Sari la conținut

A fost cineva. ? Claudia 0741038008


adiuserr

Postări Recomandate

Am fost eu la domnisoara! Foarte tanara si foarte frumoasa si la trup dar si la fata! Iar de pizda te indragostesti pe loc! Rar asa pizda frumoasa, curata si umeda! Am linso minute in sir si nu m-am saturat! E genul de fata la care daca vrei sa mergi si sa o futi bine, trebuie sa iti faci o laba inainte, altfel te termina in doua minute! Ori ii place pula mult, ori o facut sport, dar se misca in pula de te termina pe loc! A trebuit sa o opresc de cateva ori ca sa nu ma termin instant! Oral neprotejat facut ca la carte, sta oricum o pui, comunicativa, face si anal dar eu nu am incercat, 150 lei 30 minute. Am ajuns la ea foarte stresat din motive personale, dar am plecat super ok! Merita vizitata si de revenit!

  • Like 5
Link spre comentariu
Acum 7 ore, oldcock a spus:

Am fost eu la domnisoara! Foarte tanara si foarte frumoasa si la trup dar si la fata! Iar de pizda te indragostesti pe loc! Rar asa pizda frumoasa, curata si umeda! Am linso minute in sir si nu m-am saturat! E genul de fata la care daca vrei sa mergi si sa o futi bine, trebuie sa iti faci o laba inainte, altfel te termina in doua minute! Ori ii place pula mult, ori o facut sport, dar se misca in pula de te termina pe loc! A trebuit sa o opresc de cateva ori ca sa nu ma termin instant! Oral neprotejat facut ca la carte, sta oricum o pui, comunicativa, face si anal dar eu nu am incercat, 150 lei 30 minute. Am ajuns la ea foarte stresat din motive personale, dar am plecat super ok! Merita vizitata si de revenit!

Vai ma simt flatata,multumesc frumos,te mai astept😁 Si as vrea sa fac o mica corectie anal NU FAC,probabil ai inteles gresti 😔 se mai intampla

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...