Sari la conținut

Cristina Timișoara 0729642495 calea torontalului vis a vis de petrom


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
 

Buna , numele meu este Cristina sunt pentru prima data in orasul tau . Am o foarte buna experienta si nu vei regreta nimic .Nu ezita si contacteaza-ma pentru mai multe detalii0729642495. 

Numărul este 100 de lei

Ora 200 de lei

Ca servicii ofer oral neprotejat și normal protejat. Anal nu însă în rest sunt deschisa la orice fantezie doresti🥰🥰

Va aștept sa petrecem clipe frumoase împreună 💓💓🤗🤗

Screenshot_20210114_101517.jpg

Screenshot_20210114_101359.jpg

Screenshot_20210114_101332.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 minute, statistics a spus:

era mai bine daca foloseai topicul deja inceput tot de tine: 

puteai adauga poze si detalii f bine acolo

aici nu e publi24, sa pui mai multe anunturi, face parte din disciplina forumului

 

OK mulțumesc de sfat

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Prospat intors de la Larisa sau Cristina numele este irelevant pe lângă serviciile prestate care sunt de top la preț mai mult ca accesibil .

Locația:Torontalului 12 curata,fara mirosuri suspecte atât locația cat si domnișoară.

Aspect:nota 9 ,însă după cum știm este subiectiv in functie de fiecare persoana 

GFE: nota 10 ,foarte ascultatoare,nu m-am simțit deloc grăbit 

ON:nota 10 ,atentă la zonele adiacente pe toata perioada execuție, adânc și umed cu mult deep si o simti ca o face cu plăcere ,mia zis ca face si finalizare orala însă era prea frumoasă priveliștea pentru o finalizare orala (data viitoare)

NP:nota 9,5 o simti foarte bine si am profita deoarece am fost putin mai hard cu ea dar se pare ca i-a plăcut deoarece nu comentat este foarte supusă nu am dat 10 deoarece in ciuda faptului că are un fund frumos bombat carnea pe ea este putin moale ca si comparatie ar fi fundul Camelei  însă o idee mai moale la atingere 

FK: nu am întrebat si nici nu am fost curios deocamdată deoarece sunt in reparații capitale (cu ocazia asta sti cine ti-a lăsat recenzia 😄😄😄)

Pret:100 lei  finalizare bine investiți și cu siguranta ma abonez la ea cel putin până ma plictisesc de ea (până acuma cu Cameluș am batut recordul de 12 sedinte)

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 ore, casilviu a spus:

Prospat intors de la Larisa sau Cristina numele este irelevant pe lângă serviciile prestate care sunt de top la preț mai mult ca accesibil .

Locația:Torontalului 12 curata,fara mirosuri suspecte atât locația cat si domnișoară.

Aspect:nota 9 ,însă după cum știm este subiectiv in functie de fiecare persoana 

GFE: nota 10 ,foarte ascultatoare,nu m-am simțit deloc grăbit 

ON:nota 10 ,atentă la zonele adiacente pe toata perioada execuție, adânc și umed cu mult deep si o simti ca o face cu plăcere ,mia zis ca face si finalizare orala însă era prea frumoasă priveliștea pentru o finalizare orala (data viitoare)

NP:nota 9,5 o simti foarte bine si am profita deoarece am fost putin mai hard cu ea dar se pare ca i-a plăcut deoarece nu comentat este foarte supusă nu am dat 10 deoarece in ciuda faptului că are un fund frumos bombat carnea pe ea este putin moale ca si comparatie ar fi fundul Camelei  însă o idee mai moale la atingere 

FK: nu am întrebat si nici nu am fost curios deocamdată deoarece sunt in reparații capitale (cu ocazia asta sti cine ti-a lăsat recenzia 😄😄😄)

Pret:100 lei  finalizare bine investiți și cu siguranta ma abonez la ea cel putin până ma plictisesc de ea (până acuma cu Cameluș am batut recordul de 12 sedinte)

Te aștept cu drag ori de câte ori ai plăcerea sa vii🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 5 minute, Larisa1990 a spus:

Trebuie sa înțelegem ca dacă nu răspund sau sunt ocupata nu pot da acel client afara sau sa îl grăbesc. 

