Sari la conținut

Larisa timisoara 0729642495


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 03.05.2021 la 10:22, Larisa1990 a spus:

Hristos a înviat dragilor și Paște fericit. Țin sa va anunț ca sunt disponibila astazi pana în ora 22:00 la adresa bine cunoscuta. Va pup și va aștept cu drag 🤗🤗❤️❤️

Bună ziua dragii mei. Va invit astăzi sa începem un sfârșit de săptămână plăcut împreună. Va pup și va aștept cu drag 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Salutare colegi

Vizitat pe frumoasa Larisa/Cristina. Saptamana trecuta am sunato, am stabilit toate detaliile si am ajuns la ea. E o prezenta placuta, mi se pare chiar mai frumoasa decat in poze. M-a asteptat pe tocuri asa cum am rugato la telefon, chiar le-a purtat pe toata durata vizitei.

I-am oferit banii la inceput, 250 de lei pentru o ora, mi-a zis ca puteam sa-i las si la final, nu era problema.

Pentru dush mi-a oferit prosop curat, am facut dush de 3 ori, la inceput, dupa prima finalizare si inca o data la finalul vizitei.

Ajuns in pat, m-am facut confortabil, mi-am pus perna sub cap, ea a stat intinsa pe burta in fata mea. Actiunea a debutat cu sarutari pe corp din partea ei, apoi a inceput sa se frece foarte senzual cu sanii de instrument. Lins pe oua, lins pula de sus pana jos si deeptroath foarte incet ca ritm.Am mangaiato pe spate si pe fundul care si-l arcuia in timp ce-mi facea oral. Era foarte misto daca ar fi avut o oglinda in camera. Imi place ca nu incearca sa te termine repede, am oprito de cateva ori. Totusi, nu am reusit sa rezist prea mult si am ejaculat puternic pe funduletul ei bombat.

Pentru ca m-a inebunit cu formele ei,  i-am facut un masaj corporal cu ulei. Apoi trecut din nou la oral exact ca primul numar apoi am trecut la doggy. Aici ceva probleme, a intrat mai greut. Totusi fata nu a folosit lubrifiant. Vazand ca nu prea merge am rugato sa vina ea peste mine. Aici lucrurile au decurs mai ok, a inceput sa se miste mai repede, am incercat sa o sarut pe buze, dar s-a tras.

Pentru ca mi-a placut mult oralul ei, am trecut la marginea patului si ea in fund pe pat. Dupa putin facefuck am finalizat cu CIM.

O experienta foarte faina, fata este frumoasa si la fata si la corp, are si o personalitate placuta.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
La 24.03.2021 la 10:48, Larisa1990 a spus:

Multumesc din suflet și va aștept din nou cu drag ❤️❤️

Se pare ca nu ne vom mai vedea... Deoarece nu mai răspunzi nici la tel, nici la sms. Toate cele bune și colegilor "SPOR LA JOACA" 

Ps: poate oi fi greșit cu cv🤔

Link spre comentariu
Acum 8 ore, bikerboy1980 a spus:

Se pare ca nu ne vom mai vedea... Deoarece nu mai răspunzi nici la tel, nici la sms. Toate cele bune și colegilor "SPOR LA JOACA" 

Ps: poate oi fi greșit cu cv🤔

Da, nici mie nu imi mai răspunde. Am fost de vreo 3 ori la ea, dupa părerea mea a fost ok, nu cred sa fi gresit eu cu ceva. Probabil daca are din ce alege, ii alege pe cei care se termina repede si nici nu sunt foarte dotati, ca sa fie cat mai putin solicitant pentru ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 06.05.2021 la 9:51, Larisa1990 a spus:

Bună dimineața dragilor. Sunt disponibila astazi pana la ora 22:00 în locația mea pe care o știți și va aștept cu drag

IMG_20210309_111743.jpg

Bună dimineața dragilor. Țin sa va anunț ca sunt disponibila astazi. Va pup și va aștept cu drag, 💓💓

