmare...statistic stiu ca nu greseste...am luat contact cu ea pe wapp si a confirmat ca al ei este anuntul...acu', daca minte...stiu si eu...

Poate greșesc eu, dar ciudat ca nu a scris aici pe forum, și pozele... Nu prea seamănă, au dispărut tatuajele pe brat de pe umăr, în pozele de pe publi

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 12 minute, bob000 a spus:

Poate greșesc eu, dar ciudat ca nu a scris aici pe forum, și pozele... Nu prea seamănă, au dispărut tatuajele pe brat de pe umăr, în pozele de pe publi

 

 

Tatuajele dragul meu  bob000 sunt acoperite cu " tattoo cover " tin sa va reamintesc nu imi postez poze cu tatuajele le ascund cat pot chiar dacă nu ies cele mai reușite fotografii imi pare si mie rău dar asta e aici sunt pt cateva zile si restul timpului acasă si nu as dori sa remarce vreun "prieten" sa ma posteze pe alte retele știți ce spun... 

În fine... va astept cu drag va poop 

  • Like 1
Link spre comentariu
Chiar acum, TatianaBv a spus:

Tatuajele dragul meu  bob000 sunt acoperite cu " tattoo cover " tin sa va reamintesc nu imi postez poze cu tatuajele le ascund cat pot chiar dacă nu ies cele mai reușite fotografii imi pare si mie rău dar asta e aici sunt pt cateva zile si restul timpului acasă si nu as dori sa remarce vreun "prieten" sa ma posteze pe alte retele știți ce spun... 

În fine... va astept cu drag va poop 

pana la cat lucrezi azi?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Pret 

150/ 30 min

250 / 1h 
Locatie: str zizinului (vis-a-vis de biserica greco-catolica de pe traian ) 

Va astept intre orele 9:00si 22:00 

Pt detalii 0753344159 si pe  whatsapp 

Dacă nu reușești telefonic lasă un mesaj raspund imediat ce ma eliberez 

Weekend plăcut va poop😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare grup sambata am fost si eu la domnișoara,am vorbit pe WhatsApp,am confirmat întâlnirea,a mai durat 5 minute ca a avut niste treaba,dar am inteles,in fine,m-a sunat cand a terminat si mi-a spus sa urc la ea, cand am ajuns in fata usii,a deschis ușa in asa fel sa nu o pot vedea,cand am intrat in casa,mi-a picat fața cat de frumoasă poate fi,a inceput sa imi bata inima mai tare si ma încălzisem,m-am descălțat si am mers in locul întâmplării, intrat in cameră i-am dat cadoul,am scapat de haine si dupa am trecut la actiune,a inceput cu un OP foarte bine facut, cu gheruțele la sateliți si cu mai multe viteze, dupa am trecut la misionar,care nu pot spune a fost fenomenal,cu gemete care mie mi-au parut reale acum nu stiu daca e o buna actriță sau chiar a fost adevarat, in timpul actiunii am avut loc si de fk care a fost wow,ajuns la sfârșit terminat in căciuliță,am dat sa ma imbrac sa plec.

 

Cadou:150 lei

OP:8(daca era NP era peste medie)

FK:10

NP:9 (mi-as fi dorit sa o pun in mai multe pozitii)

De revenit:sigur că da

Ps:sunt băiatul care l-ai intrebat cand se incalta daca e bine si o intrebare gemetele alea au fost reale?))

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Romanistan
  • Oras:Romanistan
47 minutes ago, xdick69 said:

Salutare grup sambata am fost si eu la domnișoara,am vorbit pe WhatsApp,am confirmat întâlnirea,a mai durat 5 minute ca a avut niste treaba,dar am inteles,in fine,m-a sunat cand a terminat si mi-a spus sa urc la ea, cand am ajuns in fata usii,a deschis ușa in asa fel sa nu o pot vedea,cand am intrat in casa,mi-a picat fața cat de frumoasă poate fi,a inceput sa imi bata inima mai tare si ma încălzisem,m-am descălțat si am mers in locul întâmplării, intrat in cameră i-am dat cadoul,am scapat de haine si dupa am trecut la actiune,a inceput cu un OP foarte bine facut, cu gheruțele la sateliți si cu mai multe viteze, dupa am trecut la misionar,care nu pot spune a fost fenomenal,cu gemete care mie mi-au parut reale acum nu stiu daca e o buna actriță sau chiar a fost adevarat, in timpul actiunii am avut loc si de fk care a fost wow,ajuns la sfârșit terminat in căciuliță,am dat sa ma imbrac sa plec.

 

Cadou:150 lei

OP:8(daca era NP era peste medie)

FK:10

NP:9 (mi-as fi dorit sa o pun in mai multe pozitii)

De revenit:sigur că da

Ps:sunt băiatul care l-ai intrebat cand se incalta daca e bine si o intrebare gemetele alea au fost reale?))

 

 

salutare! poti confirma ca e tipa din pozele de mai sus? daca e asa imi pare foarte buna de pula si am sa trec si eu sa o fut. multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...