Sari la conținut

Cristina Timișoara 0729642495 calea torontalului vis a vis de petrom


Postări Recomandate

Eu am încercat de mai multe ori sa o contactez în zile diferite, n-a răspuns nici măcar o data, ori are ea ceva cu nr meu de telefon deși nu cred ca nu ne cunoaștem, ori sa fie ea asa aglomereata🤔, eu zic pas prefer sa ma duc undeva la sigur

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 41 minute, costy7 a spus:

Eu am încercat de mai multe ori sa o contactez în zile diferite, n-a răspuns nici măcar o data, ori are ea ceva cu nr meu de telefon deși nu cred ca nu ne cunoaștem, ori sa fie ea asa aglomereata🤔, eu zic pas prefer sa ma duc undeva la sigur

Si eu am incercat de cateva ori, in unele zile chiar cu 5-6 ore inainte (nu e in obisnuinta mea cu atat inainte), la mesaje nu cred ca raspunde. S-a mai scris pe topicul celalalt ( mai are unul cu numele Larisa in titlu). 

Zice ca nu raspunde daca e ocupata (perfect normal) dar si eu ca si tine ma gandeam: ba, asa full e? Tind sa cred ca da, este foarte ocupata sau cautata si ca multi merg dar nu scriu (their choice).

Din ce recenzii sunt pe ici colo pe ambele topice e de vizitat macar o data, ceea ce voi incerca si eu sa reusesc ....

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
Acum 1 minut, jocrep1 a spus:

Si eu am incercat de cateva ori, in unele zile chiar cu 5-6 ore inainte (nu e in obisnuinta mea cu atat inainte), la mesaje nu cred ca raspunde. S-a mai scris pe topicul celalalt ( mai are unul cu numele Larisa in titlu). 

Zice ca nu raspunde daca e ocupata (perfect normal) dar si eu ca si tine ma gandeam: ba, asa full e? Tind sa cred ca da, este foarte ocupata sau cautata si ca multi merg dar nu scriu (their choice).

Din ce recenzii sunt pe ici colo pe ambele topice e de vizitat macar o data, ceea ce voi incerca si eu sa reusesc ....

S-auzim de bine!

Eu cred ca ea e mulțumită asa adică poate o suna mulți de pe publi 24 dar nu prea e ok dacă ești setat pe ea într-o seara ce faci?i nu ai nici un fel de siguranță că ajungi la ea doar asa la noroc și dacă ești prin zona, mie unul sincer nu îmi place genul asta de abordare dar ma rog ea știe mai bine

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, costy7 a spus:

Eu cred ca ea e mulțumită asa adică poate o suna mulți de pe publi 24 dar nu prea e ok dacă ești setat pe ea într-o seara ce faci?i nu ai nici un fel de siguranță că ajungi la ea doar asa la noroc și dacă ești prin zona, mie unul sincer nu îmi place genul asta de abordare dar ma rog ea știe mai bine

Nici eu nu merg la noroc pentru ca am timp limitat si nu imi place sa astept. Mi-am respectat tot timpul programarile si deaia prefer sa merg unde stiu ca si ele sunt ok, din toate punctele de vedere. Dar as fi vrut sa confirm cu ea o programare sa vad ce si cum. Dar nici nu ma dau peste cap sa incerc sa ajung la ea. Ca si in restul cazurilor, daca e sa fie bine, daca nu ma descurc eu...

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 22 ore, costy7 a spus:

Eu am încercat de mai multe ori sa o contactez în zile diferite, n-a răspuns nici măcar o data, ori are ea ceva cu nr meu de telefon deși nu cred ca nu ne cunoaștem, ori sa fie ea asa aglomereata🤔, eu zic pas prefer sa ma duc undeva la sigur

Scuze. Dacă ai sunat și nu am răspuns cu siguranță aveam treaba. Lasă-mi un mesaj cand dorești programare și se rezolva 🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Larisa1990 a spus:

Scuze. Dacă ai sunat și nu am răspuns cu siguranță aveam treaba. Lasă-mi un mesaj cand dorești programare și se rezolva 🤗🤗🤗🤗

Parca spune-ai ca nu lucrezi cu programări și nici la mesaje nu raspunzi🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 minute, Larisa1990 a spus:

Scuze. Dacă ai sunat și nu am răspuns cu siguranță aveam treaba. Lasă-mi un mesaj cand dorești programare și se rezolva 🤗🤗🤗🤗

Eu ti-am lasat saptamana trecuta mesaj si nu am mai primit raspuns. Am specificat si orele la care as putea veni. Asta dupa ce la telefon nu te-am prins. Nu e repros, doar spun din experienta mea. In rest, am tras in alta parte.

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
Acum 16 minute, jocrep1 a spus:

Eu ti-am lasat saptamana trecuta mesaj si nu am mai primit raspuns. Am specificat si orele la care as putea veni. Asta dupa ce la telefon nu te-am prins. Nu e repros, doar spun din experienta mea. In rest, am tras in alta parte.

S-auzim de bine!