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dimineața dragilor !!!!!!!!
Sunt o fata eleganta, mereu cu zambetul pe buze. 
Compania mea va fi una dintre cele mai frumoase experiente ale tale, te invit intr-o locatie discreta si intima pentru a da frau liber fanteziilor tale.
Calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci. Igiena e pe primul loc. Pentru orice fel de detalii nu ezita sa ma suni la orice ora doresti .
Va pup si va astept sa petrecem clipe de neuitat impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 06.05.2021 la 9:51, Larisa1990 a spus:

Bună dimineața dragilor. Sunt disponibila astazi pana la ora 22:00 în locația mea pe care o știți și va aștept cu drag

IMG_20210309_111743.jpg

Bună dimineața dragilor. Va aștept sa începem o săptămână frumoasă împreună. Va pup și va aștept cu drag ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare, fiind in Timisoara, am ajuns din nou la Larisa ieri si vreau ca spun ca a ramas aceeasi fata draguta,cu servicii de nota 10. Din punctul meu de vedere face cel mai bun oral . De recomandat si de revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 17 ore, marcuiojan a spus:

Salutare, fiind in Timisoara, am ajuns din nou la Larisa ieri si vreau ca spun ca a ramas aceeasi fata draguta,cu servicii de nota 10. Din punctul meu de vedere face cel mai bun oral . De recomandat si de revenit.

Multumesc frumos ❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună ziua dragii mei. Vreți sa scăpați de monotonia zilnica? Atunci va stau la dispoziție astăzi pana în ora 22:00 sa petrecem împreună clipe minunate. Va pup și va aștept cu drag 💓💓💓💓

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ceau colegii.

Dupa multe încercări am ajuns ieri in sf la Larisa.

Pot spune ca totul a fost minunat

ON - 10 +
NP - 10 +
Nu am fost grabit deloc,totul a decurs fără graba,cu oral ușor ai delicat.

Desi ea spune ca nu e foarte calda,nu e deloc așa,e chiar foarte primitoare și cu bun simt,te face sa te simți iubit si apreciat,glumeața și fermecătoare..

Eu cu siguranța voi reveni..

O recomand cu cea mai mare încredere..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună ziua dragii mei. Vreți sa scăpați de monotonia zilnica? Atunci va stau la dispoziție astăzi pana în ora 22:00 sa petrecem împreună clipe minunate. Va pup și va aștept cu drag 💓💓💓💓

Buna dimineața dragilor. Va pup și va aștept cu drag și astăzi sa începem un sfârșit de săptămână cu bine❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , 

Cei care reusiti sa va intalniti cu aceasta frumusete spune ti si voi cum reusiti ? 

De 2 ori am planificat cu domnisoara sa ne vedem si cand am ajuns la adresa nu a mai raspuns la tel...

Ce mai trebuie facut ca sa nu iau teapa ? 

Multumesc si o zi minunata.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 26 minute, Fan_larisa a spus:

Salut , 

Cei care reusiti sa va intalniti cu aceasta frumusete spune ti si voi cum reusiti ? 

De 2 ori am planificat cu domnisoara sa ne vedem si cand am ajuns la adresa nu a mai raspuns la tel...

Ce mai trebuie facut ca sa nu iau teapa ? 

Multumesc si o zi minunata.

Poti sa ne spui cum a decurs conversatia ta cu ea la telefon?

Vad ca ai username Fan_larisa. Daca-i spui chestii de genul ,,m-am indragostit de pozele tale" sau ,,sunt mort dupa tine" sunt sanse mari sa nu te primeasca. Poate, sa evite o conversatie jenanta la telefon, iti spune sa vii la ea, dar atunci nu mai raspunde. Nu ma intelege gresit, cel mai probabil ai conversat normal cu ea, am dat doar un exemplu.

Cand am fost la ea, mi-a povestit ca cineva a platito sa-i cumpere lenjeria ei folosita. Poate daca te simte prea ,,doritor" incearca sa te evite ca sa nu mai treaca prin situatii de genul.

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, valy95 a spus:

Poti sa ne spui cum a decurs conversatia ta cu ea la telefon?

Vad ca ai username Fan_larisa. Daca-i spui chestii de genul ,,m-am indragostit de pozele tale" sau ,,sunt mort dupa tine" sunt sanse mari sa nu te primeasca. Poate, sa evite o conversatie jenanta la telefon, iti spune sa vii la ea, dar atunci nu mai raspunde. Nu ma intelege gresit, cel mai probabil ai conversat normal cu ea, am dat doar un exemplu.

