Sari la conținut

Andrada❤❤ 0748684786


Postări Recomandate

Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 13 minute, bolundau a spus:

sunt mandru ca sunt de la tara,ai inteles? daca esti de la oras nu te chinuii, n-ai cum sa intelegi nimic din asta

Deschide topic de discuții și părăsiți topicele fetelor cu cearta inutila!

Mersi!

Link spre comentariu

Salutare 

Recent am ieșit de la Andrada este o fata naturala,frumoasa, are si colega.Totul protejat se implica ,pot sa vorbesti cu ea orice vrei foarte simpatica .

Am stat la o finalizare

Amenda 150 ron.

De revenit pt mine Da 

Te pup Andrada.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
28 minutes ago, bossbo said:

Salutare 

Recent am ieșit de la Andrada este o fata naturala,frumoasa, are si colega.Totul protejat se implica ,pot sa vorbesti cu ea orice vrei foarte simpatica .

Am stat la o finalizare

Amenda 150 ron.

De revenit pt mine Da 

Te pup Andrada.

Te mai astept,pupiiiiiii🤗🤗😍😍😍!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
9 hours ago, adamura said:

stai toata saptamana? ai colega? sper sa te prind!

Buna seara,eu așa sper,sa ne întâlnim ....și da am și colega,dar nu lucrăm împreună. Noapte buna,te pup!💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 13 ore, Andrada.27 a spus:

Buna dimineața băimăreni ,astăzi ajung in Baia Mare și voi fi activa de la 12:30! Va aștept cu drag! Zi minunata!!!❤️❤️😘😘😘❤️❤️❤️

IMG_20210227_190322_483.jpg

IMG_20210227_190304_583.jpg

IMG_20210227_190241_988.jpg

Pozele astea fără lenjeria intima ai?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
3 hours ago, Andrada.27 said:

Buna seara,eu așa sper,sa ne întâlnim ....și da am și colega,dar nu lucrăm împreună. Noapte buna,te pup!💋💋💋💋

Super! Sper si eu sa ne intalnim, pana zilele urmatoare, nu ne pui si noua o poza sa iti vedem mai bine sanii aia frumosi si foarte laudati de colegii din Constanta? Multumesc, in numele tuturor colegilor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
8 hours ago, adamura said:

Super! Sper si eu sa ne intalnim, pana zilele urmatoare, nu ne pui si noua o poza sa iti vedem mai bine sanii aia frumosi si foarte laudati de colegii din Constanta? Multumesc, in numele tuturor colegilor!

💋💋IMG_20210308_112925_621.jpg.f67a4caa05a2e49549255124e4794b06.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Salut am  făcut si eu o vizita pe la Andrada fata este foarte ok drăguța  curată deschisă la minte. Am rămas surprins de ea. Am început cu o poveste înainte de fapte după care a început cu un oral  bunicel dar nu aveam răbdare și am trecut la normal unde am pus-o cum am vrut si cat am vrut si nu a comentat . Totul protejat. De revenit normal . Sper sa ii placa pe la noi sa mai pot pompa pe la ea..  tariful a fost 150 roni  mulțumesc Andrada👍👍👍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
1 hour ago, cypry123 said:

Salut am  făcut si eu o vizita pe la Andrada fata este foarte ok drăguța  curată deschisă la minte. Am rămas surprins de ea. Am început cu o poveste înainte de fapte după care a început cu un oral  bunicel dar nu aveam răbdare și am trecut la normal unde am pus-o cum am vrut si cat am vrut si nu a comentat . Totul protejat. De revenit normal . Sper sa ii placa pe la noi sa mai pot pompa pe la ea..  tariful a fost 150 roni  mulțumesc Andrada👍👍👍

Îți mulțumesc și eu și te mai aștept cu mare drag.Zi faina îți doresc,te pup!💋💋💋❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...