Sari la conținut

Larisa timisoara 0729642495


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vizitat again bunaciunea de Larisa💋ma astepta pe tocuri in lenjerie intima cu forme rubi numai buna de palmuit. Ca si actiune oral spectaculos urmat cu normal in picioare as fi putut sa o imping toata ziua am zis sa ma termine oral ca no sa mearga altfel deci un final glorios cu multa multa crema pana la ultimul strop. Ce bogat am fost si ce sarac am plecat de la ea. Atitudine de nota 10 asa cum o stim. Te tzuc

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Am vizitat si eu titulara acestui topic... Și bine am făcut, ce pot spune e wow referitor la atitudine și nu numai. În urma convorbirii telefonice cădem de acord sa ne vedem în 20min,zis și făcut. În spatele ușii ma așteaptă în sutien și bikini, pe tocuri având o pufoseniein brate(dulce). Întru ne facem comozi un pic de chit-chat și începem cu un op(alegerea mea) care degenerează într-un răsfăț pt mine cu sânii, atenție la adiacente, nebunie. Dacă nu ma opream ma executa😜. Continuam cu un umeri craci, pe lateral și finalizez glorios în poz. Mama iedului😁. Mai stam un pic de vorba, menționez ca nu are tel lângă ea, nu ceas deci pro client maxim, nici urma de grăbit sau alte faze penibile. Trebuie sa și jurizam... :

Atitudine - 10

Op-9

Np-9

Igiena - 10

Locatie - 8

Halat-100

De revenit-oricând cu drag

În încheiere mulțumesc Larisa te pup de nu te vezi și colegilor "SPOR LA JOACĂ" 

PS_admin fa CV cu site-ul ca e jale  cum functioneaza(acces, navigare etc) cel puțin la mn. 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 ore, bikerboy1980 a spus:

Am vizitat si eu titulara acestui topic... Și bine am făcut, ce pot spune e wow referitor la atitudine și nu numai. În urma convorbirii telefonice cădem de acord sa ne vedem în 20min,zis și făcut. În spatele ușii ma așteaptă în sutien și bikini, pe tocuri având o pufoseniein brate(dulce). Întru ne facem comozi un pic de chit-chat și începem cu un op(alegerea mea) care degenerează într-un răsfăț pt mine cu sânii, atenție la adiacente, nebunie. Dacă nu ma opream ma executa😜. Continuam cu un umeri craci, pe lateral și finalizez glorios în poz. Mama iedului😁. Mai stam un pic de vorba, menționez ca nu are tel lângă ea, nu ceas deci pro client maxim, nici urma de grăbit sau alte faze penibile. Trebuie sa și jurizam... :

Atitudine - 10

Op-9

Np-9

Igiena - 10

Locatie - 8

Halat-100

De revenit-oricând cu drag

În încheiere mulțumesc Larisa te pup de nu te vezi și colegilor "SPOR LA JOACĂ" 

PS_admin fa CV cu site-ul ca e jale  cum functioneaza(acces, navigare etc) cel puțin la mn. 

Multumesc din suflet și va aștept din nou cu drag ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 ore, szoker_sutra a spus:

Vizitat again bunaciunea de Larisa💋ma astepta pe tocuri in lenjerie intima cu forme rubi numai buna de palmuit. Ca si actiune oral spectaculos urmat cu normal in picioare as fi putut sa o imping toata ziua am zis sa ma termine oral ca no sa mearga altfel deci un final glorios cu multa multa crema pana la ultimul strop. Ce bogat am fost si ce sarac am plecat de la ea. Atitudine de nota 10 asa cum o stim. Te tzuc

💓💓💓💓

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună ziua dragii mei.🤗🤗 Vreți sa petreceți clipe frumoase alături de cineva care va scoate din rutina zilnica?🤗🤗🤗 Nu va desparte decât un apel telefonic ❤️❤️❤️. Va pup și va aștept drag💓💓

IMG_20210309_110858.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, boriss_rar a spus:

La 15.30 am programare la dameza . Revin cu detalii.

Vezi ca poate apar poze cu tine pe aici daca dai detalii d'astea. Zic si eu ... poate nu ai luat in calcul.

S-auzim de bine!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dimineața dragilor. 💓💓Am revenit după o scurta perioada de pauza. Îmi cer scuze celor care nu le-am răspuns la mesaje sau la telefon dar am avut nevoie și eu de o mica pauza. Sunt disponibila începând de astăzi sa recuperam timpul pierdut. Locația cât și numărul de telefon este același asa ca va rog dragii mei sa începem ca și pana acum sa ne simțim bine împreună.❤️❤️❤️Va pup și va aștept cu drag 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 17 ore, niculetul a spus:

Bună

Tarife , servicii ???

Păcat că nu folosești și watts.up

Tarifele sunt următoarele :

100 de lei finalizarea

200 de lei ora 

Ca servicii: 

ON, NP. Săruturi corporale, finalizare corporala. Toate pozițiile 69 și altele🥰🥰

Link spre comentariu

Vizitator TheKing15
Reputație: 0

Eu am fost de mai multe ori la ea cu programare si tot timpul si-a respectat programarea..

acum asta e experienta mea

din punctul meu de vedere isi face treaba super bine :)

spor la fiecare

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...