Faza nasoala e ca de luni intrăm iar în carantina o se imputineze clientii😎

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, costy7 a spus:

Faza nasoala e ca de luni intrăm iar în carantina o se imputineze clientii😎

Sunt curios si eu... s-ar putea sa fie ceva impact, dar nu as baga mana in foc totusi...

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Eu 2 săptămâni cât durează carantina nu merg niciunde. 

Nu o să pot... Nu că n-aș vrea. 

Fata merită vizitată, nu știu să zic care metodă de abordare este cea mai buna în cazul ei. Mie la mesaje nu mi-a răspuns... Iar la telefon am prins-o destul de greu. Dar a meritat (cu vârf și îndesat chiar). 

Baftă! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, Cozonac7 a spus:

Eu 2 săptămâni cât durează carantina nu merg niciunde. 

Nu o să pot... Nu că n-aș vrea. 

Fata merită vizitată, nu știu să zic care metodă de abordare este cea mai buna în cazul ei. Mie la mesaje nu mi-a răspuns... Iar la telefon am prins-o destul de greu. Dar a meritat (cu vârf și îndesat chiar). 

Baftă! 

Si eu am tras concluzii de pe aici ca ar merita sa o intalnesc ... dar cum am zis, nu prea mi-a iesit. Oricum mai incerc! Ma gandeam ca poate merita cu varf ... dar daca tu zici ca si cu indesat 😄...

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , dupa  feedback ' ul primit am zis ieri sa o sun pe Cristina pe nr  .0729 642495  Am tot sunat si nimic   Azi am incercat si cu putin noroc o prind la telefon .Am stabilit ora si fata chiar respecta programarile . Un plus . Locatie pe Torontalului langa Petrom . 

Apartametul putin cam demodat pacat pt cat plateste chirie . E situat la etajul 7 noroc ca merge liftul. 

Aspect , are poze cu  fata expuse aici  , pozele.fiind reale nu are rost sa adaug detali . 

 

Atitudine 10 , foarte deschisa , am stat de vorba la final la tigara . 

Igiena , nu am simtit nimic suspect insa nu cred ca este genul.de face dus dupa fiecare client . Poate ma insel . 

Actiune 

Oral nep 9 lent , umed , soft , atenta la imprejurimi  , incercari de deep , pe alocuri reusite , schimbari de rimt , iar lent , pe mine m a castigat . Accepta CIM 

Normal protejat 8  am schimbat cateva poziti si cum eram fascinat de oral am rugat o daca poate sa imi faca finalizare orala . A zambit si s a conformat . Are un zambet foarte frumos . 

Banuti 100 de lei . 

Timp petrecut peste 30 de min. 

De revenit da , 

De recomandat da . 

Raport calotate pret foarte bun . 

Este si ea speriata de prostia asta cu carantina . Si o sa  schimbe orasul .

A fost o experienta forte frumoasa. 

Multumes Cristina . 

Numai bine . 

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, povestitorul a spus:

Salut , dupa  feedback ' ul primit am zis ieri sa o sun pe Cristina pe nr  .0729 642495  Am tot sunat si nimic   Azi am incercat si cu putin noroc o prind la telefon .Am stabilit ora si fata chiar respecta programarile . Un plus . Locatie pe Torontalului langa Petrom . 

Apartametul putin cam demodat pacat pt cat plateste chirie . E situat la etajul 7 noroc ca merge liftul. 

Aspect , are poze cu  fata expuse aici  , pozele.fiind reale nu are rost sa adaug detali . 

 

Atitudine 10 , foarte deschisa , am stat de vorba la final la tigara . 

Igiena , nu am simtit nimic suspect insa nu cred ca este genul.de face dus dupa fiecare client . Poate ma insel . 

Actiune 

Oral nep 9 lent , umed , soft , atenta la imprejurimi  , incercari de deep , pe alocuri reusite , schimbari de rimt , iar lent , pe mine m a castigat . Accepta CIM 

Normal protejat 8  am schimbat cateva poziti si cum eram fascinat de oral am rugat o daca poate sa imi faca finalizare orala . A zambit si s a conformat . Are un zambet foarte frumos . 

Banuti 100 de lei . 

Timp petrecut peste 30 de min. 

De revenit da , 

De recomandat da . 

Raport calotate pret foarte bun . 

Este si ea speriata de prostia asta cu carantina . Si o sa  schimbe orasul .

A fost o experienta forte frumoasa. 

Multumes Cristina . 

Numai bine . 

 

 

Va mulțumesc 🤗🤗😘😘

Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
La 04.03.2021 la 10:19, Larisa1990 a spus:

Buna , dragilor va aștept astăzi pana în ora 22:00 . Am o foarte buna experienta si nu vei regreta nimic .Nu ezita si contacteaza-ma pentru mai multe detalii0729642495. 

Numărul este 100 de lei

Ora 200 de lei

Ca servicii ofer oral neprotejat și normal protejat. Anal nu însă în rest sunt deschisa la. Ici fantezii 🤗🤗

Va aștept sa petrecem clipe frumoase împreună 💓💓🤗🤗

df46c6f1d67d73b2f0bb4e040cd7bb81.0.jpg

received_1374577049542886.jpeg

Bună, îți faci whatsapp, e mai ușor cu programările, cumva uro sau squirt faci? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...