Cand am fost la ea, mi-a povestit ca cineva a platito sa-i cumpere lenjeria ei folosita. Poate daca te simte prea ,,doritor" incearca sa te evite ca sa nu mai treaca prin situatii de genul.

 

Salut, multumesc pt raspuns.

Denumirea ce o am la user se datoreaza faptului ca am facut acest cont special pt ce am scris mai sus ,

Domnisoara asta mi a atras mult atentia din poze si din stilul ei de a scrie pe acest forum dar si luand in considerare feedback ul pozitiv dat de alti clienti aici, insa disperat nu sunt si deci nu am folosit termenii dati in exemplul dvs , a decurs normal la telefon am vorbit formal amandoi, salutat , rugat sa primesc informatii despre serviciile ei si apoi mi a spus ca va trebui sa o sun cu 10-15 min inainte sa ajung la ea, am multumit si am inchis ,

In momentul in care am plecat de la locatia mea spre ea am sunat si dat un sms la care nu a raspuns si am zis hai ca poate e ocupata o mai sun cand ajung , insa raspunsul a fost acelasi, adica fara raspuns , dupa 3-4 apeluri la intervale de cateva minute (total 30 min asteptat in fata blocului) mi am dat seama ca incerc degeaba .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Fan_larisa a spus:

Salut , 

Cei care reusiti sa va intalniti cu aceasta frumusete spune ti si voi cum reusiti ? 

De 2 ori am planificat cu domnisoara sa ne vedem si cand am ajuns la adresa nu a mai raspuns la tel...

Ce mai trebuie facut ca sa nu iau teapa ? 

Multumesc si o zi minunata.

Bună. Nu știu dragule cine ești sincer. Dacă nu ai fost la mine și vrei sa vii trimite un mesaj acum sau sună-mă și stabilim o întâlnire. Dacă nu am răspuns la telefon probabil se mai și întâmplă ca sunt multe persoane care spun ca vin în 10 minute și eu aștept câte o jumătate de ora și dacă vad ca nu vii în timpul asta eu nu pot ști dacă e teapa sau nu. Înțelegi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, valy95 a spus:

Poti sa ne spui cum a decurs conversatia ta cu ea la telefon?

Vad ca ai username Fan_larisa. Daca-i spui chestii de genul ,,m-am indragostit de pozele tale" sau ,,sunt mort dupa tine" sunt sanse mari sa nu te primeasca. Poate, sa evite o conversatie jenanta la telefon, iti spune sa vii la ea, dar atunci nu mai raspunde. Nu ma intelege gresit, cel mai probabil ai conversat normal cu ea, am dat doar un exemplu.

Cand am fost la ea, mi-a povestit ca cineva a platito sa-i cumpere lenjeria ei folosita. Poate daca te simte prea ,,doritor" incearca sa te evite ca sa nu mai treaca prin situatii de genul.

 

Nu dragule nu e numai asta. Sunt mulți care spun ca ajung în 10 minute și eu stau și aștept câte o jumătate de ora sau mai mult. Eu nu pot ști dacă e teapa sau nu. Deci eu mereu stau cu câte 10 sau 15 minute în plus fata de cât spun ei dar nici nu pot aștepta pe cineva fictiv care ar putea veni sau nu. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, Larisa1990 a spus:

Bună. Nu știu dragule cine ești sincer. Dacă nu ai fost la mine și vrei sa vii trimite un mesaj acum sau sună-mă și stabilim o întâlnire. Dacă nu am răspuns la telefon probabil se mai și întâmplă ca sunt multe persoane care spun ca vin în 10 minute și eu aștept câte o jumătate de ora și dacă vad ca nu vii în timpul asta eu nu pot ști dacă e teapa sau nu. Înțelegi? 

Buna , mersi pt raspuns , 

Am vorbit cu tine la tel, ti am spus ca voi veni si ca te sun inainte cu 10 min , 

Apoi te am sunat si ti am si lasat cateva sms.uri la care nu ai raspuns intr un interval de cel putin 30-40 de min.

Multumesc si spor la treaba ☺️

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...