Sari la conținut

Cuplu nou si kinky - 0733471263


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa ne zicem echipa RA :)). La amandoi ne incepe numele cu "RA". Suntem un cuplu tanar de 24 de ani. Oferim servicii contracost cuplurilor si domnilor si domnisoarelor.

Serviciile fiind următoarele:                       

- sex oral neprotejat(in functie de igiena)   

-sex normal (doar protejat) 

-sex anal (doar protejat)

-dubla penetrare

-el e bi activ 

-dominare soft

-soft/hard cuckolding pentru oricare din participanti

-bdsm soft/hard

Va asteptam ❤️ Doar WhatsApp sau mesaje. Multumim! 

Cum am mai vazut pe aici la voi, onorariul este de 450 RON ora, taxiul inclus in pret

0733471263 1283904057_WhatsAppImage2021-02-01at23_37_28.jpeg.c6e4fddaacc2f76488ffb89c158f4c85.jpeg

IMG_20190626_004217.jpg.524532f58b6e9a97c7cb8256d16181e9.jpgIMG_20200829_210800.jpg.0b9ca7b0aca87f0c841f5b4cc7069f8d.jpg229324157_WhatsAppImage2021-02-01at23_37.28(1).jpeg.4e449a32c7d3728b08901295fa77835d.jpegIMG_20201016_005352.jpg.65819008b26a8ae0b261f0b9f467b57e.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • ramo966 a schimbat titlul în Cuplu nou si kinky - 0733471263
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
10 hours ago, dudu023 said:

poza cu pasarica si penisul se poate?

Da, scrie-mi pe whatsApp si cere-mi acolo.

8 hours ago, daulimbi said:

1. se poate doar cu Doamna din imagine?

2. în ce zonă aveți biroul?

1. Da, se poate. Mai am o postare in anunturi doar cu mine. Onorariul singura e 200 fin / 300 ora cu taxiul inclus.
2. Am omis sa mentionez si in anuntul acesta, am scris doar in anuntul singura. Momentan nu avem locatia disponibila ca avem un musafir. Ar trebui sa se elibereze curand, maxim o sapt din ce am inteles. (mai are cateva controale la medic de facut).

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunteți bineveniți pe piața cuplurilor din București ( care nu e atât de vastă). Aveți și întreg spectrul de servicii, acum rămâne să mai prestați la nivel. Arătați destul de ok în poze, bravo vouă! Încercați și puneți aici niște foto mai fierbinți și clare, atât tu cât și el. In rest welcome!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
20 hours ago, peeslv94 said:

Uro se poate? (Tu activă)

Da

 

19 hours ago, premiumul said:

Daca nu aveai cuplu veneam sau te chemam.Control medical poti sa arati?

Se poate si singura. Da, pot arata dar oricum, nu fac neprotejat

 

12 hours ago, gabriel8 said:

Sunteți bineveniți pe piața cuplurilor din București ( care nu e atât de vastă). Aveți și întreg spectrul de servicii, acum rămâne să mai prestați la nivel. Arătați destul de ok în poze, bravo vouă! Încercați și puneți aici niște foto mai fierbinți și clare, atât tu cât și el. In rest welcome!

Multumim ❤️ Mai am un topic separat cu alte poze care ma includ. O sa mai facem si adaugam treptat, el nu prea stie cum sa fie sexy dar ne descurcam noi :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, dudu023 said:

Ramo incerc sa te contactez pe whatss dar nu raspunzi la mesaje...

Hello si scz. Azi e o zi foarte plina, Ramo e pe deplasare toata ziua si eu am fost prins cu munca, n-am putut intra sa mai raspund.
 

 

2 minutes ago, corsarul74 said:

Care este celălalt topic?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 minutes ago, ffcocacola said:

Buna! Aveti cumva in plan sa vizitati si alte orase? Cluj sau Sibiu?

Nu am luat in calcul asta. Prea curand nu cred poate doar asa un weekend in vizita si sa am si 2-3 clienti sa imi acopar plimbarea da, ar fi un lucru interesant de luat in calcul.

Momentan strangem bani sa ne mutam la casa.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Bine ati venit! Sunteti un cuplu frumos si se pare open-minded! Aveti o oferta interesanta si ideea de gangbang e ok, nu prea am gasit oferte in Bucuresti sau poate nu m-am documentat destul. Am participat la asa ceva  in Timisoara si a fost ok. Succes voua si sa gasiti locatie buna !

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 2/5/2021 at 2:28 AM, sex4camera said:

Bravo pentru curaj! Cateva poze mai explicite nu ar strica,in timp ce esti penetrata, apoi cu pasarica plina de laptic in interior sau pe ea, asa cum apare in poza cu sanii. :)

Multumim. Cu pasarica plina nu am, lui ii place sa ma vada mai murdara :))

7 hours ago, nimfomanul6969 said:

Bine ati venit! Sunteti un cuplu frumos si se pare open-minded! Aveti o oferta interesanta si ideea de gangbang e ok, nu prea am gasit oferte in Bucuresti sau poate nu m-am documentat destul. Am participat la asa ceva  in Timisoara si a fost ok. Succes voua si sa gasiti locatie buna !

Multumim frumos. Momentan noi am facuto doar spontan sau semi planuit. Urmatorul care il facem o sa fie super profi, cu bilet, moderator pana si bar. Barul va fi de asemenea contra cost, alcolul oferit cu "portia", etc.) 

1 hour ago, carlos270 said:

Bine ati venit cuplu frumos !

Multumim de primire ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...