Mai bine pe wapp sau mesagerie...comunicarea. 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am trecut la Criss in scurta vizita fiind in zona, domnisoara este una simpatica, energetica cerut la tel sa ma astepte in tocuri in ciorapi sa confirmat fata❤️ pe langa simpatie are un cur fain pe tocuri rotund numai buna de impins👉👌tot i-am pupat lins funduletul la cum era imbracata era ce trebuie la acel moment, eu fiind pe genunchi pe pat ea mi-a executat un oral de nota 9 deep nu-i iesea prea bine dar sa straduit. La normal accepta orice pozitie ceruta singurul minus erau prezervativele groase dar nota 9 ptr normal chiar e buna. Mergeti cu durex in buzunar

Per total stie meserie se simte are atitudine proclient nota 10,e glumeata

Ca si igiena n-am vazuto facand dus dar nici n-am simtit nimic suspect.. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 26 minute, szoker_sutra a spus:

Am trecut la Criss in scurta vizita fiind in zona, domnisoara este una simpatica, energetica cerut la tel sa ma astepte in tocuri in ciorapi sa confirmat fata❤️ pe langa simpatie are un cur fain pe tocuri rotund numai buna de impins👉👌tot i-am pupat lins funduletul la cum era imbracata era ce trebuie la acel moment, eu fiind pe genunchi pe pat ea mi-a executat un oral de nota 9 deep nu-i iesea prea bine dar sa straduit. La normal accepta orice pozitie ceruta singurul minus erau prezervativele groase dar nota 9 ptr normal chiar e buna. Mergeti cu durex in buzunar

Per total stie meserie se simte are atitudine proclient nota 10,e glumeata

Ca si igiena n-am vazuto facand dus dar nici n-am simtit nimic suspect.. 

Halatul? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, szoker_sutra a spus:

Am trecut la Criss in scurta vizita fiind in zona, domnisoara este una simpatica, energetica cerut la tel sa ma astepte in tocuri in ciorapi sa confirmat fata❤️ pe langa simpatie are un cur fain pe tocuri rotund numai buna de impins👉👌tot i-am pupat lins funduletul la cum era imbracata era ce trebuie la acel moment, eu fiind pe genunchi pe pat ea mi-a executat un oral de nota 9 deep nu-i iesea prea bine dar sa straduit. La normal accepta orice pozitie ceruta singurul minus erau prezervativele groase dar nota 9 ptr normal chiar e buna. Mergeti cu durex in buzunar

Per total stie meserie se simte are atitudine proclient nota 10,e glumeata

Ca si igiena n-am vazuto facand dus dar nici n-am simtit nimic suspect.. 

Va aștept din nou cu cea mai mare placere. Ca și igiena după fiecare client fac totdeauna dus🤗🤗🤗de asta nu fac în timp ce vine clientul 

Link spre comentariu

Am fost azi la Cristina.

O domnisoara frumoasa foc cu ochii mari si o privire care pe mine m-a facut sa exclam “wow”. 
A inceput cu un ON din care nu mai voiam sa ies. 
Am bagat un 69 la care de obicei nu ma bag si nu ma pricep, dar asa am simtit sa fac, probabil sa inlocuiesc FK la care am fost refuzat. 
Revenim la ON, repet, mi-a placut maxim cu un finish Cim bom bom 👌

N-am avut nevoie de Normal. M-a dovedit bine de tot. 
Cristina este pro client, pot sa o compar cu Camelia de la Top, dar la ON este peste. 
Eu imi fac abonament saptamanal daca mai ramane. Halatul 100ron

Multumesc Cristina! 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat într-una dintre  zilele trecute  , este cea din fotografii  , făcut un dus , făcut un blow-job on cu finalizare  aproape de  nota 10, cu mare atenție OO  , decartat 100 leva și drum bun , atitudine  bună , proclient  , are ceva experienta  de vreo 7-8 ani prin alte țări, de revizitat : da merită ! Dar trebuie  stabilit  de la început timpul  , altfel  se produce  aglomerație și nu îți convine sa  dai nas în nas cu anti f și cu predecesorul f .

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna , dragilor va aștept astăzi pana în ora 22:00 . Am o foarte buna experienta si nu vei regreta nimic .Nu ezita si contacteaza-ma pentru mai multe detalii0729642495. 

Numărul este 100 de lei

Ora 200 de lei

Ca servicii ofer oral neprotejat și normal protejat. Anal nu însă în rest sunt deschisa la. Ici fantezii 🤗🤗

Va aștept sa petrecem clipe frumoase împreună 💓💓🤗🤗

df46c6f1d67d73b2f0bb4e040cd7bb81.0.jpg

received_1374577049542886.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...